18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najważniejsze to się dobrać...

Halman • 2021-03-27, 16:57

również pod względem gustów muzycznych... :amused:

NiemiecWaszPan

2021-03-27, 20:11
Justynka99 napisał/a:

Tjaaa, kobieta prowokuje. niszczenie czyjegoś sprzętu z tekstem "i co mi zrobisz" to w ogóle nie jest żadna, nawet najmniejsza prowokacja. Mogłabym się podjąć prowadzenia takiej sprawy i wątpię i dziewczyna na pewno by wyszła na tym na swoje. Pomijając fakt, że to śćierwo wygląda na patologicznego brata, a nie męża, czy chłopaka.



Zluzuj majty lambadziaro. To tylko zwyczajna ustawka dla takich pelikanów jakty, które łykają wszystko łącznie z nasieniem swojego starego.

wins89

2021-03-27, 20:43
tak się robi wyświetlenia

outsidethebox86

2021-03-27, 20:53
Należało jej się, aktoreczka ze spalonego teatru...

rafalzmarek

2021-03-27, 20:53
Halman tak krwawi bity penisem po pysku. Sprawdzone info jego matka opowiadała

czlowieknoz

2021-03-27, 21:27
Asuritta napisał/a:

Takie są kobiety musza prowokować ZAWSZE, wie że typ nie lubi muzyki murzynów gdzie pie**olą o gangach trawie j***niu i mordowaniu, nie k***a musi włączyć przy nim by go Wk***IĆ, potem zaczyna używać przemocy fizycznej facet k***a zaciska żeby wytrzymuje do czasu i gdy już k***a oddał jej ta p*zda od razu wielce błaga o litość, o nie oddawanie jej bo ona jest tu poszkodowana NOŻ k***a Mać.
Kobiety są ułomne to nie jest Patologia to norma u KOBIET gdy szuka pretekstu do awantury by ch*j wie co pokazać ... księżniczki j***ne



Oj, co prawda, to prawda

:mrgreen:

Maja83

2021-03-27, 22:03
Takiego fejka to tylko cioty łykną.

Szydlo

2021-03-27, 22:08
Jusz w pierwszej minucie ma czolo umazane krfia !

pi...........ta

2021-03-27, 22:15
Wpuścić sukę do getta na 15 minut, to jej się odechce murzynów

rambo007

2021-03-28, 00:03
żałosna prowokacja.

stawaza7

2021-03-28, 00:47
Patologia lewacko Niemiecka...

cexior

2021-03-28, 01:34
Vinyl napisał/a:

Chociaż przyznaje to typa mina na coś w sobie z agresji utajonej a mina Karyny na coś w sobie z ofiary




A Ty masz w sobie coś z debila bo nawet po polsku nie umiesz normalnie napisać.

Dot

2021-03-28, 01:50
Justynka99 napisał/a:

Tjaaa, kobieta prowokuje. niszczenie czyjegoś sprzętu z tekstem "i co mi zrobisz" to w ogóle nie jest żadna, nawet najmniejsza prowokacja. Mogłabym się podjąć prowadzenia takiej sprawy i wątpię i dziewczyna na pewno by wyszła na tym na swoje. Pomijając fakt, że to śćierwo wygląda na patologicznego brata, a nie męża, czy chłopaka.



zacna prawniczko na studiach no bo oczywiście mając 22 lata masz już zapewne tytuł mecenasa więc broń co popadnie, a jeśli film to nie ustawka i koleś mówi że "marriage annuled" no to rzeczywiście brat, nie mam nic do kobiet, szanuje, ale już nie mogę słuchać tych amebopodobnych wypowiedzi na poziomie 20 punktów IQ gdzie dzieci z orzeczeniem w zerówce mają mądrzejsze spostrzeżenia, jeśli uważasz że obronisz ją, wygrasz itd, to najpierw zacznij od B2, pracuje na co dzień z ludźmi, z ludźmi którzy powinni mieć jakieś kompetencje i to w sumie wysokie i naprawdę chciałbym aby czasem pomyśleli bo kraj by funkcjonował inaczej - pozdro dla kumatych, ale jak widzę to jak działają, co wiedzą i jak rozumieją co się do nich mówi, to po prostu słabo mi się robi

raistpol

2021-03-28, 08:43
jedyne prawilne leave mi alone suko

ps
ustawka


Karboksylator

2021-03-28, 10:25
no to teraz laska przytnie filmik, pójdzie na policję, że luby ją bije i on ma przej***ne, a ona może sobie słuchać co chce

programista4k

2021-03-28, 11:59
Dostała za to, że wyzwała Pana Boga. Co trzeba mieć w bani by tak mówić to nie wiem.