18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nakaz to nakaz

phrontch • 2020-03-25, 06:52
Hiszpańska motop*zdeczka nie zrozumiała zakazu wychodzenia z domu. Akcja dopiero od 2:40





garota

2020-03-25, 07:35
Zakaz wychodzenia z domu...a wcześniej żarty z ludzi którzy porobili zapasy. Zaraz będzie taka jazda w jewuropie że się dopiero obsramy i ten cały papier będzie nam naprawdę potrzebny.

Emilian89

2020-03-25, 08:45
garota napisał/a:

Zakaz wychodzenia z domu...a wcześniej żarty z ludzi którzy porobili zapasy. Zaraz będzie taka jazda w jewuropie że się dopiero obsramy i ten cały papier będzie nam naprawdę potrzebny.



jakl będziesz mial plakietkę oryginalna glosowałem na Adriana to ci nic nie zrobią ; :)

roman970227

2020-03-25, 10:20
Powinni mu od razu zajebac pałą w łeb jak zaczął tylko dyskutować.
A tak tylko bezsensowne tłumaczenie, które i tak p*zda ignorowała.

Juzwa

2020-03-25, 12:02
Emilian89 napisał/a:

jakl będziesz mial plakietkę oryginalna glosowałem na Adriana to ci nic nie zrobią ;



A to jakiś Adrian startuje w wyborach?

swampman

2020-03-25, 13:03
garota napisał/a:

Zakaz wychodzenia z domu...a wcześniej żarty z ludzi którzy porobili zapasy. Zaraz będzie taka jazda w jewuropie że się dopiero obsramy i ten cały papier będzie nam naprawdę potrzebny.



nie zesraj sie. poki co wystarczy sie zachowywac jak rozumny cywilizowany czlowiek i wszystko bedzie dobrze. nie wykupuj k***a na zapas bo jak trafisz na kogos kto bedzie potrzebowal a nie dostanie bo taka p*zda wykupila jego dzialke to bedziesz potrzebowac bandazy, a zapewne trafisz na takiego jak ty co traci cywilizowane standardy w razie "zagrozenia" obudza sie w nim instynkty lowieckie i siemano :lol: jak nie bedziesz wpie**alac karton kaszy dziennie to i rolki papieru nie bedziesz zuzywac sam na dobe.

a nawet gdyby, w razie takiej potrzeby jakby bylo mega ch*jowo to jestem za reglamentacja zywnosci i srodkow do zycia. mysle ze ogolnie przydzielona ilosc kalorii na glowe przez kilka miesiecy spoleczenstwu spasionemu wiele dobrego by zrobila, ale zapewne w ramach pokonania pandemii janusze rzuca sie na ch*jowe zubry czipsy i inne gowna i beda swietowac i efekt jojo jebnie w kieszen sluzby zdrowia po raz drugi, ktora juz przed obecnymi wydarzeniami byla ch*jowa:lol: ludzie nie ucza sie na bledach. glupota zabija skuteczniej niz wirus

mrokussw

2020-03-25, 13:39
A wy wszystko lykacie i pozwalacie się tak traktowac? Boże otwórzcie oczy bo za rok będą nas ładować szczepionkami, już teraz robią aplikacje do monitorowania gdzie przebywa zakażony wystarczy potem wbijać kto się zaszczepił a kto nie i nie dostaniecie roboty czy wizyty gdize kolwiek, przeciez to koncernom farmaceutycznym zależy na tym aby uzależnić państwa od haraczu za szczepionki nawet kosztem zniszczenia gospodarek... Najgorszy z możliwych koszmarów się spełnia, wirus cov19 występuje w zwykłej grypie, a śmiertelność na samego wirusa jest prawie zerowa :!: :!: :!:

Policeman

2020-03-25, 14:07
swampman napisał/a:

nie zesraj sie. poki co wystarczy sie zachowywac jak rozumny cywilizowany czlowiek i wszystko bedzie dobrze. nie wykupuj k***a na zapas bo jak trafisz na kogos kto bedzie potrzebowal a nie dostanie bo taka p*zda wykupila jego dzialke to bedziesz potrzebowac bandazy, a zapewne trafisz na takiego jak ty co traci cywilizowane standardy w razie "zagrozenia" obudza sie w nim instynkty lowieckie i siemano jak nie bedziesz wpie**alac karton kaszy dziennie to i rolki papieru nie bedziesz zuzywac sam na dobe.
a nawet gdyby, w razie takiej potrzeby jakby bylo mega ch*jowo to jestem za reglamentacja zywnosci i srodkow do zycia. mysle ze ogolnie przydzielona ilosc kalorii na glowe przez kilka miesiecy spoleczenstwu spasionemu wiele dobrego by zrobila, ale zapewne w ramach pokonania pandemii janusze rzuca sie na ch*jowe zubry czipsy i inne gowna i beda swietowac i efekt jojo jebnie w kieszen sluzby zdrowia po raz drugi, ktora juz przed obecnymi wydarzeniami byla ch*jowa:lol: ludzie nie ucza sie na bledach. glupota zabija skuteczniej niz wirus



