18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Napad na kasę sklepową

Beka_XD • 2022-06-23, 23:45
Chudy złodziej z nożykiem VS tłusty wieprz za ladą...


pa...........sz

2022-06-24, 00:25
myślałem że go przetrąci w pół

repowski

2022-06-24, 00:33
gruby ma poprostu wyj***ne, pewnie jest zwykłym pracownikiem i nie będzie się narażał za parę drobnych :krejzi:

sothis

2022-06-24, 01:46
repowski napisał/a:

gruby ma poprostu wyj***ne, pewnie jest zwykłym pracownikiem i nie będzie się narażał za parę drobnych



Pewnie tak. I zachował się całkiem spoko. Znaczy nie, żebym nie szanował kogoś, kto za cudzą własność jest gotów ryzykować zdrowie i życie... Szacun, rispekt i wogole.
Po prostu ja bym nie ryzykował :)

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-06-24, 02:10
Żeby mi tak babka w banku Narodowym pozwalała brać hajs to byłbym bogatym sk***ysynem :D

BambiPMT

2022-06-24, 02:15
repowski napisał/a:

gruby ma poprostu wyj***ne, pewnie jest zwykłym pracownikiem i nie będzie się narażał za parę drobnych





sothis napisał/a:

Pewnie tak. I zachował się całkiem spoko. Znaczy nie, żebym nie szanował kogoś, kto za cudzą własność jest gotów ryzykować zdrowie i życie... Szacun, rispekt i wogole.
Po prostu ja bym nie ryzykował



Narażał się? k***a to są stany, gdzie obrzyn pod ladą? Z nożem k***a? Miałby truchło pełne ołowiu. Przecież tylko z nadzieją że kiedyś będę mógł odj***ć takiego śmiecia bym do tej roboty chodził.

CoJaTamKurwaWiem

2022-06-24, 04:55
Bambrych napisał/a:

... k***a to są stany, gdzie obrzyn pod ladą....



Kalifornia to nie są Stany. Biden zaproponował Kalfiornie Putinowi w zamian za 37 niedźwiedzi i skrzynke samogonu, a ten odrzucił propozycję bez chwili wahania. Kto by to k***a chciał...

Hetman_Wielki

2022-06-24, 08:05
co za ciapa, gdyby machnoł mu łapa to by mu ta makówka spadła ...
a nie trzymał noża pewnie i była szansa by spokojnie my go wytracić

to juz nie chodzi o kasę, ale o zasady, taki bezczel pójdzie dalej kraść

grudzin7

2022-06-24, 09:01
Jeden z pierwszych filmików na Sadolu, w którym kasjer potrafił się zachować podczas napadu. Zazwyczaj goście rzucają się na typa z nożem i jak mają szczęście to mu ten nóż zabierają, a znacznie częściej mają pecha i wykrwawiają się broniąc kilku dolarów... i to jeszcze nie swoich.

Ale nie dajcie się zwieść - były też takie filmy, gdzie kasjer posłusznie wykonuje polecenia a na koniec zostaje odj***ny kulką w ryj.

p47

2022-06-24, 10:59
z 5 razy by go zlapal za reke i unieruchomil ale wydaje mi sie ze myslal o tym ze chipsy i hamburger zostawil na zapleczu.

Alkoeko

2022-06-24, 12:33
Ja pie**ole... Znowu te komentarze typu "co za leszcz, mógł mu zaj***ć spokojnie" "Tu chodzi o zasady ...". Ludzie k***a ... na ch*j się narażać dla paru dolarów, może się uda, może nie. Wystarczy małe cięcie w odpowiednim miejscu i karetka nie zdąży. Ćwiczyłem Krav Maga kilka lat, mieliśmy zajebistego, poukładanego trenera który mówił między innymi, że jak ktoś wylatuje z nożem to obrona jest OSTATECZNOŚCIĄ (pomimo tego, że uczyliśmy się obrony przed bronią biała). Jeżeli nie zagraża bezpośrednio Twojemu życiu albo innych to daj pieniądze i sp***alaj - jak nie ma innego wyjścia, broń się. Tutaj było wyjście.

Przestańcie pie**olić, że trzeba to i tamto. Małe cięcie w odpowiednim miejscu i idziesz do piachu za "zasady" albo kilka dolarów.

KoniecZartow

2022-06-24, 14:56
Alkoeko napisał/a:

Ja pie**ole... Znowu te komentarze typu "co za leszcz, mógł mu zaj***ć spokojnie" "Tu chodzi o zasady ...". Ludzie k***a ... na ch*j się narażać dla paru dolarów, może się uda, może nie. Wystarczy małe cięcie w odpowiednim miejscu i karetka nie zdąży. Ćwiczyłem Krav Maga kilka lat, mieliśmy zajebistego, poukładanego trenera który mówił między innymi, że jak ktoś wylatuje z nożem to obrona jest OSTATECZNOŚCIĄ (pomimo tego, że uczyliśmy się obrony przed bronią biała). Jeżeli nie zagraża bezpośrednio Twojemu życiu albo innych to daj pieniądze i sp***alaj - jak nie ma innego wyjścia, broń się. Tutaj było wyjście.
Przestańcie pie**olić, że trzeba to i tamto. Małe cięcie w odpowiednim miejscu i idziesz do piachu za "zasady" albo kilka dolarów.



To musiałeś na krav magę chodzić, żeby dowiedzieć się takich rzeczy? Na szkoleniu bhp siedziałeś z kajetem i notowałeś każde słowo?

Dejdwazlote

2022-06-24, 16:29
Znowu pie**olenie znawcuf. Gość spokojnie wcisnął przycisk pod ladą i uruchomił cichy alarm. potem dał mu kasę żeby gościa nie prowokować i zerknął przez okno czy odpowiedni panowie przypadkiem nie jedzą bagietek na parkingu.Mudżyn pewnie nawet z parkingu nie wyszedł.

UrlichUrwich

2022-06-24, 18:47
On tam nacisnął jakiś przycisk napadowy zanim napastnik wszedł za ladę - kto ma oczy ten dojrzy.
Wyjrzał potem przez okienko., prawdopodobnie by sprawdzić kierunek oddalania się złodzieia.
Przy dobrych wiatrach dobra firma ochroniarska dojedzie w 2 minuty. Przycisk naciśnięty 40 sekund przed wyjściem gościa ze sklepu - jest duża szansa, że go dogonią, a przynajmniej napędzą mu stracha czym zniechęcą do dalszych napadów - przynajmniej na ten sam sklep.
Wiem - marzenia, ale szansa jest.