18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Natychmiastowe leczenie ADHD

pu...........cz • 2015-02-06, 09:57
Chef prezentuje rodzicom dzieciaków w South Parku edukacyjny film na temat skutecznego leczenia ADHD :amused:



Adrjan77

2015-02-06, 11:33
I to jest prawidłowa postawa. Bo k***a w XXI wieku na wszystko jest choroba.
Nie jesteś pie**olonym złodziejem - jesteś kleptomanem (ewentualnie uwarunkowania genetyczne, tj murzyn, cygan ipt, w każdym razie nie robisz tego naumyślnie, masz hendicap.)
Nie jesteś pie**olonym nierobem, cierpisz na prokrastynację (ewentualnie uwarunkowania genetyczne, tj murzyn, cygan ipt, w każdym razie nie robisz tego naumyślnie, masz hendicap.)
Nie jesteś pie**olonym niewychowanym bachorem któremu mamusia/tatuś nie przypie**olił za pyskówki pasem po dupie, tylko cierpisz na ADHD! (ewentualnie uwarunkowania genetyczne, tj murzyn, cygan ipt, w każdym razie nie robisz tego naumyślnie, masz hendicap.)
Nie jesteś pie**olonym nieukiem co nie chce się nauczyć liczyć tylko cierpisz na dyskalkulię! (ewentualnie uwarunkowania genetyczne, tj murzyn, cygan ipt, w każdym razie nie robisz tego naumyślnie, masz hendicap.)
Nie jesteś pie**olonym nieukiem co nie chce się nauczyć poprawnie pisać - cierpisz na dysortografię! (ewentualnie uwarunkowania genetyczne, tj murzyn, cygan ipt, w każdym razie nie robisz tego naumyślnie, masz hendicap.)
(Pamiętam jak w moich pięknych czasach w podstawówce, ktoś kto odważyłby się przyjść z jakimś papierkiem od doktora że cierpi na którą z ww "dolegliwości" był wyśmiany i miał generalnie przej***ne jak w ruskim czołgu do końca życia (być może z tego powodu nigdy nie poznałem żadnej takiej osoby). Teraz rozmawiając z chrześniakiem, w klasie ma 12 osób na które rodzice wyłożyli lachę i zasłaniają się papierem.)
Nie jesteś ostrym pojebem co wyobraża sobie, że jest kobietą (k***a, za to się wsadzało do czubków a nie np do sejmu!) jesteś osobą transpłciową.


A teraz wyobraźmy sobię sytuację. Mieszkasz pod ósemką, piętro niżej pod szóstką masz sąsiada co dzień w dzień NA-PIER-DA-LA muzyką do świtu do nocy. Nie lubisz tego sąsiada, owszem, masz do tego prawo. Normalny odruch.
Noooo chyba, że ten sąsiad jest czarny/gej/pedał/cwe*/waginosceptyk/żyd/ciapaty/ch*jwiektojeszcze, wtedy wyjdzie na to że jesteś rasista/homofob/antysemita/głosujesz na pis.

https://www.youtube.com/watch?v=RcVGSsyMKxg

modoc

2015-02-06, 12:04
Smutne ale prawdziwe :D

Antitheus

2015-02-06, 12:20
Szkoda tylko, że przyjemność z oglądania jest spieprzona przez to, że ktoś konwertował ten film salcesonem z biedronki.

pu...........cz

2015-02-06, 12:26
Antitheus napisał/a:

Szkoda tylko, że przyjemność z oglądania jest spieprzona przez to, że ktoś konwertował ten film salcesonem z biedronki.



Ja tego nie wrzucałem, ale przeczuwam, że jakby wrzucił w dobrej jakości, to by szybko za prawa autorskie ten film usunęli .

Grzegorz.C

2015-02-06, 12:35
@Adrian77
Nie jesteś błyskotliwym pogromcą mitów. Jesteś pieprzonym ignorantem który ma w głębokim poważaniu wiedzę psychologiczną i uważa że cały świat jest 0:1.

Uwierz mi na słowo że są ludzie kradnący cukierki odruchowo, ludzie którzy potrafią ZApie**alAĆ przy czymkolwiek bo czują lęk przed podjęciem właściwej czynności, ludzie którzy z powodu złogów metali ciężkich w mózgu nie przyswajają dobrych manier, ludzie po prostu bez talentu do nauki ścisłej i bycia gramar nazi ;)

KaSo94

2015-02-06, 12:36
Za South Park zawsze piwko :piwo:

Hereticus

2015-02-06, 12:39
To, że ktoś nie ma talentu do nauki ścisłej nie oznacza, że cierpi na jakąś chorobę.

eterhal

2015-02-06, 12:47
Kiedyś tak się robiło, i serio działało. A teraz postęp. Brawo. btw, dźwięk ch*jowy

Grzegorz.C

2015-02-06, 12:51
Hereticus napisał/a:

To, że ktoś nie ma talentu do nauki ścisłej nie oznacza, że cierpi na jakąś chorobę.


