18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Narodowcy w akcji

pazuzu • 2020-11-11, 16:29
Dumni patrioci bronią naszej ojczyzny przed złowieszczym Empikiem i agresywnymi balkonami :homer:





R41NM4N

2020-11-11, 19:15
swampman napisał/a:

sluchajac dzis orlow intelektu z mlodziezy wszechpolskiej i strazy narodowej doszedlem do wniosku zeby wypie**alali z tego kraju bo wstyd mi za takich "rodakow"
gorsze niz skrajne lewactwo a o to trudno...
ciebie r*chaja w gumie zeby sie nie zarazic chorobami i glupota przede wszystkim



Aaaa jesteś misiu pysiu.
Ciekawe jak mam odbierać twoją rewelację przez pryzmat tego, jak mi wczoraj pucowałeś petarde bez gumy (: no ale jakby nie patrzeć ty już glupszy nie będziesz, to jest ewolucyjnie nie możliwe inaczej nie ogarniał bys tak podstawowych czynności jak odżywianie.

Cudak

2020-11-11, 19:20
Justynka99 napisał/a:

Niektórzy (często dzieci) mają wyimaginowanych przyjaciół, a "narodowe" bydło ma wyimaginowanych nieprzyjaciół jak widać



Nazywasz ludzi narodowym bydłem, obejrzawszy filmik zdarzenia, które intencjonalnie zostało zainicjowane aby zepsuć wizerunkowo Masz Niepodległości, podczas gdy jakaś lewacka grupka antifiarskich prowokatorów właśnie się cieszy, że jakaś część ciemnej masy łyknęła prowokacje. I z całą pewnością (nie dziwię się) jest im do śmiechu, że mają w swoich szeregach takich pożytecznych idiotów, którzy źle będą mówić o Polakach, którzy ponad wszystko kochają swój kraj.

se...........ed

2020-11-11, 19:24
Trzoda w ch*j .

miksuss

2020-11-11, 19:24
Tam nie ma sklepu. To jest przejście.



ellsworth

2020-11-11, 19:25
satariel napisał/a:

No tak, ale na protestach kobiet to śmigał. Więc jest idiotą, a sanepid ma to w piździe.



Nawet na dupy sobie mógł śmigać jak miał taką fantazję! Ale robił to jako osoba prywatna, a nie jako prezydent Warszawy. Aż tacy ciemi jesteście wraz z mygyry, ze nie rozumiecie elementarnych konstruktów prawnych, nie odrózniacie osoby fizycznej od osoby prawnej, itd. k***a, to jest poziom lekcji WOSu SZKOŁY PODSTAWOWEJ, debile!

mygyry

2020-11-11, 19:27
Insaner napisał/a:

Nikt nie broni ludziom "wyjść na spacer" w jednym kierunku, dlatego nie mogli nic zrobić ze strajkiem kobiet, które po prostu skrzykują się w jakimś punkcie miasta, ale nigdzie tego nie rejestrują.



Masz zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób, więc jesteś sprytny jak ci narodowcy, różnica jest taka na co jest przyzwolenie i od kogo w zależności kto zyskuje. Wtedy było widać i słychać jaki jest stosunek opozycji do zgromadzeń i do wulgaryzmów, tak samo jak pis nie widział problemu w wizerunku polityków na szubienicach.

chico35

2020-11-11, 19:28
w głębi lewarze były cioty z antify a jako że masz kwadratowy łeb akcji z balkonem nie będę tłumaczył

Insaner

2020-11-11, 19:28
Justynka99 napisał/a:

Najsmutniejsze, że takie zwierzęta narodowe ukradły marsz ludziom. Zamiast czegoś, co łączy Polaków niezależnie od poglądów politycznych, bo po prostu jest świętem Polski, a nie lewicy, czy prawicy to mamy okazję do zadym dla prawicowych neandertali. Kto o zdrowych zmysłach zabierze dziecko do takich szmaciarzy? Mam nadzieję, że chociaż sporo ich powsadzali, chociaż podejrzewam, że PiS dopilnował, żeby to gówno było bezkarne.



Też lubiłem te marsze, niestety przestałem chodzić bo ze świętowaniem to nie ma nic wspólnego. Tak na marginesie TVP musiało się dzisiaj nieźle namęczyć, żeby dobrze wykadrować nagrania. Jeśli dla kogoś ta telewizja jest jedynym oknem na świat to mógł odnieść wrażenie, że marsz odbył się głównie w samochodach i zakończył pokojowo po mniej więcej godzinie...

chico35 napisał/a:

w głębi lewarze były cioty z antify a jako że masz kwadratowy łeb akcji z balkonem nie będę tłumaczył



Tej słynnej antify co to jedzie od 2 tygodni z Niemiec atakować Polaków? Jak dla mnie to mówili z całkiem dobrym polskim akcentem, takim nawet rdzennym - osiedlowym. :amused:

mygyry

2020-11-11, 19:30
ellsworth napisał/a:

Nawet na dupy sobie mógł śmigać jak miał taką fantazję! Ale robił to jako osoba prywatna, a nie jako prezydent Warszawy. Aż tacy ciemi jesteście wraz z mygyry, ze nie rozumiecie elementarnych konstruktów prawnych, nie odrózniacie osoby fizycznej od osoby prawnej, itd. k***a, to jest poziom lekcji WOSu SZKOŁY PODSTAWOWEJ, debile!



