18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Najwyższy wymiar kary

Motherfucker Jones • 2014-05-06, 13:00
– Więc mówi pan, że przeciwnicy kary śmierci powinni na całym świecie ją znieść. Ale jak?
– Godnie.

nowynick

2014-05-06, 14:56
że zacytuję taką jedną blondynę:

"jestem za karą śmierci. przestępca powinien mieć nauczkę na przyszłość"

~Britney Spears.


Co poglądu o karze śmierci się zgadzam, rodzinom ofiary należy się zemsta, a nie świadomość, że z płaconych przez nich podatków sk***iel żyje w cieple i jako takim dostatku...

JesusChytrus

2014-05-06, 16:23
@up
Zemścić to się k***a mogą sami. To nie jest rola państwa żeby łechtać komuś ego...

MeHow89

2014-05-06, 17:29
Powinni puszczać w wiadomościach nagrania z kar śmierci np. dla pedofili. Reszta pedofilów by to obejżało i zastanowiliby się po tym dwa razy zanim kogoś dotkną. Chyba w Indiach tak zrobili, bo gwałcili kobiety co sekundę a teraz jest K.S. i jest spokój, a do kolacji, w tv można obejżeć publiczny lincz.

kurt122

2014-05-06, 17:41
JesusChytrus napisał/a:

@up
Zemścić to się k***a mogą sami. To nie jest rola państwa żeby łechtać komuś ego...



A czyja? Kto ma wymierzać sprawiedliwość?
Zresztą co ja gadam z idiotą.

Skyperian

2014-05-06, 17:55
Jesus Chrystus jest przeciwnikiem kary śmierci bo już jedną ma za sobą.
KS to kara jak najbardziej sprawiedliwa za określone przestępstwa.

Lilithia

2014-05-06, 18:25
A propo-kara śmierci to świetny pomysł. Nie rozumiem dlaczego ją znieśli. Przestępcy w więzieniach świetnie się mają, a my jeszcze musimy ich utrzymywać. Poza tym założę się, że nie jestem jedyną osobą chętną do przeprowadzania egzekucji ;)

JesusChytrus

2014-05-06, 18:33
Macie rację. Popieram K.S lecz tłumaczenie tego głodem krwi rodzinki jest denne. W takim razie jeśli ktoś żyje samotnie to można się wykpić od stryczka?

pr...........lo

2014-05-06, 20:21
"Przeciwnicy kary śmierci to są bardzo bogaci ludzie, ich żony zajeżdzają do domu samochodami, otwierają się automatyczne bramy, zamykają się bramy, a zwykli prości ludzie, ich żony i córki wracają wieczorami, po nocach do domu. Czają się bandyci, mordercy, gwałciciele, dlatego prości ludzie chcą żeby prawo było represyjne."

-Janusz Korwin-Mikke.