18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narzekacie na sądy w Polsce?

~DMT • 2017-07-16, 20:12
Croydon, UK. Właściciel dwóch takich oto kiprów, świadczący usługi w zakresie wywozu pozostałości po budowach, postanowił zaoszczędzić na wysypisku i stwierdził, że taniej będzie gdzieś te odpady porzucić... Jak widzimy na załączonym materiale, został nagrany.

Nagroda?

Rok bezwzględnego więzienia, ORAZ obydwa samochody, które były jego źródłem utrzymania do niszczarki...


lordindycznik

2017-07-16, 23:37
Jeżeli to prawda to wyrok zasadny, każdy następny się zastanowi co robi jak wie, że za takie rzeczy może iść siedzieć + zabiorą mu nie tanie autka :)

~DMT

2017-07-16, 23:42
PANMICHALL2 napisał/a:

Analizowałem film kilka razy, wyczuwam fake. Na początku widać że samochód ma koguty na dachu i posiada podwójne tylne koła. Później nie ma ani kogutów ani z tego co widać miejsca na podwójne koła.



k***a dajcie już spokój z tymi fejkami, bo dostaniecie w końcu schizofrenii paranoidalnej...

Nie ma, bo ściągnęli? Skasowali mu dwa auta, jedno na bliźniaku, drugie na pojedynce?

Masz artykuł i w ch*j zdjęć:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4700732/Truck-used-one-UK-s-worst-fly-tippers-CRUSHED.html

Myślę, że dailymail jest dość wiarygodnym źródłem... :kawa:

buczkog

2017-07-16, 23:46
I bardzo dobrze tak ch*jOWI.

Ja...........ro

2017-07-16, 23:53
Chyba maja takie prawo by narzedzie przestepstwa po wyroku zostalo zniszczone.

goniesuki.nastojaka

2017-07-17, 00:11
@UP ~MaszAyahuaskę
Nadal wyczuwam fake. Chyba że film jest skręcony tak że pomyliły im się auta. Bo kasowany jest inny niż ten co na filmiku na początku.

Liton

2017-07-17, 00:31
Mały offtopic - od dawna powtarzam, że po ch*j zaostrzanie przepisów za brak prawa jazdy. Po złapaniu takiego delikwenta - samochód do zniszczenia i żaden Sebix zj***ny już nim nie pojedzie bez prawka..

veritaz

2017-07-17, 03:48
A tytuł to jaki ma związek z opisem?

HalfGod

2017-07-17, 10:32
Cara_Al_Sol napisał/a:

Bardzo-k***a-dobrze.



, ale samochód był niewinny. Nie tego śmiecia zniszczyli.

Gimelord

2017-07-17, 10:53
MaszAyahuaskę napisał/a:


Myślę, że dailymail jest dość wiarygodnym źródłem.


Dailymail i The Sun to gazety podobne do faktu.

marioglaz

2017-07-17, 12:34
Smieszne jest to ze w Londynie najlepiej cyganie zajmuja sie gruzem wlasnie w taki sposob :) jak to sie mowi ZRYJ GRUZ CYGANIE !!!

korinogaro

2017-07-17, 17:08
Goś nie tylko porzucił gruz ale zrobił to na drodze. Być może mało uczęszczanej ale jednak.

Stajan

2017-07-18, 11:20
Jak można wywalić komuś śmieci pod domem, blokując wyjazd z garażu i czuć się bezkarnym? Równie dobrze mógł od razu dokonać zrzutu pod posterunkiem.