18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naprawa łokcia...

Halman • 2021-01-11, 13:19

staw z pewnością będzie jak nowy - wietnam... :facepalm:

emanetewu

2021-01-11, 13:25
znachor z młotkiem, ciekawe czy ta operacja wyleczyła pacjenta

Ce...........00

2021-01-11, 13:32
lepsze to niż teleporada...

L - jakie ma pan objawy?
P - ucisk na pęcherz, wrażenie jakby ktoś mi wsadził korek w joystick, no i ból w okolicy nerek
L - prosze pić dużo wody, a próbkę moczu do badań wysłać smsem.

dżonyłojlker

2021-01-11, 13:38
Jedno jest pewne: na bank nie myśli już o bólu głowy.

Kutasiarz

2021-01-11, 13:45
Sk***enson tak na żywca? Ciekawe jak trudne porody odbierają?

dżonyłojlker

2021-01-11, 13:56
Boldrik napisał/a:

Ciekawe jak trudne porody odbierają?



Zrzucają babę ze schodów. Jak to nie pomaga, to napie**alają kopy z obrotówki w bebechy.

JaTylkonaChwile

2021-01-11, 14:30
prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh

Co...........ox

2021-01-11, 14:41
Myślałem, że to Polska... Mój tata jak złamał obojczyk, w roku 2018 to aby go nastawić lekarz wezwał dwóch pielęgniarzy, gdzie jeden z nich przyszedł z wieszakiem stojącym na ubrania. Kazali złapać wieszak i jeden z pielęgniarzy trzymał dłoń taty aby wieszaka nie puścił, drugi trzymał go za tors, a lekarz ciągną za wieszak. Oczywiście, cały zabieg bez znieczulenia.

Reasumując. Raczej technika nastawiania jest prosta, czyli ustawiamy jak było i niech się leczy. A że bez znieczulenia... Szkoda czasu i pieniędzy.

CzerstWybut

2021-01-11, 14:56
Drugiej strony młotka używa dentysta.

Ce...........00

2021-01-11, 15:02
JaTylkonaChwile napisał/a:

prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh



powiedz to głośno w sferze publicznej a Cie zlinczują bo przecież lekarze walczą z pandemio, ludzie umierajo, gdyby nie lekarze to juz dawno bysmy wszyscy umarli, aaaa dupa trzaska bo lekarzy szkalujo mówiąc o nich prawde. płać składki po to, żeby do lekarza dostać się już w czarnym worku albo wcale.

baronturbina

2021-01-11, 15:09
Aż się jaja kurczą z bólu od samego parzenia!

Tetrix

2021-01-11, 15:14
Siedząc przed kompem przyjąłem pozę jak z obrazu Edvarda Muncha.

Cz...........as

2021-01-11, 15:28
JaTylkonaChwile napisał/a:

prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh



A pie**olisz pan jak potłuczony.

nwonigers

2021-01-11, 15:37
ale zdajecie sobie sprawe ze w szpitalach tez czasem musza zlamac zle zrosnieta kosc? myslicie ze robia to jakimis maszynami z nasa?

Halman

2021-01-11, 16:51
nwonigers napisał/a:

ale zdajecie sobie sprawe ze w szpitalach tez czasem musza zlamac zle zrosnieta kosc? myslicie ze robia to jakimis maszynami z nasa?



a co reka w łokciu ci sie zrosła?