18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Naprawa łokcia...

Halman • 2021-01-11, 13:19

staw z pewnością będzie jak nowy - wietnam... :facepalm:

Panaes

2021-01-12, 13:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh



Masz cos na poparcie tych rewelacji czy tyko tak pie**olisz zeby sobie ulzyc?

Cz...........as

2021-01-12, 14:20
Cenzurator2000 napisał/a:

a to ciekawe, bo czekam na teleporadę od 21 grudnia - wyznaczona na 18 stycznia ty nie udajesz, ty naprawdę jesteś głupi.



Teleporada do lekarza "rodzinnego" czy konsultacja ze specjalistą? Bo jeśli lekarz POZ to kto jest głupi z nas dwóch? Nie ma innej przychodni, innego lekarza, deklarację lekarza podstawowej opieki zdrowotnej można złożyć online. Jeśli to by było coś ważnego to jeszcze przed świętami mógłbyś się skontaktować z lekarzem rodzinnym. Ale usłyszałeś "18 Stycznia" podziękowałeś grzecznie i marudzisz w necie :roll:

Jeśli jednak to jest porada specjalistyczna to przed teleporadami czekał byś tyle samo na wizytę albo i dłużej. Były przypadki zapisywania na proste zabiegi za kilka lat i sranie się o pandemię tego nie zmieni.

Ce...........00

2021-01-12, 14:27
AyCaramba napisał/a:

Teleporada do lekarza "rodzinnego" czy konsultacja ze specjalistą? Bo jeśli lekarz POZ to kto jest głupi z nas dwóch? Nie ma innej przychodni, innego lekarza, deklarację lekarza podstawowej opieki zdrowotnej można złożyć online. Jeśli to by było coś ważnego to jeszcze przed świętami mógłbyś się skontaktować z lekarzem rodzinnym. Ale usłyszałeś "18 Stycznia" podziękowałeś grzecznie i marudzisz w necie
Jeśli jednak to jest porada specjalistyczna to przed teleporadami czekał byś tyle samo na wizytę albo i dłużej. Były przypadki zapisywania na proste zabiegi za kilka lat i sranie się o pandemię tego nie zmieni.



Rodzinny, skierowanie na wyniki. Obdzwoniłem wszystkie przychodnie w mieście i to najbliższy termin :) Po prostu im się nie chce przyjmować na nfz, lepiej w gabinecie prywatnym trzepać hajs a pensyjke państwową chomikować. Pozatym, co złego w tym że grzecznie podziękowałem ? Pani podnosząca słuchawkę w rejestracji nie jest lekarzem i to nie jej wina że konowałom się nie chce ludzi przyjmować. Co miałem zwyzywać bogu ducha winną kobitę?

kajtol

2021-01-12, 16:31
JaTylkonaChwile napisał/a:

prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh



Witam, jestem lekarzem, pracuję w szpitalu covid-owym od marca. 2020.
Mam po 15 dyżurów w miesiącu, bo większość lekarzy uciekła z tego szpitala "i nie ma komu".
Słynnych dodatków covid-owych 200% nie widziałem na oczy.

Zapraszam do pracy w szpitalu, jest wiele wakatów.
Do pracy nie jest wymagane wykształcenie medyczne, potrzeba ludzi np. do wnoszenia na 7. piętro leków, kroplówek itp., bo windy są w "brudnym szlaku".

W połowie grudnia podliczyłem zgony (wszyscy covid+, oczywiście) tylko na jednym z oddziałów, na którym pracuję, od października 50. W szpitalu mamy ok. 10 oddziałów.

JaTylkonaChwile

2021-01-12, 17:31
kajtol napisał/a:

Witam, jestem lekarzem, pracuję w szpitalu covid-owym od marca. 2020.
Mam po 15 dyżurów w miesiącu, bo większość lekarzy uciekła z tego szpitala "i nie ma komu".
Słynnych dodatków covid-owych 200% nie widziałem na oczy.
Zapraszam do pracy w szpitalu, jest wiele wakatów.
Do pracy nie jest wymagane wykształcenie medyczne, potrzeba ludzi np. do wnoszenia na 7. piętro leków, kroplówek itp., bo windy są w "brudnym szlaku".
W połowie grudnia podliczyłem zgony (wszyscy covid+, oczywiście) tylko na jednym z oddziałów, na którym pracuję, od października 50. W szpitalu mamy ok. 10 oddziałów.



Witam

jestem lekarzem. Pracuje w szpitalu covidowym od lutego. Zgadzam sie - nie dosc, ze dodatkow nie ma to jeszcze musimy doplacac z wlasnej kieszeni za mozliwosc pracy. Co miesiac okolo 1000zl musze placic szpitalowi za mozliwosc pracy. Ja w miesiacu mam okolo 30 duzurow, musze otwierac szpital, sprzatac i na dodatek musze roznosic posilki. U nas windami nie mozna jezdzic bo szpital nie ma pieniedzy a windy zuzywaja duzo pradu. Zglosilem wniosek racjonalizatorski by windy byly wciagane recznie - ale projekt upadl bo nie ma ludzi do pracy. W naszym szpitalu ze zgonami jest jeszcze gorzej - miesiecznie przyjmujemy okolo 200 pacjentow a samych zgonow mamy okolo 250. Ciala musimy wywozic prywatnymi samochodami i zakopywac na terenie ogrodkow dzialkowych.

Jesli uwazasz, ze masz ciezko pomysl co u nas sie wyprawia...

Panaes napisał/a:

Masz cos na poparcie tych rewelacji czy tyko tak pie**olisz zeby sobie ulzyc?



zeby sobie ulzyc przychodze do Twojej mamy...

