18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napięcie wzrasta

Macx83wwww • 2020-10-04, 00:25
Aktywistka BLM vs zwolenniczka Trumpa

:lol:


AbelardG

2020-10-04, 01:14
Ci z PIS-u i PO są jeszcze bardziej pie**olnięci :)

Igorek95

2020-10-04, 01:32
@AbelardG A moim zdaniem ci którzy ciągle o tej polityce pie**olą bez kontekstu ;-)

pro_avenger

2020-10-04, 07:37
No i bardzo k***a dobrze, lać ją.

Noside

2020-10-04, 08:17
Niech przyjadą i zastrzelą obie.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-04, 10:29
Tylko, że tam możesz powiedzieć intruzowi, że zastrzelisz go, jeśli wejdzie na Twoją posesję, u nas jakbym tak komuś powiedział, to by mnie k***a AT zwinęło...

ProVVe

2020-10-04, 11:28
Podoba mi się obietnica odj***nia na swojej posesji. Przemawia to do mnie. Powinni porobic dzielnice lewaki gdzieś tam nawet k***a na Manhattanie z tym murzynowem bo i tak zaraz będzie tam po miesiącu jak w "resident evil apokalipsa" walka o kazdy oddech. Lewaki wyzdychają bo lesby i buale k***y nie będą się z nimi walić i zostanie tylko brud

Musashi_Miyamoto

2020-10-04, 11:42
Najciekawsze jest to jak Mainstream rozpościera iluzję... W mediach wielkie i masowe protesty przeciwko Trumpowi i tak już na kilkadziesiąt miesięcy przed wyborami wałkują a potem wygrywa Trump.... Przy czym Trump też ma wiece i olbrzymie demonstracje zwolenników ale tego się nie pokazuje.. Przekłamując na monitorach rzeczywistość.

eMFat

2020-10-04, 11:55
Zasrywanie sadistica polityką non stop
Gówno sie dzieje na tym nagraniu

Musashi_Miyamoto

2020-10-04, 11:57
AbelardG napisał/a:

Ci z PIS-u i PO są jeszcze bardziej pie**olnięci



Nie znasz kompletnie sytuacji w USA czy w Rosji jeżeli wydaje Ci się że nasi podwórkowi wyborcy mają większe perypetie. W USA nie jednokrotnie musi wojsko interweniować by uspokoić zwaśnione strony które do coraz większej perfekcji dochodzą w przygotowaniach do spięć. Typowym jest to że na demonstracjach prawie wszyscy są opancerzeni w kaski, ochraniacze, pałki, gaśniczki z gazem i inne takie przedmioty a w Rosji to strona niepoprawna politycznie po prostu jest mordowana a w najlepszym przypadku torturowana i znieważana. Niema nic w tym dziwnego że przy spotkaniach wyborców Nawalnego w danym mieście na lotnisku czeka policja która będzie ich pałować mimo że idą i nic nie robią a do tego są herlakowatyim gryzipiórkami których nikt by nigdy nie był w stanie posądzić o to że trzeba będzie na nich fizycznie interweniować.

Także sytuacja w Polsce to na prawdę na tle tego jak to wygląda na Świecie jeden z najwyższych standardów jaki można utrzymywać na Świecie... NIE WIESZ TEGO BO NIE ZNASZ ŚWIATA... Nie obserwujesz go po za paćką którą Ci się serwuje na odpowiednich algorytmach w sieci i w TV.

darayavahus

2020-10-04, 12:16
Po co w ogóle strzepić tu ryja? napluć na ryj i pójść w swoją stronę

dwakilo

2020-10-04, 12:19
Bardzo ładna zieleń przy ulicy.

Szyba

2020-10-04, 12:36
Ale ma k***a kłaki pod pachą...

Spajdi

2020-10-04, 14:38
T R U M P 2020