18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na kobietę na stacji benzynowej

T3RMINATOR • 2021-05-26, 17:58
Opis z artykułu Na rynku stacji benzynowej w Yozgat Aysel D. (45) została kopnięta i spoliczkowana przez swojego chłopaka Şevket Türksoy (24). Obrazy wzbudziły również wiele reakcji w mediach społecznościowych. Aysel D. (45) powiedziała, że ​​jest jej przykro, że pracownicy i klienci nie przeszkadzali. Aysel D. „Jak się ma ta ludzkość? Nie mówi, nie interweniuje. Czy nie ma tam ludzi? " powiedziany. Pomimo nalegań policji Aysel D., który nie otrzymał zawiadomienia o napaści i nie skarżył się na Şevket Türksoy, powiedział: „Nie zgadzam się z jego aresztowaniem. Zrobię co w mojej mocy, aby go wydać. Absolutnie nie narzekam ”- powiedział. Odnośnik pod filmem.



https://www.bursadabugun.com/haber/markette-saldiriya-ugrayan-kadin-serbest-birakilmasi-icin-elimden-geleni-yapacagim-1414550.html

mygyry

2021-05-26, 18:09
Ee to ona ma 45 a on 24lata?to jakiś skośnooki macron?

donkapusta

2021-05-26, 19:26
Nie oceniajmy pochopnie. Być może została zwyczajnie bogacona kulturowo.

NiemiecWaszPan

2021-05-26, 20:22
Tumany j***ne, dawajcie jakieś sensowniejsze opisy, bo tego nawet czytać się nie da...

Zasysacz

2021-05-26, 22:06
Łobuz kocha najmocniej :P . Ale opis z dupy...

KaprysLosu

2021-05-27, 00:22
NiemiecWaszPan napisał/a:

Tumany j***ne, dawajcie jakieś sensowniejsze opisy, bo tego nawet czytać się nie da...



ja 2 razy przeczytałem i nich*ja nie rozumiem :) idzie się tylko domyślać, że 2x starsza babka znalazła sobie jakiegoś Ahmeda, który ją napadł, choć byli w związku. A no i świat nie reaguje, no ale czemu miałby, jak w ciapatej religii to chyba normalka, że chłop wychowuje sobie babę jak chce i czym chce.

McQurwa

2021-05-27, 06:29
Niewiedzę tutaj żadnej szkodliwości społecznej.

Budrys2000

2021-05-27, 07:58
Nie pie**olcie, opis ch*jowo przetłumaczony ale można zrozumieć wszystko. Tylko trzeba minimalnie wysilić szare komórki, co faktycznie dla dzisiejszej młodzieży może być nie lada wyzwaniem.

squach

2021-05-27, 08:03
k***a może to przetłumaczę, bo jest k***a do dupy.

"Opis z artykułu Na rynku stacji benzynowej w Yozgat Aysel D. (45) została kopnięta i spoliczkowana przez swojego chłopaka Şevket Türksoy (24). Obrazy wzbudziły również wiele reakcji w mediach społecznościowych. Aysel D. (45) powiedziała, że ​​jest jej przykro, że pracownicy i klienci nie przeszkadzali. Aysel D. „Jak się ma ta ludzkość? Nie mówi, nie interweniuje. Czy nie ma tam ludzi? " powiedziany. Pomimo nalegań policji Aysel D., który nie otrzymał zawiadomienia o napaści i nie skarżył się na Şevket Türksoy, powiedział: „Nie zgadzam się z jego aresztowaniem. Zrobię co w mojej mocy, aby go wydać. Absolutnie nie narzekam ”- powiedział. Odnośnik pod filmem".

Opis artykułu:
Na stacji benzynowej doszło do niecodziennej sytuacji, gdzie zarówno klienci i obsługa nie reagowała na napaść na "bezbronną" 45 latkę, która dawała dupy wszystkim, a dowiedział się o tym jej chłopak - 24-letni mohamed. Wpie**olił jej na oczach wszystkich, a że mamy ubogacenie kulturowe to nikt nie reaguje na kolor skóry.


AN...........or

2021-05-27, 10:57
T3RMINATOR napisał/a:

„Jak się ma ta ludzkość? Nie mówi, nie interweniuje. Czy nie ma tam ludzi? "



ale ch*j kogokolwiek obchodzą jej problemy, i to że ma zjeba chłopaka ??? nikt nie będzie ryzykować, bo po co ? problemów można sobie narobić tylko albo zdrowie stracić , a nie zapłaci nikt tobie potem , tylko usłyszysz dziękuję które można sobie w dupe wsadzić

gf21

2021-05-27, 11:03
Zostaw te internety, idź do szkoły , skończ przynajmniej podstawówkę. Tego się nie da czytać taki bełkot

Kurde26

2021-05-27, 11:39
Sama sobie idiota odpowiedziała na pytanie "jak się ma ta ludzkość, nie mów, nie interweniuje. Czy nie ma tam ludzi". Pewnie dziurawcowi chodziło o to że nikt nie zareagował jak ją bił. A potem kretynka dodaje że nie ma do niego pretensji i że zrobi wszystko żeby wyszedł z aresztu. 8 o to właśnie chodzi. Przyjebiesz takiemu typowi a ona potem się na ciebie rzuci albo zezna6w sądzie że to ja pobiłem jej lubego i w ogóle to ja jakiś poj***ny jestem. Ja się wtraciłem raz. Dobrze ze Kazik miał wyrok w zawiasach to nie chciał dążyć tematu ale jego Zośka myślała że może jakąś kasę ode mnie wyrwie bo się wtraciłem między nich jak ją okaładał i wypałaciłem mu w cymbał.

janlew

2021-05-27, 11:46
T3RMINATOR napisał/a:

Czy nie ma tam ludzi?


Są tylko baby i ciapaki

Marcin360360

2021-05-27, 16:51
Turecie brudasy mimo ze są podobnie do nas i tak zawsze będą brudasami(zwierzeta których nie należy traktować jak ludzi)