18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napierdalanka w afganistanie[funker530]

azerbejdzanification • 2013-03-12, 16:41
Napie**alanka w afganistanie w formie FPP,martwych talibów nie widać,ale chłopaki ładnie ich orają.

Call of Duty live:D



Kanał typka na którym jest więcej takich akcji:)
FUNKER530

Gofer123

2013-03-12, 19:24
Niedługo live streamy będą z akcji :D

banshee

2013-03-12, 19:33
ch*j, a nie operator rkm'u. Pusty magazyn na glebę, pełny podpiąć i wtedy ewentualnie pusty gdzieś schować. Ewentualnie pusty do torby zrzutowej a pełny podpiąć... A ten się pie**oli z przeładowaniem jak matka z bachorem...

evilmatt

2013-03-12, 20:29
I jeszcze zapomniał podpiąć taśmy i przeładować w 3:58 :D

czaspogardy

2013-03-12, 22:55
W call of duty już by zakończył tą wymianę ognia w minutę, tam broń nie ma odrzutu.

fhMichaelo

2013-03-13, 00:57
Jakby Allahy były inteligentne to poczekali by aż hamerykańce wystrzelają się z całej amunicji a wtedy mogli by podejść nawet z maczetami i ich wykosić. Wystrzelał chyba 5 taśmy (jakieś 200 naboi w takiej taśmie), na bank nikogo nie zabił, nawet ich nie przestraszył...

R41NM4N

2013-03-13, 11:41
200 patronów w takim zasobniku... tyś chyba jedyną styczność z tematem miał w call of duty

KapitanJebudu

2013-03-14, 18:27
UAV ready for deployment ...


Spawn in 5,4,3,2,1

Szron

2013-03-15, 22:54
Chorzy, ludzie? Chociaż w sumie to selekcja naturalna. I życzę sobie i wolał bym żeby tacy ludzie .dla mnie żołnierzyki, bohatery -psychole. idioci. jak najszybciej dokonali tego czynu.

I nie mam tu na celu obrazy polskich Bohaterów.
Bo chwała im za to co dobrego dla Polskie i Polaków zrobili. Wywalczyli Niepodległość. Jak to dziś z tą Niepodległością Polski jest, raczej ludzie zaczynają widzieć i rozumieć.

Ale to nie o tym tu miała być mowa. .

Tylko że trzeba wyciągnąć z tego wnioski z tego że ludzkości nie potrzebne już są wojny. .
Żeby powiedzenie : Co nie jest nie piszę się w rejestr. Nie musiało mieć zastosowania.

sajoNaRTA.

ponuryowczarz

2013-03-19, 13:13
SzronMieszkamWLodowce napisał/a:

Chorzy, ludzie? Chociaż w sumie to selekcja naturalna. I życzę sobie i wolał bym żeby tacy ludzie .dla mnie żołnierzyki, bohatery -psychole. idioci. jak najszybciej dokonali tego czynu.

I nie mam tu na celu obrazy polskich Bohaterów.
Bo chwała im za to co dobrego dla Polskie i Polaków zrobili. Wywalczyli Niepodległość. Jak to dziś z tą Niepodległością Polski jest, raczej ludzie zaczynają widzieć i rozumieć.

Ale to nie o tym tu miała być mowa. .

Tylko że trzeba wyciągnąć z tego wnioski z tego że ludzkości nie potrzebne już są wojny. .
Żeby powiedzenie : Co nie jest nie piszę się w rejestr. Nie musiało mieć zastosowania.

sajoNaRTA.


Hahahahah dobra tak na poważnie to puknij się w czoło.Wojny były,są i będą potrzebne. Natury nie oszukasz.

re...........ik

2013-03-25, 12:20
raczej battlefield live bo w call of duty biegasz po mapie a nie siedzisz za murkiem