18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napinacze pod barem

CrazyEdek • 2018-02-01, 10:24
... dostali w łeb,za karę (ouuu)


Fredzon

2018-02-01, 21:07
ten typ nie mówił czasami "Uuuuu lewandowski!!! uUUU "

Rasael

2018-02-02, 10:37
Ale przecież on miał tło rasowe. :-?

libr76

2018-02-02, 20:34
Pozwolcie ze objasnie na czym polega tzw. prawdziwe zycie.

Bardzo mi sie podobaja wasze honorowe zasady: bez partyzantow, jeden na jeden, bez poprawek na lezacym itd. Niemniej, na ulicy najpierw dostaniecie butelka w glowe (od tylu), nastepnie ktos kopnie was w jadra a potem pieciu chojrakow bedzie na zmiane zasadzac kopy. Byc moze spedzicie miesiac w szpitalu, ale wasze zasady pozostana nienaruszone.

W prawdziwym zyciu w kazdej sytuacji z gestniejaca atmosfera trzeba miec oczy naokolo glowy, oczekiwac partyzantow, seksu grupowego i innych niespodzianek. Sa wlasciwie tylko dwie konfiguracje: albo od razu wiejemy, albo od razu walimy w ryj kogo sie da (+10 do inicjatywy).

zwierzak30

2018-02-03, 21:22
libr76 napisał/a:

Pozwolcie ze objasnie na czym polega tzw. prawdziwe zycie.

Bardzo mi sie podobaja wasze honorowe zasady: bez partyzantow, jeden na jeden, bez poprawek na lezacym itd. Niemniej, na ulicy najpierw dostaniecie butelka w glowe (od tylu), nastepnie ktos kopnie was w jadra a potem pieciu chojrakow bedzie na zmiane zasadzac kopy. Byc moze spedzicie miesiac w szpitalu, ale wasze zasady pozostana nienaruszone.

W prawdziwym zyciu w kazdej sytuacji z gestniejaca atmosfera trzeba miec oczy naokolo glowy, oczekiwac partyzantow, seksu grupowego i innych niespodzianek. Sa wlasciwie tylko dwie konfiguracje: albo od razu wiejemy, albo od razu walimy w ryj kogo sie da (+10 do inicjatywy).





Ja zawsze miałem zasadę. Pięciu to i KingKonga napie**oli. (A może i opie**oli jak to ładnie rozegrasz. :) )
Z pośród Sebixuf jak jest ich paru ( o dziwo solo nigdy nie furczą) wybierasz tego co najwięcej szczeka, i ( jak czujesz że dasz radę za pierwszym strzałem posłać go na glebę) Napie**alasz ile ci ojciec wytłumaczył w genach. Jak Alfa-Seba jest już bez prądu,i nieszkodliwy zamkną mordę, to masz szansę że reszta zgłupieje na chwilę ( Bo jakto Sebastian dostał KO? Toć on mówił że tego typa to on na buchy i na stszała..... ). I wtedy są dwa wyjście;

A- Wykorzystujesz Konsternację Sebastianów i sp***alasz jak antylopa. :)

B- Jak czujesz się na siłach i chcesz się zabawić ,to idziesz za ciosem.

Ja osobiście miałem taką sytuację tylko nie mogłem sp***olić bo Żona moja jedyna za mną stała. :) Honor na takie akcje nie pozwala. Więc 3-em naj***łem a dwóch uciekło. Oczywiście pół zęba połknąłem. Ale warto było. Akumulatory życiowe naładowałem na długi czas.

piernik01

2018-02-05, 22:49
zwierzak30 napisał/a:




I dla tego w podobnych sytuacjach,potrzebne jest chociaż takie cuś. :) Ja się ze swoim nie rozstaje. Obrazek



Dupę sobie możesz tym podetrzeć. Karambit do obrony? Proszę Cię.