18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

nauczka

nowynick • 2019-05-27, 08:28
śmiertelny wypadek na autostradzie to dla niejednego nie lada gratka dla zwolnienia celem wykonania zdjęcia czy pogapienia się na akcję porządkową. Ile razy ja strąbiłem idiotów którzy zwalniają i patrzą na powyginaną blachę powodując korki...



Metyl30

2019-05-27, 16:10
Niestety takie czasu.... wszystko trzeba nagrac albo zdjecie zrobic ...niech zona grazyna zobaczy i pewnie janusz swoje madrosci prawi przy pokazywaniu zdjecia ``trzeba bylo tak szybko nie zapie**alac``z usmiechem na twarzy.

Skupek

2019-05-27, 16:35
Velture napisał/a:

Pojedź do warszawy to co 2gi ma blachy EL, DW, ELA, WGM itp... a każdy powie, że warszawiak. Rodowity z dziada pradziada od 2 lat w warszawie mieszkający


Ty tak na poważnie? Ja pie**ole... Na każdej rejestracji masz skrót od kraju.. jasny ch*j, zabłysnąłeś..

KlinikaAborcyjna napisał/a:

przetłumaczy ktoś z diabelskiego na nasze?


Jebne z angielskiego, bo ładnie mówi. Podchodzi i pyta kierowcy skąd jest, ponownie pyta czy chce zobaczyć martwych ludzi i zaprasza go do oglądania z bliska i cykniecia fotki. Oczywiście kierowcy wymiękają, ze już nie chcą, bla bla bla, mandacik za robienie fotek z samochodu, i powinien się wstydzić.

~PowerBoBass

2019-05-27, 16:37
Miałbym dylemat czy udawać, że nie chcę zobaczyć trupa czy prawdę powiedzieć i zostać zatrzymanym za bycie poj***nym :-/

jackalski

2019-05-27, 16:52
energia2013 napisał/a:

DW to Wrocław, bez którego nie istniałaby ta obesrana, sk***iona stolica. Wrocław rozebrano, aby wybudować warszawską wiochę od nowa. Więc szanuj przyjezdnych z nad Odry.



O co się pultasz?
Przecież 100% składu Wrocławia to przyjezdni zza Buga…
Bydlęcymi wagonami zwiezieni w czasie Akcji Wisła, a Ty się bulwersujesz jakby Ci kamienicę dziadka rozebrali…
A pretensje co do decyzji skąd cegły kraść kieruj do Moskwy.



A mandacik za spowodowanie zagrożenia jak najbardziej na miejscu. Jak mało co wkurza mnie to, że jest wypadek na autostradzie w przeciwnym kierunku, a na lewym pasie prędkość spada do patrolowej, bo 'dziennikarze społeczni' muszą to uwiecznić…


mesjasz19

2019-05-27, 19:42
Polen , Polen?
j***ny nazista, ciągle coś do nas mają.

cesarz1982

2019-05-27, 19:54
Dzięki nim mamy ten serwis.
Zorganizujmy zrzutkę :-o

jbone

2019-05-27, 20:20
założylem na helpmeup zrzutkę na wypłatę dla terrorysty który palnie w warszawie bombkę .jest już 20 tysięcy-pomóżcie .oczyścmy ten kraj.

pankruk

2019-05-27, 23:22
mesjasz19 napisał/a:

Polen , Polen?
j***ny nazista, ciągle coś do nas mają.



Noszą wysoko dupy bo mają najbogatsze państwo w Europie i są eksporterami praktycznie wszystkiego o bardzo wysokiej jakości. Po 1989 r. nasi niestety chcąc nie chcąc jeździli tam zawsze na budowę, ogórki albo kraść samochody. Do tego dolicz alkohol za kierownicą i stereotyp gotowy. Wygrali z nami na każdym polu i na pocieszenie mamy tylko legendę Husarii, AK itp. Dlatego sobie tak swobodnie gada "Polen, Ungarn itp".

opetaniec

2019-05-28, 00:15
Co za nieuk... nie mówi się "make picture" tylko "TAKE picture"...

AN...........or

2019-05-28, 19:29
"why do you make pictures" - mówi się why do you take pictures

fidel007

2019-05-30, 00:18
Skąd ta nagła wrażliwość po gazowaniu żydów i polaków? :roll: