18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kriski

2017-02-13, 17:54
Przy kozaczył powiadasz?

Ptoon

2017-02-13, 18:19
Jak miałem 9 lat moja świadomość na temat seksu była bardzo ograniczona. Moje poczucie humoru pozostawiało wiele do życzenia, a to co mi się wydawało błyskotliwe i fajne zazwyczaj dla starszych ode mnie było po prostu głupie. Takie prawo dziecka. Dzięki bogu nie było wtedy internetu i moja głupota zostawała wśród najbliższej rodziny i grupki kolegów. Teraz takie bzdury idą w świat i trafiają na strony dla dorosłych żeby zblazowani internauci mogli się pośmiać i poobrażać dziecko. Internet powinien być tak minimum od 13 roku życia, bo wtedy człowiek powoli zaczyna się wstydzić swojej głupoty. Taki gówniarz natomiast nieogarnia w ogóle kontekstu tego co pisze, do kogo i po co.

darex99

2017-02-13, 18:25
Kriski napisał/a:

Przy kozaczył powiadasz?



Wybacz, naprawiłem.

Manowarrior

2017-02-13, 19:22
To żeś im Kacper dowalił, masz piwo

MadDave

2017-02-13, 22:17
Słabo kogoś oceniać tylko po avatarze jaki sobie ten ktoś wstawił na fejsa. Znam wiele osób które maja swoje zdjęcia za gnoja- nie wiem dlaczego, nie pytajcie ale to ich profil ich decyzja. A to że robią z siebie debili publicznie to inna sprawa.
Co nie zmienia faktu że komentarz jest dość trafny, jakby nie było.
Co innego jeśli to faktycznie gówniarz i chciał zabłysnąć czymś o czym nie ma pojęcia.

Polnischefuhrer

2017-02-13, 22:17
Zapewne usłyszał to od swojej matki, która nie miała tyle szczęścia ;-)

Zuku1916

2017-02-13, 22:30
To powiadacie, że teraz na sadola można wstawiać żarty 3 kategorii (pomielone razem z budą) wstawione na "fejsika" przez fake konta? Quo vadis sadisticus

ddss

2017-02-13, 23:47
Jego ojciec mógł to powiedzieć dzięwięć miesięcy zanim on się urodził.
Mógł :]

Qaikwow

2017-02-13, 23:56
może od ojca usłyszał

orzechcccc

2017-02-14, 00:15
Zuku1916 napisał/a:

To powiadacie, że teraz na sadola można wstawiać żarty 3 kategorii (pomielone razem z budą) wstawione na "fejsika" przez fake konta? Quo vadis sadisticus


hehe bocie nie wiesz to sie nie odzywaj. Konto nie jest fake bylo pare dni temu na innym portalu z nazwiskiem i jest jak najbardziej autentyczne. stfu

HalfGod

2017-02-14, 00:34
Nikt nie pomyśli, że to może być zdjęcie z neta lub z czasów gdy miał 10 lat. Dziś przez internet dzięki starszym cudakom uczą się tych pojęć chociaż nie koniecznie muszą mieć dla niego sens. Schemat tekstów jest ten sam.

Zuku1916

2017-02-14, 01:01
orzechcccc napisał/a:


hehe bocie nie wiesz to sie nie odzywaj. Konto nie jest fake bylo pare dni temu na innym portalu z nazwiskiem i jest jak najbardziej autentyczne. stfu



rusz się stulejarzu do roboty zamiast spędzać 24h w internecie żeby weryfikować każdą jewbook'ową historyjkę
:ja_pie**ole:

MadDave

2017-02-14, 11:39
@up. To jest ten sam typ ludzi którzy walą pianę o to że coś zostało zaj***ne z innego portalu. k***a nie każdy ma tyle wolnego że może sobie pozwolić na całodzienne przeglądanie wszystkich portali, łącznie z jakimiś niszowymi. No chyba że jest inwalidą utrzymywanym przez państwo.