18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowy Dzien Pamieci Zolnierzy Wykletych 01.03.2014

Puchacz399 • 2014-02-28, 13:08
Witam. Jutro wazny dzien. Pokazmy, ze pamiętamy o wszystkich zbrodniach na Narodzie Polskim, o naszych bohaterach oraz, ze nie chcemy się godzic na te wszystkie rzadowe machloje które sa nam serwowane od 1989 roku. "Chcemy być uczciwi i wymagamy uczciwości." Ponizej macie linka ze wszystkimi miejscami w których ludzie jutro będą się zbierac, by uczcic pamięć wielkich Polakow. I mam tutaj prosbe do adminow, a w szczególności do Angel. Jeśli tkwi w Tobie chociaz odrobine dumy narodowej, to nie przenos tego posta gdzie indziej. Jego miejsce jest na glownej. Niech zobaczy, to jak najwięcej osob.

http://ipn.gov.pl/aktualnosci/2014/warszawa/narodowy-dzien-pamieci-zolnierzy-wykletych-na-mazowszu-z-udzialem-historykow-oddzialu-ipn-w-warszawie

~tip.top

2014-02-28, 13:11
k***a mać, czy to ma cokolwiek wspólnego z czarnych humorem?

Smutas

2014-02-28, 13:12
@up

Czarny humor to jest to że czcimy tych co zginęli lata temu, a nic nie robimy z tymi co po cichu mordują nasz naród dzisiaj.

~tip.top

2014-02-28, 13:14
Jak chcecie promować jakieś akcje to twórzcie wydarzenia na fb, tłiterze, albo naszej klasie, a nie tutaj.

I co to w ogóle za tekst?
Puchacz399 napisał/a:

Jeśli tkwi w Tobie chociaz odrobine dumy narodowej, to nie przenos tego posta gdzie indziej.


co ma do tego duma narodowa?


Zaraz się pojawią tematy "przekaż 1% na..." a jak nie przekażesz to kawał z ciebie sk***ysyna bez serca itp. itd.. ja pie**olę.

Puchacz399

2014-02-28, 13:25
Obchody takich Swiat sa ważniejsze niż przekazanie 1%. Nie przenoscie tego posta, a obiecuje, ze nie będę już się wydurnial. :) Nie gniewajcie się nygusy. :) Pozdrawiam i zapraszam na jutrzejsze obchody.

Jak nie przeniesiecie tego tematu nigdzie, to poproszę o wasze adresy na priv i wysle wam krate piw, ale nie tych nic nie wartych, wirtualnych, tylko dobrego piwka. :)

~tip.top

2014-02-28, 13:28
Ale nie o to chodzi. Ja rozumiem, że Narodowy Dzien Pamieci Zolnierzy Wykletych jest istotnym wydarzeniem i że należy go uczcić, ale Sadistic nie jest miejscem do tego, żeby reklamować jakiś marsz. Bo jak przepuścimy jeden temat to zaraz pojawi się masa innych.

Puchacz399

2014-02-28, 13:32
W tych czasach nikt, nigdzie nie chce reklamować Polskosci, tylko europejskość. Dajcie całej reszcie dobry przykład. Ja was tylko ladnie proszę... A co do kraty piw, to bądź pewny, ze umiem dotrzymać słowa. :)

wiesiors4

2014-02-28, 13:34
tip.top napisał/a:

k***a mać, czy to ma cokolwiek wspólnego z czarnych humorem?


k***a co drugi temat zakładany na sadolu nie ma nic wspólnego z czarnym humorem, nie zauważyłeś jeszcze? Teraz pod każdym tematem będzie ściana płaczu, że to nie sadystyczne? Śpiewający żule czy śmieszne rodzinne historyjki są tak bardzo sadystyczne? No k***a nie sądzę :D jakby wszystkie nie-sadystyczne wrzutki były usuwane, to byłyby tylko 2-3 wrzuty na dzień, ale brawo za odkrycie, że to nie ma nic wspólnego z czarnym humorem.

toranaga7

2014-02-28, 14:03
Brakuje tu jeszcze pajacyka...

snik0

2014-02-28, 14:09
Niech ginie w odmętach lewackiego internetu... na stos z tym syfem

McMenel

2014-02-28, 14:20
Widać gimbaza nie potrafi zrozumieć sensu tego portalu. W sumie to czarny humor. Czczą ludzi którzy byli szarzy. W swej zaciekłości w walce z ruskimi nie wstydzili się kraść od biednych chłopów którzy przez wojnę wycierpieli najbardziej... ch*j w dupę każdym żołnierzom.. Bo oni wszyscy są bezrozumni i mordują w imię interesów Rothschildów.

An...........or

2014-02-28, 14:38
tip.top napisał/a:

k***a mać, czy to ma cokolwiek wspólnego z czarnych humorem?



Tysiące tematów o ukrainie i o tym jak to należy się z nią solidaryzować i pomagać tym biednym ludziom, którzy w swojej biedocie(umysłowej) nawet bohaterów nie maja i musza się upa ratować było dobre i jakoś żadnego moderatora wzburzenia nie budziło. Ale żołnierze wyklęci są już be? :samoboj:

~tip.top

2014-02-28, 14:39
Antalor, przeczytaj sobie co dalej napisałem.

golazo

2014-02-28, 15:01
tip.top napisał/a:

Ale nie o to chodzi. Ja rozumiem, że Narodowy Dzien Pamieci Zolnierzy Wykletych jest istotnym wydarzeniem i że należy go uczcić, ale Sadistic nie jest miejscem do tego, żeby reklamować jakiś marsz. Bo jak przepuścimy jeden temat to zaraz pojawi się masa innych.



~tip.top

2014-02-28, 15:05
golazo, jak dajesz dupy bez smarowania to Cie boli.