18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Narodowy sport Polaków

Infi08 • 2019-03-16, 14:02
Trochę mojego pieprzenia o naszym sporcie narodowym jakim jest marudzenie.
Co ciekawe w momencie jak montowałem ten krótki filmik dowiedziałem przez sadola o zamachu w Nowej Zelandii. Zaczyna się wojna religii. U nas nadal spokój.

Wiele już dziś narzekaliście? :idzwch*j:


Aleo

2019-03-17, 09:35
Chłopcze ludzie w Polsce narzekali 20 lat temu i za 20 lat dalej będą narzekać. Musisz pojąć swoją małą główką że ten naród ma to w genach, we krwi. To jest jedna z naszych cech narodowych i nic na to nie poradzisz. Mentalności ludzkiej nie zmienisz durnym filmikiem.

Ghoscik8

2019-03-17, 09:40
Gada dobrze ale głos ma nadający się do czytania dobranocek.

ePeeL

2019-03-17, 12:18
Ale pie**olenie. Szczególnie tekst o tym, że "Konstytucja, Kaczyński ch*j, a na zachodzie jest przecież gorzej, więc nie narzekaj". Co to w ogóle, k***a, za argument? Czyli, że jak ktoś ma ciało poparzone w 80% to ten co ma poparzone w 50% nie może narzekać, bo przecież ktoś inny ma gorzej? Jakiego rodzaju to logika?
Swoją drogą, w Polsce jest ch*jowo. Zero perspektyw, drogie wszystko, teraz menele wspierani przez rząd, a po 22 można dostać w pysk na 95% osiedli tego kraju. Oczywiście, że w innych krajach jest gorzej, ale to nie jest powód, żeby w naszym mogło być podobnie, no k***a. Swoją drogą, kim Ty w ogóle jesteś, żeby wartościować czyjeś problemy? :D
Btw. niezły hipokryta z Ciebie.

matikesi

2019-03-17, 15:32
Infi08 napisał/a:

Trochę mojego pieprzenia o naszym sporcie narodowym jakim jest .
Co ciekawe w momencie jak montowałem ten krótki filmik dowiedziałem przez sadola o zamachu w Nowej Zelandii. Zaczyna się wojna religii. U nas nadal spokój.
Wiele już dziś narzekaliście?



Narzekasz że ludzie narzekają...

:-/

~Velture

2019-03-17, 20:52
matikesi napisał/a:

Narzekasz że ludzie narzekają...



Widać to nasz olimpijczyk.

an...........se

2019-03-18, 12:27
Piękna przemowa zakończona gimborapowym ELO -_- (tak k***a, narzeknąłem se!)

wsza104

2019-03-18, 19:42
jak to k***a nie ma tornad ch*ju!!! kilka ładnych lat temu takie jedno tornado rozj***ło mi sławojkę taką za stodołą!! O samej stodole nie wspomnę!!!