18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natura to kurwa...

Halman • 2020-09-06, 09:12

a Waśniewska to amatorka... :-D

Tranquillum

2020-09-06, 09:25
halman napisał/a:

natura to jednak k***a.. :-D



No nie do końca.. Gdyby nie działalność człowieka, nigdycnie powstałaby tam studzienka i kaczuszki mogłyby przejść na czillu..

sard

2020-09-06, 09:30
Tranquillum napisał/a:

No nie do końca.. Gdyby nie działalność człowieka, nigdycnie powstałaby tam studzienka i kaczuszki mogłyby przejść na czillu..



czyli chcesz mi powiedzieć, że Ziemia jest okrągła, szczepionki działają, a winny jest człowiek prawako-lewaku? Żryj gruz cyganie!

Seavitia

2020-09-06, 10:29
Akurat tu to nie natura, tylko wpie**olenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to k***a.

Mietek7567

2020-09-06, 10:46
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpie**olenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to k***a.



Jeżeli to jest Rosja a na to wygląda to każdy ma raczej wyj***ne w parę kaczek.

EdmundKemper

2020-09-06, 10:46
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpie**olenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to k***a.



Kaczuszka mogła przejść obok. Było dużo miejsca.

Lololoney

2020-09-06, 11:28
Oj już nie pie**olcie, że to wina człowieka... Bo k***a po lasach nie brakuje dziur i wielu innych "możliwości" do utraty potomstwa... bo k***a w naturze drapieżniki nie wpie**alają się do gniazd, wyżerając jaja... Chyba żaden z pie**olących tutaj,nigdy nie widział jak nawet sroki wyłapują kurczęta od kwoki...
Akurat kaczuchy po parkach i ogólnie w miastach to mają eldorado, zawsze ktoś żarcie rzuci i mniej drapieżników - ta po prostu miała wyjątkowego pecha.

Oponka

2020-09-06, 11:56
mogła nie włazić na ogrodzony teren. głupia kaczka

Syn_Milionera

2020-09-06, 12:39
sard napisał/a:

czyli chcesz mi powiedzieć, że Ziemia jest okrągła, szczepionki działają, a winny jest człowiek prawako-lewaku? Żryj gruz cyganie!



Ale ty głupi jesteś...

R41NM4N

2020-09-06, 12:43
Już widzę tą falę protestów lewackich zjebów w obronie kaczuszek na blokowisku...

Sadisticzny

2020-09-06, 13:11
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpie**olenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to k***a.



Nie jesteś groźna. Człowiek rządzi tą planetą.

Radzio00pl

2020-09-06, 13:14
Sorry , ale parskłem śmiechem na monitor ..

Ps: Tak , zaraziłem laptop śmiechem .

Bejker

2020-09-06, 13:50
Ta ostatnia sama tam wskoczyła