18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Następny przystanek - cmentarz.

Lobo24 • 2019-08-31, 19:23
Dziewczynka dożyła 5 lat. Kierowca rozmawiał przez telefon.

Sawix

2019-08-31, 20:38
Resztę życia powinien dzwonić z celi j***ny sowiet

Aikawa

2019-08-31, 21:03
Oby debila powiesili

leitoml

2019-08-31, 21:12
Smutne bardzo bardzo.

kokos_123

2019-08-31, 21:42
Wbiec w bok autobusu, znajdując się idealnie za słupkiem, ciągnąc dziecko za rękę. No k***a genialne, ta dziewczynka wbiegła w przednie koło, nawet nie przed autobus. A ta trzecia wcale nie lepsza...

Tylko kobieta może coś takiego odj***ć, k***a wbiec z krawężnika, prosto w bok jadącego autobusu, bo za wolno biegły... Tak wiecie, na spontanie, żeby nie czekać aż przejedzie tych 4 sekund niepotrzebnie.

Gdzie u niektórych kobiet instynkt przetrwania? Ja się k***a boję przed stojącą ciężarówką przejść i czekam aż złapię kontakt wzrokowy z kierowcą, obchodząc ją tak z 3 metry przed maską (po tym co tu się naoglądałem).

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-31, 21:50
Aikawa napisał/a:

Oby debila powiesili



Za co??

edmund

2019-08-31, 22:35
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Za co??



za jaja,

kierowca i telefon, więc h*j z nim

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-31, 22:58
No tak... bo jakby nie telefon, to do wypadku by nie doszło....
h*j, że baba z dzieciakami wbiegła pod autobus... facet gadał przez telefon to powiesić...

loda_szmato

2019-08-31, 23:07
Kierowca do natychmiastowej utylizacji, ale gdzie ta głupia stara p*zda miała mózg, bo autobus widziała jak wchodziła na jezdnie. Szmata jest współwinna.


C0C0JUMBO

2019-08-31, 23:15
Telefon z radia był, wykosował w sejfie 5tys zł... Warto

picolo

2019-08-31, 23:52
Super mama do odj***nia, a nie kierowca.

~sensualna

2019-09-01, 00:08
kokos_123 napisał/a:

Wbiec w bok autobusu, znajdując się idealnie za słupkiem, ciągnąc dziecko za rękę. No k***a genialne, ta dziewczynka wbiegła w przednie koło, nawet nie przed autobus. A ta trzecia wcale nie lepsza...
Tylko kobieta może coś takiego odj***ć, k***a wbiec z krawężnika, prosto w bok jadącego autobusu, bo za wolno biegły... Tak wiecie, na spontanie, żeby nie czekać aż przejedzie tych 4 sekund niepotrzebnie.
Gdzie u niektórych kobiet instynkt przetrwania? Ja się k***a boję przed stojącą ciężarówką przejść i czekam aż złapię kontakt wzrokowy z kierowcą, obchodząc ją tak z 3 metry przed maską (po tym co tu się naoglądałem).



pie**olisz, jak ludzie idą pasami a szli to gnój nie ma prawa wjechać

eura28

2019-09-01, 00:28
kokos_123 napisał/a:

Gdzie u niektórych kobiet instynkt przetrwania? Ja się k***a boję przed stojącą ciężarówką przejść i czekam aż złapię kontakt wzrokowy z kierowcą, obchodząc ją tak z 3 metry przed maską (po tym co tu się naoglądałem).



Mam tak samo przez sadola.


Takie terapie szokowe czasami działają najlepiej. Kiedyś była w PL afera, bo na jakieś komendzie wyświetlano na tv w poczekalni zdjęcia i filmiki +18 z wypadków samochodowych (a raczej po wypadkach). Przestali, bo narobiono rabanu, że to za mocne, ale imo pomysł genialny. Ludzie naoglądają się takich zdjęć i potem przez strach i obrzydzenie będą uważać na drodze.

petru23

2019-09-01, 02:27
Widzieliście jaki zajebisty tyłek ma ta laska, która w 0:07 po prawej stronie wchodzi do sklepu za mięsnym? I jeszcze to zarzucenie włosami...