Funkcja publiczna to nie marynarka która odwieszasz na kółek kiedy ci ciepło. Wyrażanie swojego stosunku do pewnych rzeczy będąc urzędnikiem jest dosyć obligujące, już nie jeden polityk stracił stanowisko z powodów obyczajowych a dlaczego skoro robił to prywatnie? Hmn

Justynka99

2020-11-11, 19:31
Cudak napisał/a:

Nazywasz ludzi narodowym bydłem, obejrzawszy filmik zdarzenia, które intencjonalnie zostało zainicjowane aby zepsuć wizerunkowo Masz Niepodległości, podczas gdy jakaś lewacka grupka antifiarskich prowokatorów właśnie się cieszy, że jakaś część ciemnej masy łyknęła prowokacje. I z całą pewnością (nie dziwię się) jest im do śmiechu, że mają w swoich szeregach takich pożytecznych idiotów, którzy źle będą mówić o Polakach, którzy ponad wszystko kochają swój kraj.



pie**olenie. Jest po prostu w kraju grupa idiotów z Kaczyńskim na czele, która uważa podpalanie mieszkań, bicie kobiet, atakowanie homoseksualistów, czy demolowanie własnego kraju za objaw patriotyzmu. To, że po prawej stronie również są prawdziwi patrioci - nie wątpię, podobnie jak po lewej. Ale gówna tego typu również jest dużo i zdecydowanie więcej właśnie wśród kiboli i innych osiedlowych sebixów uważających się za prawicę.

ti...........ax

2020-11-11, 19:34
I k***a znowu pieski Pisiowskie zobiły co do nich nalezy. Był zakaz to wyszli, zrobili burdę to teraz jebną zakażenia i lockdown. Bardziej by im zaszkodzili jakby zostali w domach bo by im kory wyj***ło. A tak póki sie da będa sie pastwić nad ludzmi.

Mokebe

2020-11-11, 19:35
narodowe śmiecie

Insaner

2020-11-11, 19:49
tihomax napisał/a:

I k***a znowu pieski Pisiowskie zobiły co do nich nalezy. Był zakaz to wyszli, zrobili burdę to teraz jebną zakażenia i lockdown. Bardziej by im zaszkodzili jakby zostali w domach bo by im kory wyj***ło. A tak póki sie da będa sie pastwić nad ludzmi.



Właśnie nie, a tutaj naprawdę w przeciwieństwie do strajków większość osób masek nie miała.
Na portalach internetowych oraz w telewizji związanej z rządem nie ma o tym ani słowa. Nad strajkami kobiet krążyła chmura wirusa, wypowiadali się "eksperci", krytykowali zgromadzenia publiczne, już odliczali dziesiątki tysięcy dodatkowych zarażeń. Wyszli narodowcy - wszystko ok, jutro pewnie powiedzą, że wydarzenie odbywało się na świeżym powietrzu i nic złego nie mogło się stać.
Póki co skrzętnie ukrywają to, że coś poza "rajdem samochodowym" miało miejsce.

Może zmienią narrację jak się zorientują, że w tym roku nawet narodowcy radośnie pokrzykiwali "j...ć pis" i niepochlebnie wypowiadali się o pedofilii w kościele . :amused:

pharmasone

2020-11-11, 19:52
0_rafiks_0 napisał/a:

ch*j nie empik. Przeciez tam jest przejscie. A to ze z tego miejsca zostali sprowokowani przey lewakow, ktorych niby nie bylo , to juz nie mozna napisac?
Nie manipuluj, bo wystarczy takich gamoni na innych stronach.
A to, ze w tym marszu powlowa to debile, to inna sprawa



https://www.facebook.com/watch/?v=981588675661419

Noside

2020-11-11, 19:59
Wielkie halo. Głupsze i bardziej agresywne spośród nacjonalistów jednostki wpadły na trop typowych lewackich prowokatorów.
Powinni ich wszystkich razem na arenie zamknąć. Dorobili by się fortuny na biletach. Po wydarzeniu zalać wszystko wodą i jedynym zwycięzcą zostanie społeczeństwo.
Organizatorzy powinni się wstydzić, że nie wyłapali tego bydła w porę.
Warszawa powinna się wstydzić, że jest pobłażliwa na takie nakręcanie atmosfery i pisanie o spalonym Empiku.