18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najpierw telefon...

Jesse.Pinkman • 2021-11-07, 10:45
...a potem pieniążki. Szybko i sprawnie.

McQurwa

2021-11-07, 10:51
Jak oglądam takie filmiki z Brazylii, to dochodzę do wniosku, ze ludziska musza codziennie nabywać nowe telefony

Halman

2021-11-07, 10:53
co za k***a pedalski kask...

Snajkers

2021-11-07, 11:07
Profesjonalista i widać, że ma posłuch na dzielni. Nawet gnata nie musiał używać xD

Pawehan

2021-11-07, 12:44
Tam zamiast telefonu to każdy powinien nosić spluwę i byłoby bezpieczniej.

przedwczoraj

2021-11-07, 15:43
Dlaczego nikt go nie zabił....... k***a

Jarokwakin

2021-11-07, 16:28
McQurwa napisał/a:

Jak oglądam takie filmiki z Brazylii, to dochodzę do wniosku, ze ludziska musza codziennie nabywać nowe telefony



Muszą kupować kradzione.

Prowadząc sklep w Brazylii musisz mieć non-stop gnata na podorędziu.

AnalAcrobat

2021-11-07, 16:42
Podejrzewam że ten kolo od telefonu chwile później wsiadł na motor ktory stoi obok i pojechał sobie poszukać nowy model :)
Telefony co chwile zmieniają właściciela, ciekawe czy w ogóle duplikaty sim robią, czy ch*j tam codziennie z innego numeru dzwonia :)

Hans-Kloss

2021-11-07, 16:47
Nie będziesz napie**alał mały chójku w te pedalskie gierki ..dawaj telefon :lol:

shoe5maker

2021-11-07, 17:47
Pawehan napisał/a:

Tam zamiast telefonu to każdy powinien nosić spluwę i byłoby bezpieczniej.



Nie, nie będzie bezpieczniej.

Llan

2021-11-07, 20:22
wychodząc upadło mu 20 dollarów, ktoś bedzie miał szczescie jak znajdzie.

JanJankowski

2021-11-07, 20:57
Llan napisał/a:

wychodząc upadło mu 20 dollarów, ktoś bedzie miał szczescie jak znajdzie.


W ostatniej sekundzie widać jak okradziony z telefonu wstaje po te 20 USD


:->

Krakus36

2021-11-07, 22:48
Mam pomysł na biznes w tamtych krajach :D " umieszczanie ładunków zapalających " np:
Skutery motocykle i inne pojazdy umieszczenie zapalnika z łatwopalną lepką substancją lub białym fosforem pilocik zabezpieczony przed przypadkowym odpaleniem i wiele zabezpieczeń, ale gdy złodziej zajuma usiądzie pilocik w łapkę i boom ku*as się fajczy, wiem strata pojazdu jest ale i tak byś stracił jakby odjechał a tak pocieszenie że frajer skwierczy za złodziejstwo :)

W telefonach itp. umieścił bym podobny ładunek wraz z GPS aby nie sp***zialił za daleko z widowiskiem ;)

Czyż to nie genialne? szybko by spadła ilość złodziejstwa i ilość bandziorów oraz ludzie byli by ZADOWOLENI!

RmX

2021-11-08, 01:54
Krakus36 napisał/a:

Mam pomysł na biznes w tamtych krajach " umieszczanie ładunków zapalających " np:
Skutery motocykle i inne pojazdy umieszczenie zapalnika z łatwopalną lepką substancją lub białym fosforem pilocik zabezpieczony przed przypadkowym odpaleniem i wiele zabezpieczeń, ale gdy złodziej zajuma usiądzie pilocik w łapkę i boom ku*as się fajczy, wiem strata pojazdu jest ale i tak byś stracił jakby odjechał a tak pocieszenie że frajer skwierczy za złodziejstwo
W telefonach itp. umieścił bym podobny ładunek wraz z GPS aby nie sp***zialił za daleko z widowiskiem
Czyż to nie genialne? szybko by spadła ilość złodziejstwa i ilość bandziorów oraz ludzie byli by ZADOWOLENI!


Zastanów się czy sam byś łaził dzień w dzień z ładunkiem wybuchowym w kieszeni.