18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Napad na dostawce jedzenia

phrontch • 2021-02-05, 10:17
Niestety pizzy nie ocalił




Qunda

2021-02-05, 12:00
Jak to jeden pisze na tym forum, j***ne ścierwo. Ma racje. Do takich akcji nie dochodziło by z biedy, biedy umysłowej, ojca, matki alkoholiczki. Biednego zacofanego kraju, z braku chęci pójścia do pracy, bo po co, złapią mnie wsadzą na kilka lat, i looz. Jedzenie, itd. Siedzę na tym portalu już pare dobrych lat, i obserwuje co oni tam w tych latino odpie**alają. Widać ile dla nich jest warte życie. Śmierć jak kromka chleba.

ququa

2021-02-05, 17:40
tym ścierwem szkoda by było nawet sępy karmic

Od zawsze próbuje sie ocieplac wizerunek złodzieja, a to Janosik albo Robin Hood, a prawda jest taka, że to złodzieje tacy sami jak na filmiku.

Niecierpie złodzieji, bo to najgorsze lesery i nieroby.

Rebeliant

2021-02-05, 21:46
Qunda napisał/a:

Jak to jeden pisze na tym forum, j***ne ścierwo.



Poczułem się wywołany. Tak, to jest j***ne ścierwo.



ququa napisał/a:

tym ścierwem szkoda by było nawet sępy karmic
Od zawsze próbuje sie ocieplac wizerunek złodzieja, a to Janosik albo Robin Hood, a prawda jest taka, że to złodzieje tacy sami jak na filmiku.
Niecierpie złodzieji, bo to najgorsze lesery i nieroby.




Większym ścierwem są paserzy, czyli ludzie kupujący kradzione, bo taniej. Przez to pie**olone ścierwo złodziejstwo ma się całkiem nieźle.
Gdyby nie j***ne paserskie ścierwo, to złodziej by ukradł jeden rower, a nie sto. j***ć paserów i całę ich rodziny, bo to moralni degeneraci, pie**olone gnidy, ludzkie ścierwo. Niestety to jakieś 60% Polaków, pewnie 90% Sadoli. Fuck ya all!

McQurwa

2021-02-05, 23:01
Narzekajcie dalej, że żyjecie w Polsce, k***y j***ne!

Janko

2021-02-06, 06:50
A a ja myślałem że on chce jemu zabrać pracę bo był bezrobotny.
Po co mu ta torba skoro już motor wziął.
Złodziej też dba o swoje bezpieczeństwo bo założył kask.