18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Naprawa łokcia...

Halman • 2021-01-11, 13:19

staw z pewnością będzie jak nowy - wietnam... :facepalm:

Quassar

2021-01-11, 17:23
Kiedy zamiast do lekarza/chirurga idziesz do blacharza

Spoko to sie wyklepie, nie takie rzeczy się robiło.

nwonigers

2021-01-11, 17:40
Halman napisał/a:

a co reka w łokciu ci sie zrosła?



moze sie zle zrosnac staw.

baronturbina

2021-01-11, 17:44
nwonigers napisał/a:

ale zdajecie sobie sprawe ze w szpitalach tez czasem musza zlamac zle zrosnieta kosc? myslicie ze robia to jakimis maszynami z nasa?


A ty zdajesz sobie sprawę ze nie robią tego młotkiem stolarskim?

se...........ed

2021-01-11, 19:08
Normalnie profesor Wilczur na pełnyj k***ie .

Er...........en

2021-01-11, 19:16
Im to się budowlanka z medycyną pie**oli.

adrian686

2021-01-11, 19:58
Ból głowy pewnie leczą tak samo.

ktosjestem

2021-01-11, 20:02
Ten innowacyjny pediatra znalazł niesamowity sposób na to jak oduczyć mańkuctwa, zobacz ten krótki film instruktażowy na dzielnym ochotniku i zapisz jak najprędzej swoje dziecko. Przypominamy liczba miejsc na oddziale jest ograniczona, dlatego zrób to już dziś!! :) (:

trytodie

2021-01-11, 20:45
Ale mnie wk***ia pitolenie w ciemno o polskiej służbie zdrowia w aktualnej sytuacji. Ośrodki zdrowia normalnie przyjmują pacjentów którzy tego wymagają. Na teleporadę można poczekać ale góra parę dni. Inne choroby dalej się leczy, tyle, że trochę dłużej trzeba poczekać np. na przyjęcie do szpitala. Ale siedzą takie k***y, szczury piwniczne przed komputerem, nic nie wiedzą o świecie tylko powtarzają jakieś dyrdymały jak to się na katar umiera, bo leczony jest tylko Covid. Leczyłbym wasze głowy takim młotkiem, chociaż wiem że bezskutecznie

eMFat

2021-01-11, 21:07
Każdy mógł pójść na medycynę i opływać w luksusy. Hehe

Ce...........00

2021-01-11, 21:26
trytodie napisał/a:

Ale mnie wk***ia pitolenie w ciemno o polskiej służbie zdrowia w aktualnej sytuacji. Ośrodki zdrowia normalnie przyjmują pacjentów którzy tego wymagają. Na teleporadę można poczekać ale góra parę dni. Inne choroby dalej się leczy, tyle, że trochę dłużej trzeba poczekać np. na przyjęcie do szpitala. Ale siedzą takie k***y, szczury piwniczne przed komputerem, nic nie wiedzą o świecie tylko powtarzają jakieś dyrdymały jak to się na katar umiera, bo leczony jest tylko Covid. Leczyłbym wasze głowy takim młotkiem, chociaż wiem że bezskutecznie



a mnie właśnie wk***ia to że człowiek płaci te pie**olone składki całe życie a jak potrzebuje się dostać do lekarza to nie można, bo covid i czekanie miesiąc na teleporadę. Może jakby nie dostawali benefitów jak wpiszą pacjentowi covid to wyglądałoby to wszystko inaczej, no ale cóż wirus z ok. 1% śmiertelności jest groźniejszy niż wszystkie nowotwory, choroby autoimmunologiczne i inne razem wzięte. pie**olnie Cie samochód na pasach to i tak umarłeś na covid, a rozpędzony samochód który w Ciebie przypie**olił to tylko choroba współistniejąca.

djpyza

2021-01-11, 22:59
trytodie napisał/a:

Ale mnie wk***ia pitolenie w ciemno o polskiej służbie zdrowia w aktualnej sytuacji. Ośrodki zdrowia normalnie przyjmują pacjentów którzy tego wymagają. Na teleporadę można poczekać ale góra parę dni. Inne choroby dalej się leczy, tyle, że trochę dłużej trzeba poczekać np. na przyjęcie do szpitala. Ale siedzą takie k***y, szczury piwniczne przed komputerem, nic nie wiedzą o świecie tylko powtarzają jakieś dyrdymały jak to się na katar umiera, bo leczony jest tylko Covid. Leczyłbym wasze głowy takim młotkiem, chociaż wiem że bezskutecznie



ja to bym ci z chęcią zaj***ł w ten pusty sagan byś się garną.nie doj***ny zjebie tak bym cie leczył z tej zj***nej głupoty....

Tranquillum

2021-01-11, 23:55
JaTylkonaChwile napisał/a:

prezynajmniej go przyjeli... w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja, maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte. Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal - i tacy lekarze maja mowic prawde, ze plandemia jest mocno przesadzona? heh



Mój znajomy złamał kość śródręcza w na kilka dni przed świętami.. Do dzisiaj chodzi ze spuchniętą łapą..

