18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najnowszy album Metallica - "Crush Them All" :)

CoJaTamKurwaWiem • 2018-06-05, 04:28
Podobno w wypadku zginęło 7 kosmonautów...



~Velture

2018-06-05, 05:01
Jak widzę te filmiki z chin, Indii i innych krajów co tam te j***ne skutery i rowery są to aż mnie mierzi jak wszyscy k***a jadą sobie jak chcą, gdzie chcą i mają całkowicie wyj***ne na wszystko oraz wszystkich.
Jakby tam była zasada "skoro mnie widzisz to ja mam pierwszeństwo".

Pantilion

2018-06-05, 06:01
"Dobra Władek kipruj nie mamy całego dnia jest kolejna robota" :D

nowynick

2018-06-05, 08:12
e no co Ty? To klasyka jest przecie czyli Kill Em All ;)

Wiewór

2018-06-05, 08:16
Ciekawe jaka jest średnia IQ w Indiach. Patrząc na ten kraj obstawiam, że jest to trochę powyżej wyniku przy którym człowiek potrafi mówić.

nowynick

2018-06-05, 08:29
Abraxus napisał/a:

Ciekawe jaka jest średnia IQ w Indiach. Patrząc na ten kraj obstawiam, że jest to trochę powyżej wyniku przy którym człowiek potrafi mówić.



Indie to dwie skrajności, jedni bogaci, wykształceni, kulturalni. Wybudowali Tadż Mahal, wykuli w skale świątynie w Ellurze, czy pieprznęli pałac radżastański, a no i wymyślili kasty żeby broń Boże się z resztą tego bydła nie krzyżować :)

PS jak na Twojego nicka masz wyjątkowo złe podejście do hindusów :D Dla nie zorientowanych Abraxas:

Heydash

2018-06-05, 08:58
literalnie wywrotka

Wiewór

2018-06-05, 09:21
nowynick napisał/a:



Indie to dwie skrajności, jedni bogaci, wykształceni, kulturalni. Wybudowali Tadż Mahal, wykuli w skale świątynie w Ellurze, czy pieprznęli pałac radżastański, a no i wymyślili kasty żeby broń Boże się z resztą tego bydła nie krzyżować :)

PS jak na Twojego nicka masz wyjątkowo złe podejście do hindusów :D Dla nie zorientowanych Abraxas:
Obrazek


Mój nick był inspirowany nazwą pradawnego demona z Dungeons & dragons a nie boga pidżetów srających na ulicy :D

Tak już po prostu mam, że barbarzyńcy mnie odrzucają :-)

Cloverface

2018-06-05, 12:53
W takich krajach jak Indie pierwszeństwo ma pojazd, który jest masywniejszy. Biorąc pod uwagę tych debili, to chyba jedyne rozsądne prawo dające im jakoś przeżyć na tych drogach z gówna. Wyobraź sobie jak by mieli tam znaki, 90% nie umie czytać, 5% nie widzi, 4% nie słyszą, a 1% to typowe gówno z dupy. Gdyby mieli tam jakieś trudniejsze zasady to pewnie było by więcej trupów i gówna na ulicy.

nowynick

2018-06-05, 14:04
Abraxus napisał/a:


Mój nick był inspirowany nazwą pradawnego demona z Dungeons & dragons a nie boga pidżetów srających na ulicy :D

Tak już po prostu mam, że barbarzyńcy mnie odrzucają :-)



A oni brali jak leci z bóstw perskich i indyjskich, co tu się pieprzyć i zastanawiać jak ma się na gotowca całkiem niezłe?

ellsworth

2018-06-05, 18:16
Ewidentnie widać, że 4. Matka z dwoma dzieciakami i rowerzysta. Skąd wziąłeś 7?

CoJaTamKurwaWiem

2018-06-05, 20:41
ellsworth napisał/a:

Ewidentnie widać, że 4. Matka z dwoma dzieciakami i rowerzysta. Skąd wziąłeś 7?


Kolejne 3 osoby zginęły jak rozkradali to, co się wysypało.

Kveldulf

2018-06-05, 20:42
Mi to wygląda na album Mayhem - Deathcrush.

A mógł walić w naczepę ciągnika to by pewnie mniej ofiar było :-P