Niektórym po prostu mieszają się cyfry, symbole, tak samo jak daltonistom kolory i to jest choroba.

eterhal napisał/a:

Kiedyś tak się robiło, i serio działało. A teraz postęp. Brawo. btw, dźwięk ch*jowy


Nie zdziwiłbym się gdyby większość z polskich zabójstw "przy obiadku" bez powodu było eksplozją napięcia skumulowanego przez takie wychowanie.

crookla

2015-02-06, 12:57
No dobra sadole to że adhd to jakiś żart i brak wychowania to wszyscy wiem, ale jak ustosunkujecie się do smyczy dla dzieci? bardzo mnie to ciekawi bo większość pseudo nowoczesnych rodziców mnie wyśmiewa za to że je neguje.

Dla mnie wygląda to tak- zakładasz smycz ok nie ucieka ale niczego to nie uczy, wystarczy ściągnąć i sru dieciak wieje

Johnny135

2015-02-06, 13:00
Grzegorz.C napisał/a:


Nie zdziwiłbym się gdyby większość z polskich zabójstw "przy obiadku" bez powodu było eksplozją napięcia skumulowanego przez takie wychowanie.



Oho, odezwała się polska fobia. A ty gender do której klasy ułomności się zaliczasz? Polonofob, homofilia, czy zwykłe lewactwo? A może jesteś niedoszłym pedologiem-freudystom i teraz chodzisz z traumą i pie**olisz mądrości na forach?

b00mba

2015-02-06, 13:15
@Adrjan77

Jakim ty jesteś, k***a, idiotą. Rozumiem, że nie masz żadnych kwalifikacji, żeby wypowiadać się na te tematy, a twoje zdanie było obrane na "rzut monetą" i równie dobrze mógłbyś stać po drugiej stronie barykady. Mam propozycje. Nie wypowiadajmy się na tematy o którym nie mamy pojęcia!
To jest rodzaj choroby XXI wieku- ludzie, którzy pozjadali wszystkie rozumy.

@Johnny135
Idź Pan w ch*j.

Luqas95

2015-02-06, 13:23
z tyma ADHD to wielka ściema po powiedzcie niby co to za choroba?(ok coś tam się znajdzie ale myśle że rownie dobrze dalo by se to zaklasyfikować jako fluktuacje midzypopulacyjną)
nawet lekarze przyznali że to ściema chodziło o leki
o reszczie ciężko się wypowiedzieć: bo są niedorozwinięte pewne obszary mózgu

złodziejstwo jest dobre dla jednostki(a ch*j obchodzi go reszta tzw społezczenstwa więc skłonnosci moga byc w genomie powielone )

Apropo dyslekscj,i wiesz że jest to powiązane z niedorozwojem pewnych częsci mózgu
wiele osub wykożystuje to aby coś se ułatwić (i to jest kombinowanie i znajdywanie prostszej drogi to się chwali) ( sam załatwiłem sobie papier aby mojej matury nie pie**olneli w kąt bo nie potrafie pisać czytelnie i pisze drukowanymi) choć matme każdy powinien znać nawet bardziej niż jakis język ojczysty(go w stopniu zdatnym ko komunikacji niczym więcej wustarczy slang i zwroty żargonowe i zdania w którym kierujemy się na domysł interlekutora)
Wiesz masz racje niektore zabużenia da się wytrenować nie wyleczyć , oni dalej będą zdrowi ale to nie będzie się objawiało, to tak samo jak autysta może w miare normalnie funkcjonować trening a wrecz indoktrynacja tylko to powodują


Grzegorz.C

2015-02-06, 13:39
@Johny
Dlaczego uważasz że tylko takie osoby mogą napisać post w tym tonie? Co jest lewackiego w dbałości u rozwój emocjonalny dziecka? Sądzisz że jeśli ktoś nie przypie**oli swojemu dziecku za knąbrne zachowanie to jest upadłym lewakiem? :D LOL


Niestety muszę cię zmartwić ale co zasiejesz to zbierzesz, albo inni jak sp***olisz twierdząc że "teraz to nie mój problem". Zresztą spróbuj przeanalizować swój post. Sugerujesz że prawilne wychowanie stworzyło u mnie traumy - a więc dopuszczasz możliwość skrzywdzenia dziecka w ten sposób - i jednym tchem zachwalasz takie metody. Czy to nie chore? ;)

@Lukas
Ściemą było nie istnienie choroby lecz rzekoma możliwość jej wyleczenia farma-kartelowskim ścierwem.