AyCaramba napisał/a:

- nie czeka się 3 tygodnie na teleporadę, w ciągu ostatniego roku 3 razy musiałem z tego korzystać, szybciej miałem rozmowę niż normalnie się umawiałem na wizytę - no bo akurat mieszkasz gdzies tam i akurat tam ktos odbiera telefon - super, reprezentujesz cala Polske. No ale ok, ja podalem przyklad rodzinny ty tez - niech bedzie ale nie zmienia to faktu, ze sie porobilo i jakbys czytal wiecej to bys wiedzial, ze jest burdel i ludzie maja problemy bo zobaczyc lekarza na oczy


- nic nie stoi na przeszkodzie abyś przyjął się jako kierowca karetki czy sanitariusz - jakbym chcial sie k***ic to bym zaczal pracowac jako meska prostytutka. Lekarze skladali przysiege a teraz sie k***ia a na dodatek nie chca leczyc pacjentow - mechanicy powinni miec tak samo wyj***ne i naprawiac lekarzon samochody przez telefon


i last but not least... Czy ty k***a umiesz liczyć?? jeden dyżur 200% płatny to zarobek więcej niż miesiąc? jeden ch*j, wiesz o co chodzi a czepiasz sie detali
Masz jeszcze coś "madrego" do napisania?

kajtol

2021-01-12, 18:02
"zeby sobie ulzyc przychodze do Twojej mamy..."

Szanowny "Tylkonachwilę", zaorałeś, myślę, że adresat Twej inwektywy się nie podniesie. Czas już spełnić tę obietnicę (?) z Twojego nicka.

Ażeby przywrócić nieco merytoryki w tym temacie:

Filmik przedstawia najprawdopodobniej odprowadzanie zwichnięcia przedniego w stawie łokciowym, to rzadsze.
Mimo wszystko lepiej nastawiać po podaży dostawowej lignokainy (znieczulenie) i w zgięciu łokcia, używając wyciągu.

Powszechniej występuje zwichnięcie tylne, tutaj manewr nastawienia nieco bardziej humanitarny:


Cz...........as

2021-01-12, 21:25
JaTylkonaChwile napisał/a:

no bo akurat mieszkasz gdzies tam i akurat tam ktos odbiera telefon - super, reprezentujesz cala Polske



Super, ja bezproblemowo nie mogę reprezentować całej Polski, ale ty z problemami z dostaniem się do lekarza możesz? j***ć logikę...

JaTylkonaChwile napisał/a:

jeden ch*j, wiesz o co chodzi a czepiasz sie detali



Czekać tydzień nie miesiąc, zarabiać miesięczny zarobek w dwa dni :roll: , pobierają dodatki bo mają więcej i bardziej niebezpieczną robotę a nie za siedzenie w domu no detale w ch*j. :catfacepalm:

JaTylkonaChwile

2021-01-13, 15:35
AyCaramba napisał/a:

Super, ja bezproblemowo nie mogę reprezentować całej Polski, ale ty z problemami z dostaniem się do lekarza możesz? j***ć logikę...
Czekać tydzień nie miesiąc, zarabiać miesięczny zarobek w dwa dni , pobierają dodatki bo mają więcej i bardziej niebezpieczną robotę a nie za siedzenie w domu no detale w ch*j.



niebezpieczna robote? - jebac logike. k***a, przyjmujesz sie do roboty jako zolnierz - znasz niebezpieczenstwo i stawki. Przyjmujesz sie jako gornik, wiesz jakie jest niebezpieczenstwo i ile placa oraz bonusy itd.

Przyjmujesz sie do roboty jako lekarz i ch*j - niespodzianka, trzeba leczyc chorych! Ja pie**ole - szok i niedowierzanie - kto by pomyslal? Pewnie nadal myslisz, ze ginekolog idzie do pracy i maca mlode panienki po p*zdach... jak przyjdzie stara baba z grzybica to co? Trzeba dodatek? :D :homer:

"Super, ja bezproblemowo nie mogę reprezentować całej Polski, ale ty z problemami z dostaniem się do lekarza możesz? j***ć logikę..." nie mowie tylko o sobie... przykladow jest masa. podalem kilka a TY nadal swoje bo "JA" :homer:

Cz...........as

2021-01-13, 15:56
JaTylkonaChwile napisał/a:

przykladow jest masa. podalem kilka a TY nadal swoje bo "JA"



Nazbierać ci przykładów ludzi którzy nie mają problemu czy co? Napisałem ci że pie**olisz jak potłuczony bo przedstawiasz jedną stronę całej sytuacji w taki sposób jak by tak było wszędzie. Ciągły płacz bo źle. i wyolbrzymianie problemów lub stwarzanie nieistniejących, a potem "czepiasz się szczegółów".

Słyszałeś o czymś takim jak zmienne warunki pracy? Nie każdy lekarz czy pielęgniarka jest na pierwszej linii ale praca wielu z nich zmieniła się w ch*j w ciągu ostatniego roku. Jako że mają kontakt z chorymi którzy potencjalnie zagrażają im i ich bliskim - dostali chwilową podwyżkę do czasu rozwiązania kryzysu. Odgórną.

Napisz w końcu że chodzi ci tylko o to że oni "robią hajs" a ty nie, przez co aż cie pejsy bolą i skończmy tą rozmowę.

Wiewór

2021-01-13, 20:11
JaTylkonaChwile napisał/a:

prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh



Wniosek jest jeden. Trzeba było zostać lekarzem. Kosił byś gruby hajs.
Niestety jesteś tylko internetowym hejterem i debilem bez pojęcia o temacie.

luxpiotr

2021-01-14, 00:07
bez młota to nie robota