topic

Napalona fanka

~phrontch • 2019-09-18, 10:46
Brazylijka przytula się do swojego idola
DoubleBorger

2019-09-18, 10:55
Równouprawnienie:
Reakcja faceta "hehehe"
Reakcji kobiety ciężko opisać w jednym zdaniu, sprawa w sądzie murowana, a facet miałby rozwierconą dupę w więzieniu.

Ve...........ek

2019-09-18, 12:28
Gruba brzydka baba publicznie molestuje atrakcyjnego faceta - hehe, śmieszne. (w sumie po prostu zabawne dla 99% facetów)
Gruby brzydki facet publicznie molestuje atrakcyjną kobietę - j***ny gwałciciel, świnia, szowinista! Do pierdla go! Wykastrować, zgwałcić, zabić, PIANA W MORDZIE!

sensualna

2019-09-18, 12:52
DoubleBorger napisał/a:

Równouprawnienie:
Reakcja faceta "hehehe"
Reakcji kobiety ciężko opisać w jednym zdaniu, sprawa w sądzie murowana, a facet miałby rozwierconą dupę w więzieniu.każdy ma inne podejście więc nie pie**ol, jedna się da zmacać inna nie i tak samo bywa z facetami ;) nie jeden składa pozew o molestowanie ;)

Nattttsjel

2019-09-18, 13:35
up@ ale taki często jest wyśmiewany

Rejti

2019-09-18, 16:07
sensualna napisał/a:

każdy ma inne podejście więc nie pie**ol, jedna się da zmacać inna nie i tak samo bywa z facetami nie jeden składa pozew o molestowanieTy żyjesz w alternatywnej rzeczywistości chyba.
W polskich sądach rokrocznie setki, a może nawet tysiące spraw karnych kończy się werdyktami w których mężczyźni zbierają po łbach. Tracą prawa rodzicielskie, trafiają za kratki z powodu rzekomego molestowania/gwałtów. Wszystko w imię uprzywilejowanej pozycji kobiety w społeczeństwie. Czekam dalej na to j***ne równouprawnienie.

sensualna

2019-09-18, 16:29
Katie napisał/a:

Ty żyjesz w alternatywnej rzeczywistości chyba.
W polskich sądach rokrocznie setki, a może nawet tysiące spraw karnych kończy się werdyktami w których mężczyźni zbierają po łbach. Tracą prawa rodzicielskie, trafiają za kratki z powodu rzekomego molestowania/gwałtów. Wszystko w imię uprzywilejowanej pozycji kobiety w społeczeństwie. Czekam dalej na to j***ne równouprawnienie.setki a nawet tysiące facetów nigdy nie trafia za kratki za dokonany gwałt więc możemy się licytować dalej ;)

Jelitkogrube

2019-09-18, 16:36
Kurła sami znawcy od napaści seksualnych, ja tam bym chciał być napastowany :mrgreen:

CbK

2019-09-18, 17:24
Jelitkogrube napisał/a:

Kurła sami znawcy od napaści seksualnych, ja tam bym chciał być napastowanyTo idź do pierwszego lepszego mamra na widzenie

spoiler

URAGE

2019-09-18, 19:47
~Velture napisał/a:

Gruba brzydka baba publicznie molestuje atrakcyjnego faceta - hehe, śmieszne. (w sumie po prostu zabawne dla 99% facetów)
Gruby brzydki facet publicznie molestuje atrakcyjną kobietę - j***ny gwałciciel, świnia, szowinista! Do pierdla go! Wykastrować, zgwałcić, zabić, PIANA W MORDZIE!Jakby była z niej taka locha to na miejscu typa jej nawet nie dotykał, a ten pewnie to na codzień obraca 9/10 plus, więc czy z mordy brzydka to już ciężko stwierdzić po tej ch*jowej jakości. Taką lekko puszystą z cyckami double E to niejeden polski dyskotekowiec/klubowicz by jeszcze obrócił.

