18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Narzekacie na sądy w Polsce?

~DMT • 2017-07-16, 20:12
Croydon, UK. Właściciel dwóch takich oto kiprów, świadczący usługi w zakresie wywozu pozostałości po budowach, postanowił zaoszczędzić na wysypisku i stwierdził, że taniej będzie gdzieś te odpady porzucić... Jak widzimy na załączonym materiale, został nagrany.

Nagroda?

Rok bezwzględnego więzienia, ORAZ obydwa samochody, które były jego źródłem utrzymania do niszczarki...


saves

2017-07-16, 20:16
U nas by się przydało coś takiego. Kiedyś w lesie widziałem sprasowane liście kapusty. Były w kostce, jakby je wypchnął właśnie z takiej zgniatarki. j***ło na 100 metrów i latały miliardy much wokół. k***y, nie ludzie.

biala20

2017-07-16, 20:49
Coś tu śmierdzi! Kiprował komuś pod chatą! Nie wygląda, że chciał się pozbyć śmieci po kryjomu...

Loaloa

2017-07-16, 22:02
Po raz kolejny faszystowski aparat państwowego ucisku zniszczył biznes obywatela z inicjatywą. W wolnej, oddychającej pełnymi piersiami, dumnej Polsce nie do pomyślenia.

os...........wo

2017-07-16, 22:42
Ech, całkowita głupota. Wygląda jakby chcieli mu zniszczyć życie. Fakt, zachował się jak ch*j, ale grzywna oraz posprzątanie tego bajzlu byłoby bardziej adekwatne do popełnionego czynu. Niszcząc jego własność, sąd uczynił szkodę społeczną. Dlaczego ? Ponieważ po wyjściu z więzienia może się nie podnieść finansowo przez długi czas. Durny i bez wyobraźni wyrok.

kevlarx

2017-07-16, 22:58
@up
a kogo to k***a obchodzi czy on się podniesie czy sczeźnie w rowie

kordas

2017-07-16, 23:14
Cara_Al_Sol napisał/a:

Bardzo-k***a-dobrze.


Dobrze to by było, gdyby auta sprzedano i kasę z tego dostał poszkodowany, albo chociaż kasa na usunięcie szkód poszła ze sprzedaży, a reszta na konto budżetu miasta

Loaloa

2017-07-16, 23:15
Cytat:

Ech, całkowita głupota. Wygląda jakby chcieli mu zniszczyć życie. Fakt, zachował się jak ch*j, ale grzywna oraz posprzątanie tego bajzlu byłoby bardziej adekwatne do popełnionego czynu. Niszcząc jego własność, sąd uczynił szkodę społeczną. Dlaczego ? Ponieważ po wyjściu z więzienia może się nie podnieść finansowo przez długi czas. Durny i bez wyobraźni wyrok.



Przez ten rok chyba jakiś nowy biznesplan wymyśli.

Klusekcs

2017-07-16, 23:19
Nikt nie wiem ile razy takie coś odpie**olił, może to pierwszy raz, może kolejny już. Według mnie bardzo dobrze zrobili. Chciał wyr*chać freda, a to fred z kolegą wyr*chali go :)

~DMT

2017-07-16, 23:32
KlinikaAborcyjna napisał/a:



No chłopie chcesz oglądać cycki 63-latki, niezły zwyrol z ciebie.



Nie mów, że nie kochałeś swojej babci... :krejzi:



A tak na poważnie, to zakładam, że liczba 20 jest tu kluczem... :kawa:

goniesuki.nastojaka

2017-07-16, 23:32
Analizowałem film kilka razy, wyczuwam fake. Na początku widać że samochód ma koguty na dachu i posiada podwójne tylne koła. Później nie ma ani kogutów ani z tego co widać miejsca na podwójne koła.

Przyczajonykangur

2017-07-16, 23:35
To jest sprawiedliwy wyrok. W Polsce zaraz by się okazało że to jakiś pociotek stryjka wujka ciotki Basi która ma ciotecznego stryjka siostry brata dziadka który jest sędzią, i by nic mu nie zrobili. Ot cała sprawiedliwość naszego wymiaru sądownictwa, że prędzej wsadzi się do pierdla uczciwego który się bronił przed bandytą niż, np szefa grupy wyłudzającej od emerytów pieniądze metodą na wnuczka, lub też płaci się odszkodowania gangsterom za złe warunki bytowe.