JaTylkonaChwile

2021-01-12, 12:05
trytodie napisał/a:

Ale mnie wk***ia pitolenie w ciemno o polskiej służbie zdrowia w aktualnej sytuacji. Ośrodki zdrowia normalnie przyjmują pacjentów którzy tego wymagają. Na teleporadę można poczekać ale góra parę dni. Inne choroby dalej się leczy, tyle, że trochę dłużej trzeba poczekać np. na przyjęcie do szpitala. Ale siedzą takie k***y, szczury piwniczne przed komputerem, nic nie wiedzą o świecie tylko powtarzają jakieś dyrdymały jak to się na katar umiera, bo leczony jest tylko Covid. Leczyłbym wasze głowy takim młotkiem, chociaż wiem że bezskutecznie



Pitolenie w ciemno? Pitolenie w ciemno to bylo okolo 35 lata temu (jesli wpisales poprawnie swoj wiek na profilu ;) )

Teraz do rzeczy :

- widziales telefony na recepcji odlozone by nie mozna bylo sie dodzwonic ?
- widziales kij do napie**alanie w parapet?
- w jednej przychodni w ktorej bylem - poprostu zamkneli sie na klucz i mozna ich bylo ogladac tylko przez szklane drzwi
- moja mama musiala czekac prawie TYDZIEN na RECEPTE, k***a czaisz? recepte. Nie wizyte, nie zabieg itd na recepte na leki, ktore musi brac...

to na szybko kilka przykladow. Co ty bredzisz, ze trzeba poczekac dluzej kilka dni? Terminy zabiegow (ustalonych rok wczesniej) sa przesuwane o kilka miesiecy...

Trolujesz czy wlasnie jestes takim szczurem piwnycznym, ktory cos tam wie, cos tam slyszal, gdzies wyczytal a reszte obejrzal na tvpinfo lub tvn? :D Nie masz pojecia o czym mowisz. No chyba, ze Twoj tatus jest w partii - wtedy dlugo nie trzeba czekac na lekarza :D

AyCaramba napisał/a:

A pie**olisz pan jak potłuczony.



no prosze... widzac, ze z komentarza bije inteligencja :D

serio, jak nie masz NIC madrego do powiedzenia to sie nie udzielaj, zrob to dla wszystkich - dla siebie i naszego dobra.

Cz...........as

2021-01-12, 13:15
JaTylkonaChwile napisał/a:

serio, jak nie masz NIC madrego do powiedzenia to sie nie udzielaj, zrob to dla wszystkich - dla siebie i naszego dobra.



"w polsce czekalby 3 tygodnie na teleporade " - nie czeka się 3 tygodnie na teleporadę, w ciągu ostatniego roku 3 razy musiałem z tego korzystać, szybciej miałem rozmowę niż normalnie się umawiałem na wizytę
"a w tym czasie lekarze dodatki za covid pobieraja" - nic nie stoi na przeszkodzie abyś przyjął się jako kierowca karetki czy sanitariusz. Będziesz zarabiać te krocie w trakcie miesięcy czekania na teleporadę :roll:
"maja dyzur w szpitalu na NFZ platny 200% a w tym czasie siedza w prywatnym gabiniecie i kasuja po 200zl za wizyte." [/b ] https://www.prawo.pl/zdrowie/nakaz-pracy-w-jednym-szpitalu,499681.html do tego lekarz nie może prowadzić praktyki w czasie dyżuru w szpitalu czy dyżurować w kilku szpitalach jedncześnie tak jak to było kiedyś. Jeśli przyjmują to robią to na lewo - to tylko ludzie
[b]"Po jednym takim duzyrze lekarz ma tyle co przez miesiac by wczesniej nie nachapal"
i last but not least... Czy ty k***a umiesz liczyć?? jeden dyżur 200% płatny to zarobek więcej niż miesiąc?

Masz jeszcze coś "madrego" do napisania?

Ce...........00

2021-01-12, 13:19
AyCaramba napisał/a:

- nie czeka się 3 tygodnie na teleporadę, w ciągu ostatniego roku 3 razy musiałem z tego korzystać, szybciej miałem rozmowę niż normalnie się umawiałem na wizytę
- nic nie stoi na przeszkodzie abyś przyjął się jako kierowca karetki czy sanitariusz. Będziesz zarabiać te krocie w trakcie miesięcy czekania na teleporadę
i last but not least... Czy ty k***a umiesz liczyć?? jeden dyżur 200% płatny to zarobek więcej niż miesiąc?
Masz jeszcze coś "madrego" do napisania?



a to ciekawe, bo czekam na teleporadę od 21 grudnia - wyznaczona na 18 stycznia :) ty nie udajesz, ty naprawdę jesteś głupi.