Justynka99

2019-09-18, 21:36
To, czy to jest molestowanie zależy od gościa. Gdyby odmówił - poprzez odsunięcie się, wyrwanie, albo jakąkolwiek reakcję pokazującą sprzeciw to byłoby to molestowanie. Ale skoro chciał i dobrze się bawił to o żadnym molestowaniu nie ma mowy.

Ve...........ek

2019-09-18, 22:30
sensualna napisał/a:

setki a nawet tysiące facetów nigdy nie trafia za kratki za dokonany gwałt więc możemy się licytować dalejMożesz się k***a licytować z rowerzystą jadącym 80km/h pod górkę.
Prawda jest taka, że w cywilizowanych krajach kobiety mają w ch*j więcej przywilejów od mężczyzn a obecne pie**olenie o równouprawnieniu to tylko chodzi o hajs dla bab za nic nie robienie i obsadzanie wysokich stanowisk babami po prostu dlatego, że baba i ch*j. Tak samo teraz na uczelniach zaczynają się dyskryminacje mężczyzn w imię równouprawnienia bo nie przyjmuje się o wiele mądrzejszych i zdolniejszych mężczyzn tylko mierne kobiety aby na siłę zwiększać różnorodność płciową, szczególnie na kierunkach ścisłych.
edmund

2019-09-19, 07:58
sensualna napisał/a:

setki a nawet tysiące facetów nigdy nie trafia za kratki za dokonany gwałt więc możemy się licytować dalejte ,, tysiące gwałtów,, o których piszesz to w 90 procentach przypadki gdzie nowo poznana, naj***na para uprawia seks, a następnego dnia baba przypomina sobie że ma chłopaka lub zaszła w ciążę, że rodzice itd.

liv52

2019-09-19, 23:25
Velture napisał/a:

Gruba brzydka baba publicznie molestuje atrakcyjnego faceta - hehe, śmieszne. (w sumie po prostu zabawne dla 99% facetów)
Gruby brzydki facet publicznie molestuje atrakcyjną kobietę - j***ny gwałciciel, świnia, szowinista! Do pierdla go! Wykastrować, zgwałcić, zabić, PIANA W MORDZIE!Tak, istnieje podwójny standard. Natomiast chcę wam zwrócić uwagę na to, że ten podwójny standard wynika z prostego faktu: kobiety i mężczyźni to dwa różne twory, inne zasady, inne priorytety, inny status społeczny dyktowany biologią ewolucyjną. Tak więc wytykając taki podwójny standard to tak jakbyś przyznawał rację feministkom, że kobiety i mężczyźni powinni być tacy sami (co i tak jest niemożliwe i nie ma sensu). Dlatego trzeba zaakceptować, że podwójny standard istnieje, i zawsze będzie istniał, dopóki istniał będzie seks.
Ale proszę mnie dobrze zrozumieć: rozumiem i popieram podwójny standard, jednak tylko dlatego, iż kobiety są mniej inteligentne logistycznie i dedukcyjnie, mniej sprawne psychoruchowo i ogólnie w porównaniu do mężczyzn wypadają słabiej w prawie każdej dyscyplinie (nie mówię o sportowych dyscyplinach tylko dyscyplinach szeroko pojętych).
Także panowie, nie gniewajmy się na kobitki, tym bardziej że jakość ich życia w 90% zależy od ich wyglądu z którym się rodzą.
Bądźmy wyrozumiali i dobrzy dla kobitek :lol: :lol:

janlew

2019-09-20, 11:59
Sprawa jest prosta panowie, trwający 100 lat eksperyment z dziwnymi prawami w tym wyborczymi dla kobiet, należy najzwyczajniej zakończyć i tyle. Kobieta to istota gdzieś pomiędzy mężczyzną a dzieckiem, czyli coś jak 16 latek. I taki też powinna mieć prawa.