18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najtańsze piwa w Polsce

pheterh001 • 2014-02-13, 20:01
Najtańsze piwa w Polsce

Czyli coś dla piwnych sadoli i biednych studentów. Największe browary mają tzw. nadwyżki produkcyjne, które przeznacza się do rozlewu „piw marketowych”, dlatego część z nich ma tak niskie ceny. Oto lista 10 najtańszych dostępnych w Polsce browarków.

1. Tesco Value – 4% alk., 1,39zł, browar Van Pur. II Najtańsze piwo na rynku.

2. Kuflowe Mocne – 7,2%, 2,30zł browar Namysłów. Czyli coś dla wielbicieli mocy.

3. Roger – 3%, 1,29zł, browar Van Pur. Definitywnie najtańsze piwo w Polsce. Dostępny w Carrefour.

4. Argus Strong – 6,7%, 1,85zł, browar Van Pur. Argus to już piwny klasyk, każdy kto próbował na pewno nie żałuje.
5. Sarmackie Mocne – 6,5%, 2,95zł za litr!, browar Browary Łódzkie. Biedronkowy klasyk z nutą słodu.

6. Rastiger – 4,8%, 1,49zł, browar Fuhrmann. Klasyk z Tesco.

7. Tatra (butelka) – 6%, 1,79zł, browary grupy Żywiec. Ulubione piwo studentów.

Wielka trójka z Biedronki:

1. Keniger – 4,8%, 1,49zł, browar Głubczyce. Najlepsza biedronkowa wersja budżetowa.

2. Fasberg – 5,7%, 1,69zł, browar Głubczyce. Piwo lepsze od niejednego markowego koncerniaka.

3. VIP – 7,2%, 1,85zł, browar Głubczyce. Najlepszy stosunek woltażu do ceny. Chcesz się szybko nawalić? Kup Vipka.

606

2014-02-14, 12:56
pisak1991 napisał/a:


Francuski piesek się znalazł...



Biedny cebulak chlejący tanie gówno za 99 groszy będzie mi wypominał jakie piwo piję :roll:

Murzyn9111

2014-02-14, 13:04
Polecam browar Czarnkow zawsze jak wpadam do Polski wale wprost do ich sklepu (stary browar) polecam dobre regionalne piwko a nawiasem to dzenteeni o gustach nie rozmawiaja ;)

Ruchacz_Dmuchacz

2014-02-14, 16:04
Po tym szczynie z tesco się nie można odlać przez cały dzień, nie polecam.

genghiskhan

2014-02-14, 18:18
606 napisał/a:



Rzesza ludzi wierzy w islam, więc to pewnie zajebista religia i nie jest zła :roll:

Tak, jestem "piwoszem j***nym", bo mnie stać. A jak ktoś ślepo wierzy, że nie ma różnicy między żubrem, a np. Komesem to ma ciężko w głowie naj***ne.


Ale Komes to mocno średnia półka.
Jakbyś napisał: Nie czuje różnicy pomiędzy XXX (wstaw tu dowolnego koncerniaka lub słaby lokalny browar) a piwamy od Pinty, Ale Browaru, Kormorana czy zagramanicznych np Brew Dogów - to była by prawda :D

Piłem ostatnio Komesa potrójnego i taki sobie był :)

Sythriel napisał/a:

To są piwka a nie takie szczyny:

Obrazek

PS: Ktoś z sadoli był na Poznańskich Targach Piwnych 2013?


Ciechanowi to jedynie Grand Prix wyszło i jest dobrym piwem (nie wybitnym!)

pheterh001

2014-02-14, 18:25
Murzyn9111 napisał/a:

Polecam browar Czarnkow zawsze jak wpadam do Polski wale wprost do ich sklepu (stary browar) polecam dobre regionalne piwko a nawiasem to dzenteeni o gustach nie rozmawiaja ;)



Mieszkam niedaleko i powiem tak - browar został sprzedany i piwo zaczyna się robić coraz słabsze jakościowo. Gniewosza już zj***li, nie ma noteckiego niepasteryzowanego. Aczkolwiek Noteckie Niskopasteryzowane nadal trzyma poziom. :D
W 2013 w Zakopcu na Krupówkach mogłeś kupić Noteckie za taniochę w sklepie firmowym.

genghiskhan

2014-02-14, 18:25
Tituf napisał/a:

Brakuje mi tu sterna czerwonego 9,2% za 9zł 4pak. Wali w łeb i wcale nie najgorszy :D


przypie**ol się lepiej młotkiem w łeb, może zmądrzejesz :)

606

2014-02-14, 18:46
genghiskhan napisał/a:


Ale Komes to mocno średnia półka.
Jakbyś napisał: Nie czuje różnicy pomiędzy XXX (wstaw tu dowolnego koncerniaka lub słaby lokalny browar) a piwamy od Pinty, Ale Browaru, Kormorana czy zagramanicznych np Brew Dogów - to była by prawda :D

Piłem ostatnio Komesa potrójnego i taki sobie był :)


Ciechanowi to jedynie Grand Prix wyszło i jest dobrym piwem (nie wybitnym!)



Napij się Komesa Czarnego. Pozostałe są faktycznie takie sobie. Czarny to konkretny trunek.

genghiskhan

2014-02-14, 18:58
Ja za Porterami to tak średnio akurat;P Piłem go już i jest okej. Jak na Portera Bałtyckiego - aczkolwiek chcę przerobić ten gatunek jeszcze z innych browarów.

johnyMiost

2014-02-14, 19:13
a pamięta ktoś taki wynalazek, smakowało kiepsko, ale poniewierało strasznie:)

genghiskhan

2014-02-14, 19:21
johnyMiost napisał/a:

a pamięta ktoś taki wynalazek, smakowało kiepsko, ale poniewierało strasznie:)
Obrazek


słabe i gówniane

Zobacz lepiej to jak jesteś amatorem mocnych wrażeń:
Tactical Nuclear Penguin, bo o nim mowa zawierał 32% alkoholu[...]

I to nie koniec bo są jeszcze mocniejsze:
http://malepiwko.wordpress.com/2012/09/14/wojna-na-procenty-czyli-najmocniejsze-piwa-swiata/

Ja kiedyś skusiłem się na limitowanego Kocura 31% - tyle miał ekstraktu, nie alkoholu. Ale Was ekstrakt pewnie gówno interesuje :P

De...........37

2014-02-14, 20:01
Wspaniale milordzie pasuje to do tematu o piwach poniżej 2zł :D . Ja piłem k***a wódke, miała 40%, kosztowała mniej i była smaczniejsza.

dking6

2014-02-14, 20:18
Tatra = Budowlane ... robiło się przy kostce :)

Pącki

2014-02-14, 23:08
Zacne 0.3 z żabki jest genialne - w ch*j polecam

zaq85

2014-02-14, 23:26


kiedyś do kupienia w biedronce

Wojtekk92

2014-02-14, 23:32
Paradoksem jest, że w tak niewielkiej odległości (ok 35 km) warzone są najgorsze i (w moim przekonaniu) najlepsze piwa w Polsce - odpowiednio Głubczyckie "biedronkowe" i Raciborskie.