18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nano-robocik

Teodorr • 2015-12-08, 14:26
Aj łud sej łotefak?



Nie wiem co to i na ile mozna materiałowi ufać, ale sama idea jest nieco przerażająca.
Czekam na jakieś mądre komentarze :kawa:

~Velture

2015-12-08, 14:32
Masz mądry komentarz skoro tak ładnie prosisz i twój mózg nie ogarnia ,ze to fejkowe gówno robione przez ekipę newsin3d.com - która to ekipa zajmuje się robieniem animacji dla stacji tv.

RockyWood

2015-12-08, 14:38
łoooł ale niezwykła animacja komputerowa!!! łoooł x3

Teodorr

2015-12-08, 14:42
I uwazasz ze takiej technologii nie ma lub nie bedzie?

cys23

2015-12-08, 14:45
@up

Nie ma. przynajmniej oficialnie, bo powszechnie wiadomo, że te nowinki z elektroniki które nam rzucają co roku to przestarzałe ochłapy a profesorki w tajnych laboratoriach bawią się już ajfonami 59c. Tak czy siak, oficialnie jak na razie jesteśmy na etapie mikrobotów, a do nanobotów jeszcze nam brakuje.

skromniak

2015-12-08, 14:46
wygląda aż za zajebiście

Teodorr

2015-12-08, 14:55
Czyli nie ma dowodów ze tego NIE MA.

@cys23
Oficjalnie zawsze bylo ubogo. Domyslam sie, ze jesli nawet taka technologie stosuja na ludziach to na wladzy swiatowej nawiazujac do teorii Icke'a bo to az niemozliwe zeby to talatanstwo swiadomie wierzylo w to co robi. Takie jest moje zdanie

666trololo666

2015-12-08, 15:00
Lho_La napisał/a:

Czyli nie ma dowodów ze tego NIE MA.



"Dowód na nieistnienie": coś takiego tylko w kobiecej logice.

Teodorr

2015-12-08, 15:24
To takie pie**olenie ze nie ma skoro nie wiadomo czy jest... Jesli ktos wpadl by zrobic taka grafike, to i wpadl by zrobic takie urzadzonko.

eunstachy

2015-12-08, 15:30
cys23 napisał/a:


profesorki w tajnych laboratoriach bawią się już ajfonami 59c\



Weźmy pierwszy lepszy przykład, drukarki. Mogli byśmy drukować w dużo lepszej jakości, ale celowo nie dopuszcza się lepszych technologii żeby ludzie np pieniędzy nie drukowali sobie w domu.

Wojsko zawsze jest wiele lat w przód z technologią, następny przykład: GPS.

cys23

2015-12-08, 15:40
@up

tysiące przykładów. GPS, telefony komórkowe, drony, mikrofalówki, jeepy, komputery, żarcie w puszkach, internety, czy nawet przewidywanie pogody.

@Lho_la
Cytat:

@cys23
Oficjalnie zawsze bylo ubogo. Domyslam sie, ze jesli nawet taka technologie stosuja na ludziach to na wladzy swiatowej nawiazujac do teorii Icke'a bo to az niemozliwe zeby to talatanstwo swiadomie wierzylo w to co robi. Takie jest moje zdanie



Że co k***a? :krejzi:

Ale masz głupie myślenie. Czyli, że jak nie mamy dowodu, że czegoś nie ma, to musimy zakładać, że to może być? czyli bóg istneije, ale nie mamy dowodu że istnieje, więc zarazem nie istnieje. tak samo z kosmitami, alternatywną rzeczywistością, czasem, duchami, demonami, valhallą, myślami...

nowynick

2015-12-08, 15:49
Lho_La napisał/a:

To takie pie**olenie ze nie ma skoro nie wiadomo czy jest... Jesli ktos wpadl by zrobic taka grafike, to i wpadl by zrobic takie urzadzonko.



nie ma jak solidna kobieca logika... skoro dało się narysować to da się i wykonać :D

Teodorr

2015-12-08, 15:51
No dobra. Nie mowie ze w tyle samo tygodni stworzyli cos takiego co taka grafike, ale jestem swiecie przekonana ze pracuja nad tym i to od wielu lat.

nowynick

2015-12-08, 15:58
Up

zgadza się, nad napędem zdolnym rozwinąć prękość światła pewnie też... co innego pracować nad co innego stworzyć... robot tak mały żeby złapał neuron i usztywnił wiązania wydaje się mało realny nawet przy użyciu najnowszych technologii, chociaż pewnie kiedyś się uda...

Teodorr

2015-12-08, 16:10
Uwazasz ze malo realne bo wszystko co widzisz i co Ci mowia jest ograniczone rozmiarowo. Kolega wyzej juz wspomnial ze do informacji publicznej podsylaja tylko stare kapcie dziadka Zdzicha.
Jedno mnie zastanawia. Dlaczego ludzie sa zamknieci z teoriami ktore narzucono im kiedys. A jesli faktycznie jest calkiem na odwrot ale jestesmy tak przyzwyczajeni do tej teorii ze nie chce nam sie przyjmowac innej? Nie sugeruje ze w tym przypaku tak jest, ale w dobie internetu mozna wiele zdarzen z historii zrozumiec od konca z, uwierzcie, niezadowalajacym skutkiem.
Zreszta ludzie ktorzy sie choc troche interesuja, dobrze wiedza o co chodzi.

Edit: A ja jestem zwolenniczka informacji o chemtrials i nie zdziwie sie jesli kiedys wyjdzie jakis zwiazek