18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Natura to kurwa...

Halman • 2020-09-06, 09:12

a Waśniewska to amatorka... :-D

boo

2020-09-06, 15:39
Co za glupie ptaszysko. Inne zwierze poszloby bokiem, przeskoczylo itp a durna kaczka stracila potomstwo

Pawehan

2020-09-06, 17:02
Kaczyński to k***a !!

tigerqaz

2020-09-06, 18:09
Waśniewska jakby wiedziała co PiS odpie**oli, to by do Madzi dorobiła jeszcze parę innych bąbelków i żyła jak pączek w maśle.
Za szybko Kaśka! Za szybko !!! :D

Tuco

2020-09-07, 08:15
Seavitia napisał/a:

Akurat tu to nie natura, tylko wpie**olenie się "cywilizacji" gdzie popadnie. I pojawia się tu najbardziej podstawowa sprawa - czy osobnik nagrywający gdzies to zgłosił. Jeśli nie - to właśnie nagrywający to k***a.



Nie umiałbyś wyciągnąć ich sam i dzwonił byś po to. Do wymiany żarówki też dzwonisz?

Wredny_ciul

2020-09-07, 13:08
Lololoney napisał/a:

Oj już nie pie**olcie, że to wina człowieka... Bo k***a po lasach nie brakuje dziur i wielu innych "możliwości" do utraty potomstwa... bo k***a w naturze drapieżniki nie wpie**alają się do gniazd, wyżerając jaja... Chyba żaden z pie**olących tutaj,nigdy nie widział jak nawet sroki wyłapują kurczęta od kwoki...



Święte słowa, problem w tym że większość sadoli nie opuszcza swoich piwnic :amused:
Co do srok: Pamiętam jak pracowałem w zakładzie gospodarki komunalnej i w parku widziałem jak sroka otoczona przez bandę skandujących i ćwierkających potępieńczo wróbli zabijała innego wróbla:-D ach co to był za widok :krejzi: nie wpie**alałem się między wódkę a zakąskę no bo niby czemu? natura rządzi się swoimi prawami.

Tryper

2020-09-07, 13:20
Zgłaszam te dzieciobójczynie do prokuratury.

T3RMINATOR

2021-01-10, 16:54
Kaczorki uratowano.