18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Największe skurwysyństwo XXI wieku

KolejnaJednostka • 2016-03-05, 00:36
Nie wiem czy ktokolwiek słyszał o tym, że w krajach azjatyckich zupa z płetwy rekina uchodzi za rarytas, coś jak róg nosorożca będący afrodyzjakiem - podobno...

Ale czy ktokolwiek się kiedyś zastanawiał jak wygląda pozyskiwanie takich płetw?

Poniżej filmik po angielsku, na filmiku sam Gordon Ramsay. Można go lubić lub też nie. Nie o niego chodzi.



Jak dla mnie jest to mega sk***ysyństwo, ale oceńcie sami.

Mięso rekina nie ma praktycznie żadnej wartości. Podobno rząd Kostaryki chce wprowadzić ban na zatrzymywanie się azjatyckich kutrów rybackich w ich portach.

botcislaw

2016-03-05, 00:43
Czyja ja wiem takie sk***ysyństwo, człowiek gorsze rzeczy robi.(a nie przepraszam to jednak człowiek)

sauerps

2016-03-05, 00:54
Daję piwko, bo temat słuszny. Takie rzeczy bedą się działy, bo człowiek to zwierze najgorsze, ale jak już mają mieć miejsce to niech to chociaż będzie robione jakoś "humanitarnie".

mrokussw

2016-03-05, 01:39
dlatego zycze nam ludzie aby to niedlugo sie skonczylo, niestety gatunek ludzki jest tak brutalny ze nie zasluguje na to, aby eksplorowac kosmos .. i dobrze

Ba...........34

2016-03-05, 05:29
Znowu się będą spuszczać nad zwierzętami... :lol:

weryfikator4

2016-03-05, 09:08
Jesteśmy największym, j***nym szkodnikiem i pasożytem tej planety. Nie, nie jestem ekozjebem ale nie rozumiałem i pewnie nigdy nie zrozumiem pastwienia się nad innym gatunkiem tylko dlatego, że lepiej używamy mózgu... taaa - używamy...co ja piszę. Żeby jakaś "odchylona zdrowo od normy" nacja żółtoskórych cyborgów mogła po 16 godzinach zapie**alania zjeść dwoma patyczkami kawałek ości w skórze... na miseczce, zalanych mętną słodko - słoną substancją...

id...........an

2016-03-05, 10:50
To miało zmiękczyć moje serce? Upuść ktoś piwo...

Samudaripen

2016-03-05, 11:40
Już widzę takie zachowanie w Polsce, gdzie na pierwszym lepszym łowisku wędkarze są w stanie opie**olić ojca z dzieciakami na rybach, że za bardzo karasia zranił, a większość wędkujących wręcz czci ryby niczym podwodne bóstwa i wydaje po kilkaset złotych(i więcej)rocznie na jakieś preparaty "lecznicze" dla rybek. Nie mówiąc już co się dzieje z osobami, które na oczach innych wędkujących wyłowi i zabije niewymiarową rybkę, lub jakiś gatunek podczas okresu ochronnego, wtedy jak towarzystwo jest wstawione i zobaczy taki proceder, to budzą się w nich słowiańskie instynkty i są w stanie na miejscu ukamieniować takiego "zwyrola" :szczerbaty: (co jest oczywiście- chcąc nie chcąc- słusznym zachowaniem)