18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Narodowcy w akcji

pazuzu • 2020-11-11, 16:29
Dumni patrioci bronią naszej ojczyzny przed złowieszczym Empikiem i agresywnymi balkonami :homer:





Ni...........ny

2020-11-11, 20:04

głowakozua

2020-11-11, 20:05
Halman napisał/a:

jacy narodowcy? to lewizna pod false flag...





Pierwszy raz widząc Twój nick, nie wywołuje u mnie negatywnych emocji. Wręcz uśmiech!, i to nie szyderczy! Piwko :D

mygyry

2020-11-11, 20:19
W skrócie: właśnie dlatego według tvp marsz narodowców nie jest problemem w czasie pandemii


***** *** a dlatego według opozycji marsze "kobiet" nie stwarzały zagrożenia wzrostu zachorowań.

olopl111

2020-11-11, 20:24
trudno jak wy to łykacie Wy ! to dzicz jednak

vect0

2020-11-11, 20:49
0_rafiks_0 napisał/a:

Ogarnij sie i wez cos, bo od rzeczy pie**olisz.



sama prawde napisał a ty sie zesrałes bo ktoś wytyka kolejny raz, ze narodowcy to j***ne zwierzeta i wiekszoc idzie na marsz zeby cos rozpie**olic. Fakt nie opinia i sie dalej nie pogrążaj prosze baranie

0_rafiks_0

2020-11-11, 20:53
vect0 napisał/a:

sama prawde napisał a ty sie zesrałes bo ktoś wytyka kolejny raz, ze narodowcy to j***ne zwierzeta i wiekszoc idzie na marsz zeby cos rozpie**olic. Fakt nie opinia i sie dalej nie pogrążaj prosze baranie



Baran to twoja matke stukał. Zanim zabierzesz głos, to poczytaj co inni napisali. No chyba, ze umiesz czytać ale bez zrozumienia.

vect0

2020-11-11, 20:54
że wam k***a nie wstyd sie przyznawac ze jestescie narodowcami to jestem w szoku haha. Naklejki se na czoło jebnijcie zeby wiedziec jakich sp***olin na codzien unikac

Wojownik12

2020-11-11, 20:56
ciekawe komu kibicują

pazuzu

2020-11-11, 21:10
ozzard69 napisał/a:

Autor posta to albo zwykły idiota albo już mu tek lewactwo siadło na mózg że we wszystkim widzi złych narodowców, nie zapomnij k***o że gdy przyjdzie co do czego to oni pierwsi wyskoczą będą nas bronić a ty stulisz p*zde i będziesz siedział pod biurkiem j***ną c**o



Tak, wlasnie dziś to pokazali atakując swoich rodaków (policjantów) i niszcząc mienie rodaków i infrastrukture stolicy. To ja dziękuję za taką "obronę" niech sp***alają. Są kozaki jak umieją atakować marsze składające się z kobiet a jak przyjdzie walczyć z prawdziwym wrogiem to pewnie się do nich przyłączą.

kawior2007

2020-11-11, 21:23
Może to ta antifa z Niemiec?

Jagang

2020-11-11, 21:48
Halman napisał/a:

jacy narodowcy? to lewizna pod false flag...



Ja pie**ole, jak można być tak zaślepioną amebą? Oczywiście nacjozwierzęta nie mogłby czegość takiego zrobić, to na pewno spisek lewicy i reptilian! To jest niewyobrażalne jak wielkimi debilami jesteście!

Kostek_PL

2020-11-11, 21:57
Niezwyciężony napisał/a:

Tak se tłumacz, to jest narodowa hołota na poziomie BLM(sebixy z kotwicą na klacie), inna strona, to samo dno



Potwierdze słowa przedmówcy, działanie wygląda na typowe pijackie wybryki dziczy spuszczonej z łanćucha, która nie do końca zdaje sobiue sprawe z konsekwencji swoich czynów, a ta w tym przypadku jest rozproszona. Ja jebie na przestrzenie lat 2013-2020 byłem na 4 marszach. I żeby nie było 95 % ludzi to nbaprawde porzadna i zdrowa tkanka społeczna, widać wielu ludzi idących z godnościa i coś soba reprezentyuujących> niestety z tych kilkudziesieciu tysiecy jest te kilka tysiecy hołoty, tak hołoty, i to nie przypadek ale często widąc było po tych ludziach niski status majątkowy, naj***ni, szczają po witrynach sklepów, a naprawdę wystarczyło być nienapompowanym piwskiem w tym ważnym dniu, tymbardziej żeby godnie reprezentować pozytywne patriotyczne warotści. a ch*j szkoda gadać ....

sa...........os

2020-11-11, 22:20
Kostek_PL napisał/a:

Potwierdze słowa przedmówcy, działanie wygląda na typowe pijackie wybryki dziczy spuszczonej z łanćucha, która nie do końca zdaje sobiue sprawe z konsekwencji swoich czynów, a ta w tym przypadku jest rozproszona. Ja jebie na przestrzenie lat 2013-2020 byłem na 4 marszach. I żeby nie było 95 % ludzi to nbaprawde porzadna i zdrowa tkanka społeczna, widać wielu ludzi idących z godnościa i coś soba reprezentyuujących> niestety z tych kilkudziesieciu tysiecy jest te kilka tysiecy hołoty, tak hołoty, i to nie przypadek ale często widąc było po tych ludziach niski status majątkowy, naj***ni, szczają po witrynach sklepów, a naprawdę wystarczyło być nienapompowanym piwskiem w tym ważnym dniu, tymbardziej żeby godnie reprezentować pozytywne patriotyczne warotści. a ch*j szkoda gadać ....



Właśnie! Najbardziej frustrujące jest nie to, że te typy zachowują się jak bydło ze wścieklizną, ale że profanują bliskie wielu ludziom symbole, że mają czelność określać siebie mianem patriotów.

A do sympatyków tego typu zachowań: Możecie obwieszać się krzyżami, flagami, możecie sprowadzać symbol Polski Walczącej do poziomu kibolskiej szmaty. Ale to czyny i postawa w życiu codziennym definiuje nas jako ludzi.
Zachowując się jak pie**olona swołocz ze slumsów nie różnicie się absolutnie niczym od środowisk antifiarskich z którymi tak dzielnie "walczycie". Różnica jest taka, że wy wyzywacie każdego od lewaków, a oni od nazioli. Jedni i drudzy natomiast jesteście tylko pożytecznymi idiotami dla ludzi pociągających za sznurki. Jako inicjatorzy podziałów osłabiacie nas jako naród i społeczeństwo - a głupcami zaślepionymi nienawiścią wobec sobie samych łatwiej rządzić i manipulować.
Na tym w sumie kończę. Nie wiem czy jest sens w ogóle pisać cokolwiek do tłuków, ale bierność chyba gorsza.

miskolargol

2020-11-11, 22:22
Halman napisał/a:

jacy narodowcy? to lewizna pod false flag...




Tak sobie to tłumacz,Narodowcy są tak samo popie**oleni jak cala lewica i jak na tym filmie widzimy BLM to pikuś przy nich.
Wszystkich do pieca i utylizacja ścierwa prawego i lewego.

Mocny_

2020-11-11, 22:42
Dlaczego policja jedne nielegalne zgromadzenie traktuje łagodnie a kolejne parę tygodni później rozgania pałami?