18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Napięta sytuacja w łazience

Flodzia • 2021-03-13, 14:44

:kupa: Czekolada z fabryki czekolady :amused: :kupa:

Halman

2021-03-13, 14:46
Flodzia, pytanie jest; ciebie ma kto r*chac?

Bourbonable

2021-03-13, 15:04
Halman napisał/a:

Flodzia, pytanie jest; ciebie ma kto r*chac?



okoliczne psy mają radochę.

Diggerx

2021-03-13, 15:31
Halman napisał/a:

Flodzia, pytanie jest; ciebie ma kto r*chac?



Na pewno ma jakiegoś simpa

banerr

2021-03-13, 15:53
Czekolada z Wawela.

ququa

2021-03-13, 16:53
mocny materiał pierwszy raz widze, żeby szmbo wyj***ł z sufitu

AdamBrown

2021-03-13, 19:31
OMG i nie wiem co powinnam zrobi?
Wiem czego powinnaś niezrobić, i dobrze że tego nie zrobiłas. :D

bboysad

2021-03-14, 00:43
Zajebista farba

cesarz1982

2021-03-14, 01:49
bboysad napisał/a:

Zajebista farba



To tzw sufit napinany.
Materiał, z którego powstają sufity napinane to termokurczliwa folia PCV lub tkanina poliestrowa. Każdy sufit napinany jest "szyty" na zamówienie, idealnie spasowany z sufitem właściwym, ścianami i krzywiznami występującymi w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie nie wymaga równania powierzchni sufitu, "prostowania ścian" czy tworzenia kątów prostych w narożnikach. Producent na podstawie dokonanych pomiarów lub wysłanych wymiarów sufitu, ścian, podłogi i przekątnych pomieszczenia tworzy jego kopię w dedykowanym programie. W ten sposób powstaje idealny plan pokoju ze wszystkimi cechami indywidualnymi i na jego podstawie produkowana jest tkanina sufitowa. Gotowy materiał idealnie pasuje do pomieszczenia. Obecnie na rynku dostępna jest cała gama kolorystyczna sufitów napinanych - tkanina poliestrowa występuje w macie, połysku i półmacie, a także w wersji satynowej. Sufit napinany na wysoki połysk jest bardzo elegancki i wizualnie powiększa pomieszczenie. W przypadku folii PCV istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku na suficie, np. nieba. Do wyboru są gotowe grafiki dostępne w bankach zdjęć, istnieje również możliwość przeniesienia na sufit ulubionego zdjęcia czy plakatu.

prezio87

2021-03-14, 02:34
najgorszy koszmar :D