18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Następny kurwa wielki pasjonat...

Halman • 2021-06-29, 03:43

brawa dla stróżów prawa za bycie we właściwym czasie i miejscu...

cucho

2021-06-29, 10:37
Gdyby to jechał jakiś cyganek\bambuko to jeszcze zdążyłby torebkę z ręki wyrwać

zajajco

2021-06-29, 11:12
kretowicz14 napisał/a:

Od Goliniaka to ty się odpie**ol. Lepiej idź po swojego starego bo pod sklepem znów naj***ny leży.



Polski rap to GÓWNO! Tak jak transfer na sadolu.

Prof._Kot_Budd

2021-06-29, 11:26
kretowicz14 napisał/a:

Od Goliniaka to ty się odpie**ol. Lepiej idź po swojego starego bo pod sklepem znów naj***ny leży.



O k***a człowieku dzięki XD, Typ autentycznie robi podgatunek płaczliwego gównorapu dla przygłupich p*zdocyklistów, dawno sie tak nie uśmiałem, a jak zobaczyłem jego ryj z tą nażelowaną fryzurą i w kurtce ze skai, to aż mi się przypomniały techno sebastiany z mojego podwórka z dzieciństwa, aż popadłem w nostalgię :D

silwerbalk

2021-06-29, 11:59
kretowicz14 napisał/a:

Od Goliniaka to ty się odpie**ol. Lepiej idź po swojego starego bo pod sklepem znów naj***ny leży.



Nie każdy ma tak jak ty w rodzinie że starego musisz zbierać z pod monopolowego jak jest po wypłacie..
:roll:
A jego teksty są tak głębokie jak woda w klozecie. Gimbusie

kretowicz14

2021-06-29, 12:01
Prof._Kot_Budd napisał/a:

O k***a człowieku dzięki XD, Typ autentycznie robi podgatunek płaczliwego gównorapu dla przygłupich p*zdocyklistów, dawno sie tak nie uśmiałem, a jak zobaczyłem jego ryj z tą nażelowaną fryzurą i w kurtce ze skai, to aż mi się przypomniały techno sebastiany z mojego podwórka z dzieciństwa, aż popadłem w nostalgię



Ty za to jak miałeś 17 lat, to tylko do starych po kilka pln leciałeś by mieć na szlugi czy piwo, a koleś deklasował hejterów - takich właśnie jak ty.
Pochwal się jaki ty jesteś wybitny, lub byłeś jak miałeś 17 lat.

Prof._Kot_Budd

2021-06-29, 12:34
kretowicz14 napisał/a:

Ty za to jak miałeś 17 lat, to tylko do starych po kilka pln leciałeś by mieć na szlugi czy piwo, a koleś deklasował hejterów - takich właśnie jak ty.
Pochwal się jaki ty jesteś wybitny, lub byłeś jak miałeś 17 lat.



Cieplej nie ? Jak się zesrasz to przez chwile jest cieplej :D

ch*j mnie obchodzi co jakiś typ robi czy nie robi i w czym kogo deklasuje, jak chcesz wiedzieć w wieku 17 lat deklasowałem innych na przykład w olimpiadach matematycznych, czy żądam lub żądałem od kogoś za to do mnie jakiegoś specjalnego szacunku ? Nie, bo jestem k***a normalnym człowiekiem a nie atencyjnym pajacem, ale też ch*j w to - ta gównomuzyka jest po prostu w ch*j śmieszna i sama w sobie jest karykaturą środowiska, które ten typ reprezentuje, ale nie wymagam, żebyś skumał o czym teraz piszę, raczej nie dasz rady, może jak skończysz 20 lat, to zacznie coś świtać (o ile dożyjesz).

kretowicz14

2021-06-29, 15:17
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Cieplej nie ? Jak się zesrasz to przez chwile jest cieplej



Nie sprawdzałem, lecz jak tak mówisz to na pewno masz doświadczenie.

Prof._Kot_Budd napisał/a:

ch*j mnie obchodzi co jakiś typ robi czy nie robi i w czym kogo deklasuje


Sam napisałeś co twoim zdaniem typ robi. Czyżby schizofrenia?

Prof._Kot_Budd napisał/a:

..może jak skończysz 20 lat

Na pewno już nie dam rady - super te twoje ocenianie wieku jest, takie w sam raz :D Chyba nick nie oznacza wieku szczególnie że do sadola dołączyłem 2014 xD


Bonifacy69

2021-06-29, 17:03
Halman napisał/a:

panowie powyżej, przecież nie dodałem tych motorapsów bo mi się podoba tylko stanowi element kultury pasjonatów.



Ja tu widzę ukryta motop*zde lewa w dupę kamracie

Prof._Kot_Budd napisał/a:

Cieplej nie ? Jak się zesrasz to przez chwile jest cieplej
ch*j mnie obchodzi co jakiś typ robi czy nie robi i w czym kogo deklasuje, jak chcesz wiedzieć w wieku 17 lat deklasowałem innych na przykład w olimpiadach matematycznych, czy żądam lub żądałem od kogoś za to do mnie jakiegoś specjalnego szacunku ? Nie, bo jestem k***a normalnym człowiekiem a nie atencyjnym pajacem, ale też ch*j w to - ta gównomuzyka jest po prostu w ch*j śmieszna i sama w sobie jest karykaturą środowiska, które ten typ reprezentuje, ale nie wymagam, żebyś skumał o czym teraz piszę, raczej nie dasz rady, może jak skończysz 20 lat, to zacznie coś świtać (o ile dożyjesz).



Eee to cienki bolek byłeś. Olimpiady matematyczne serio? Nie umiesz nic lepszego wymyśleć?

Adrian92

2021-06-29, 19:24
A laska też wlatuje na pasy w innym świecie, zajęta rozmową z koleżanką bo przecież k***a "wchodzę na pasy jestem nieśmiertelny"

Prof._Kot_Budd

2021-06-29, 20:33
kretowicz14 napisał/a:


Sam napisałeś co twoim zdaniem typ robi. Czyżby schizofrenia?



Ty, moment :D bo tobie chodziło o to, że on tą "muzyką" kogoś deklasował ? :ubawdolez: ja myślałem, że ty pie**olisz ten kocopoł, bo ma rzeczywiście jakieś osiągnięcia w świecie p*zdocyklistów. O k***a to grubo XD

kretowicz14

2021-06-29, 22:22
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Ty, moment bo tobie chodziło o to, że on tą "muzyką" kogoś deklasował ? ja myślałem, że ty pie**olisz ten kocopoł, bo ma rzeczywiście jakieś osiągnięcia w świecie p*zdocyklistów. O k***a to grubo XD




:homer: Weź ty poczytaj co ty piszesz bo już nie mam sił tłumaczyć...