Co ty pie**olisz ofiaro losu. Rozumiem, że jak będziesz potrzebował coś załatwić i wyjdziesz z domu to kwarantanno-bojówki mają cię j***ć w łeb pałą bo nie siedzisz w domu. Niby czemu [w sensie prawnym] ma ktoś siedzieć w domu? Stan wyjątkowy? Nie ma. Stan klęski? Nie ma. Dlaczego nie ma? Bo Adrian musi wygrać wybory i teraz wygra je w cuglach. Odbierają ludziom wolność i ich prawa w sposób bezprawnym, a takie barany jak ty tylko się k***a cieszą. Popieram siedzenie w domu, ale jak ktoś wyjedzie w jakimś celu innym niż zakupy i do pracy, to ma do tego k***a prawo. Ja muszę sobie przedłużyć prawko i odebrać nowy paszport to co mam bez prawka jeździć? Weź się pie**olnij w łeb niewolniku, zaraz z powodu zagrożenia terrorystycznego nakażą ci rozwierać odbyt podczas kontroli drogowej, może ty akurat się z tego ucieszysz, ale nie mierz wszystkich swoją miarą. TFU!

swampman

2020-03-25, 14:32
Policeman napisał/a:

Co ty pie**olisz ofiaro losu. Rozumiem, że jak będziesz potrzebował coś załatwić i wyjdziesz z domu to kwarantanno-bojówki mają cię j***ć w łeb pałą bo nie siedzisz w domu. Niby czemu [w sensie prawnym] ma ktoś siedzieć w domu? Stan wyjątkowy? Nie ma. Stan klęski? Nie ma. Dlaczego nie ma? Bo Adrian musi wygrać wybory i teraz wygra je w cuglach. Odbierają ludziom wolność i ich prawa w sposób bezprawnym, a takie barany jak ty tylko się k***a cieszą. Popieram siedzenie w domu, ale jak ktoś wyjedzie w jakimś celu innym niż zakupy i do pracy, to ma do tego k***a prawo. Ja muszę sobie przedłużyć prawko i odebrać nowy paszport to co mam bez prawka jeździć? Weź się pie**olnij w łeb niewolniku, zaraz z powodu zagrożenia terrorystycznego nakażą ci rozwierać odbyt podczas kontroli drogowej, może ty akurat się z tego ucieszysz, ale nie mierz wszystkich swoją miarą. TFU!



haha co za ameba. czytac ze zrozumieniem nie umiesz? gdzie napisalem ze nie mozna wychodzic w innym celu niz po jedzenie? napisalem tylko i wylacznie o wykupowaniu zapasow po sufit i braku potrzeby takiego zachowania


:lol: :lol: :lol: idiota... ty chyba juz za dlugo siedzisz w domku :lol:
edit: aaa zapomnialem. wyj***ne mam na twoje prawko przeglady i na to co musisz

marzeca

2020-03-25, 15:02
@ Emilian89 - pytanie do Ciebie lub innych zwolenników powrotu do "tego jak było". Na kiedy mają być przełożone wybory ? Czy macie może ustaloną jakąś jedną wersję ? czy może jeszcze nie ma przesłanych instrukcji ? uprzedzając lansowaną wersję "na jesieni"- to czy w przypadku, kiedy będzie jeszcze 10 chorych (lub 100), to będzie można przeprowadzić wybory czy jeszcze nie ?

jazeck

2020-03-25, 16:07
garota napisał/a:

Zakaz wychodzenia z domu...a wcześniej żarty z ludzi którzy porobili zapasy. Zaraz będzie taka jazda w jewuropie że się dopiero obsramy i ten cały papier będzie nam naprawdę potrzebny.



Nauczymy się jak jude i innecośtam smarować dupę wodą jak kiedyś to było... Wygodnisiu

mesjans

2020-03-25, 17:26
garota napisał/a:

Zakaz wychodzenia z domu...a wcześniej żarty z ludzi którzy porobili zapasy. Zaraz będzie taka jazda w jewuropie że się dopiero obsramy i ten cały papier będzie nam naprawdę potrzebny.



W Hiszpanii jest taki sam zakaz jak od dzisiaj w Polsce normalnie po jedzenie do sklepu możesz iść, ten typ pewnie kursował w tę i zpowrotem po mieście swą pięrdziawką więc go zatrzymali. A zapasy robili debile bo odcięcie ludzi od sklepów spożywczych dopiero by spowodowało ambarasu który był by gorszy od wirusa.

EdmundKemper

2020-03-25, 23:07
Policeman napisał/a:

Co ty pie**olisz ofiaro losu. Rozumiem, że jak będziesz potrzebował coś załatwić i wyjdziesz z domu to kwarantanno-bojówki mają cię j***ć w łeb pałą bo nie siedzisz w domu. Niby czemu [w sensie prawnym] ma ktoś siedzieć w domu? Stan wyjątkowy? Nie ma. Stan klęski? Nie ma. Dlaczego nie ma? Bo Adrian musi wygrać wybory i teraz wygra je w cuglach. Odbierają ludziom wolność i ich prawa w sposób bezprawnym, a takie barany jak ty tylko się k***a cieszą. Popieram siedzenie w domu, ale jak ktoś wyjedzie w jakimś celu innym niż zakupy i do pracy, to ma do tego k***a prawo. Ja muszę sobie przedłużyć prawko i odebrać nowy paszport to co mam bez prawka jeździć? Weź się pie**olnij w łeb niewolniku, zaraz z powodu zagrożenia terrorystycznego nakażą ci rozwierać odbyt podczas kontroli drogowej, może ty akurat się z tego ucieszysz, ale nie mierz wszystkich swoją miarą. TFU!



A kto Ci j***na umysłowa amebo zakazał wychodzenia z domu po prawko? Jeśli masz ważny powód to możesz wyjść z domu i masz do tego prawo. A ograniczenie wychodzenia jest po to żeby się debile nie spotykały jak Francuzi, Hiszpanie i Włosi w parkach, na plażach i innych publicznych miejscach i nie zarażały nawzajem.