18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nauczanie bezpośrednie

Zadi_ • 2017-05-04, 22:37
..w wykonaniu pani:




C0...........BO

2017-05-04, 22:38
klepie po plecach, gratuluje wyniku

koliberk

2017-05-04, 22:44
No tak bylo w latach 80. Teraz nie wolno przyjebac, to rosnie nam gimbaza czy inne pojeby.

Piridais

2017-05-04, 22:48
koliberk napisał/a:

No tak bylo w latach 80. Teraz nie wolno przyjebac, to rosnie nam gimbaza czy inne pojeby.



A przyjeb to zostanie przyczepione do ciebie piętno oprawcy kary pieniężne i odsiadka, to chore jest, dziecko ma więcej praw od rodzica teraz, dużo większe.

Jeszcze trochę i będzie strach dzieci planować. -.-

Ma...........ke

2017-05-04, 23:22
Jak nauczyciel nie potrafi wytłumaczyć a ucieka się do przemocy to nic nie usprawiedliwia oprawcy przed obrona konieczną ze strony atakowanego.
Zatrudnia się beztalencia ze związków zawodowych wyj***ć się tego gówna nie da albo zwykłe kolesiostwo mnóstwo w szkołach w Polsce jest takich postkomunistycznych nauczycielów debilów.

I nawet jak dzieciak jest patusem dużo więcej na psychikę działa publiczna kara jak sprzątanie gówien po psach w czasie przerw albo zostawanie po lekcjach na dodatkowe zajęcia i wzywanie rodziców wtedy wpie**ol w domu murowany a nauczyciel ma czyste ręce.

Xa...........ii

2017-05-04, 23:35
Zaraz się zlecą (a nawet już zlecieli) fanatycy bicia dzieci przez nauczycieli :D k***a, czasami mam wrażenie, że napisanie na sadolu o tym, że rodzice/nauczyciele was bili, to wasza jedyna rzecz, którą jesteście w stanie się pochwalić :D

Mówcie co chcecie, ja bym taką starą flądrę ładnie w dzban walił jakby mnie zaczęła bić :amused:

PA...........SM

2017-05-05, 00:36
Z bachorami trzeba ostro, bo inaczej na łeb człowiekowi wlezą!!! Brawo dla tej Pani :)

człowiek_zły

2017-05-05, 01:08
Gdyby jakaś sk***iała nauczycielka moje dziecko uderzyła to łeb bym jej rozj***ł. Dziecko to własność rodziców i tylko oni mają prawo je bić.

TytanowyRosomak

2017-05-05, 02:15
^up dziecko to własność państwa :) i nikt nie ma prawa go bić.

spiezmamusia

2017-05-05, 03:03
za bite dziecko zawsze piwo

WakeUpDead

2017-05-05, 07:26
Bawi mnie jak czytam wysrywy kolektywistów i komunistycznych pojebów co gadają, że dzieci trzeba bić w szkole to się czegoś nauczą. Szkoła jest tutaj dla naszych dzieci, a nie one dla niej. To my płacimy podatki na te gówno.
Wyobrażacie sobie żeby w kapitaliźmie z prywatnymi szkołami na modłę Korwina ktoś bił dzieciaka? Nie, bo tam płatność jest bezpośrednia i każdy wie dobitnie, że szkoła wykonuje usługę dla klienta. Ale dla zakompleksionych kultem pańśtwa i wychowanych za PRLu polaczków jest to kosmosem, że dziecko jest ważniejsze od nauczyciela.
BO JEST k***A. Rynek jest dla nas. A system szkolny wymyślił przebrzydły kolektywista Bismarck.

łączemetale

2017-05-05, 15:09
Pani po kursie leczenia adhd,brakuje w polskich gimnazjach takich fachowców

exfon

2017-05-05, 15:34
Aaaa dupa, powinno sie bic, ale nie za to ze sie ktos slabiej uczy.
Jak sie dzieciaki bija miedzy soba, albo ostro zle zachowuja, to po tylku powinien dostać. Nikt nie mowi przeciez o katowaniu dzieci.
Bez tego macie pozniej 10 latka, który bedzie do 2x starszych z morda lecial.

wesou

2017-05-05, 17:45
Jestem ciekaw ile z sadystycznych ojców poleciałoby do takiej nauczycielki, gdyby dowiedzieli się, że ich syn/córka dostali listwę od nauczyciela.