18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najlepszą obroną jest atak...

Mr.Drwalu • 2015-10-21, 16:23


Czyli 1:0 dla murzyna. :niggasmile:

Slayer1990

2015-10-21, 16:26
Piesek mimo wszystko chyba zadowolony bo merda ogonkiem :p

azraelitex

2015-10-21, 16:37
Właściciele idioci psa nie przytrzymali i jeszcze wielkie pretensje mają..

Wojtylak

2015-10-21, 17:03
@up no tak bo każdy się spodziewa tego, że jak otworzysz drzwi będą chcieli w ciebie napie**alać z gana.

Tomecki83

2015-10-21, 17:07
Kici fachowo skitrane w paprotkach.

TamGdzies

2015-10-21, 17:49
..tylko ja trzepie przy tym? zajebiste stringi :)

Essent

2015-10-21, 17:52
Nie wiadomo o co chodzi.Czarne przeszło przez furtkę,kabza na spluwę na wierzchu więc pewnie jakiś mundurowy ale tego nie widać.W momencie gdy grzecznie zapukał,usłyszał szczekanie kundla więc odruchowo złapał za gnata.Resztę idzie się domyśleć,że działał w obronie własnej.Też bym tak zrobił,jak tępe p*zdy psa nie potrafią utrzymać w ryzach to teraz płacz i lament.

voidinfinity

2015-10-21, 18:21
Więcej empatii dla czarnego niż dla psa. Sadolu quo vadis?

Adra

2015-10-21, 18:57
Trochę więcej informacji na ten temat znajdziecie tu:
http://www.nbcmiami.com/news/local/Familys-Dog-Shot-and-Killed-by-Police-Officer-in-Florida-City-334810801.html

W skrócie:
Policjant przejeżdżając przez dzielnicę zauważył otwarte drzwi od samochodu zaparkowanego przed domen. Postanowił zapukać i "pomóc".

Widać jaką niedźwiedzią przysługę wyświadczył. Pieprzony krawężnik - ciekawe czy jakby dziecko na niego z rozpędu wybiegło to też by zastrzelił.

tarcer123

2015-10-21, 19:15
Jeżeli teren posesji nie był zagrodzony i dzwonek do domu znajdował się przy drzwiach do których zbliżał się nasz opalony kolega to winni są właściciele psa. Sam bym go odstrzelił w obawie przed ugryzieniem. Te psy maja ponad tonę nacisku na szczękę.

Natomiast jeżeli teren był ogrodzony i zamknięty a nasz opalony jegomość wlazł od tak sobie na prywatną posesję to powinien być tak samo odstrzelony jak ten pies.

zx

2015-10-21, 19:30
E, kolego weź te "środki ostrożności wszelakiej" wsadź sobie w buty. Jakby zostawili w ogródku niedojedzonego burgera, to też by dawało to komuś prawo włażenia do domu sprawdzania w jakim celu zostawił żarcie? Co to jest jakis obóz? Gdzie stróż pilnuje czy wszystkie buty są równo ułożone? Srać mi się chce na taką nadgorliwość wszelakich służb.

Cichy

2015-10-21, 19:56
zx napisał/a:

E, kolego weź te "środki ostrożności wszelakiej" wsadź sobie w buty. Jakby zostawili w ogródku niedojedzonego burgera, to też by dawało to komuś prawo włażenia do domu sprawdzania w jakim celu zostawił żarcie? Co to jest jakis obóz? Gdzie stróż pilnuje czy wszystkie buty są równo ułożone? Srać mi się chce na taką nadgorliwość wszelakich służb.


Nikt tam do domu nie włazi. Pan grzecznie puka do drzwi i odsuwa się od nich na 2 metry a właścicielka wypuszcza na niego agresywnego psa. Idealne zachowanie funkcjonariusza (o ile teren nie był ogrodzony), dodatkowo powinien aresztować właścicielkę.

Essent

2015-10-21, 19:56
tarcer123 napisał/a:

Jeżeli teren posesji nie był zagrodzony i dzwonek do domu znajdował się przy drzwiach do których zbliżał się nasz opalony kolega to winni są właściciele psa. Sam bym go odstrzelił w obawie przed ugryzieniem. Te psy maja ponad tonę nacisku na szczękę.

Natomiast jeżeli teren był ogrodzony i zamknięty a nasz opalony jegomość wlazł od tak sobie na prywatną posesję to powinien być tak samo odstrzelony jak ten pies.



Sam masz k***a tonę NACISKU na szczękę...Te psy mają tonę nacisku na cm2 gimbusie...

tarcer123

2015-10-21, 19:59
orisuniek napisał/a:



Sam masz k***a tonę NACISKU na szczękę...Te psy mają tonę nacisku na cm2 gimbusie...



Nie czepiaj się szczegółów fajfusie z MASTKĄ.

KolekcjonerDobrego

2015-10-21, 20:00
aaa policjant ... myślałem, że inkasent z gazowni