18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najkrótszy napad świata

~Sunday • 2019-08-31, 16:33
5 sekund - tyle ustał od wejścia.

Svenlee

2019-09-01, 01:06
krzychu6 napisał/a:

To nie jest Polska



To nic

MtO

2019-09-01, 01:29
k***a pieknie :mrgreen:

TB303

2019-09-01, 01:31
wilkoala napisał/a:

Może to był mądry murzynek i ubrał kamizelkę.



Andrzejas

2019-09-01, 02:49
Svenlee napisał/a:

Możliwe, że pójdzie siedzieć za serię po tym jak on już upadł



W sumie... Chociaż wydaje mi się, że linia obrony zażądała by ekspertyzy, czy pierwsze 5 strzałów nie pozbawiło go życia natychmiastowo. Strzelanie do martwego chyba nie szkodzi mu jakoś bardziej. :P W sumie nie wiemy, czy tam trzeba liczyć pociski, czy bonus za serię jest przerywany po sekundzie, czy do pierwszego pudła...

DoubleBorger

2019-09-01, 11:07
Murzynek jaki pewny siebie "masz pakuj hajs biedaku, rozejrzę się co masz na sklepie"

wilkoala

2019-09-01, 11:08
TB303 napisał/a:

Może to był mądry murzynek i ubrał kamizelkę.



No co?
Czarnuszki mają bogatą tradycje w okradaniu drobnych przedsiębiorców w stanach, może w końcu którego oświeciło że może się przydać jakaś ochrona przed ołowiem.
Jakbym był murzynkiem w USA, to nawet spać chodziłbym w kamizelce i hełmie.

orzech1991

2019-09-01, 13:58
a co miał nie napie**alać ze wszystkich, koleś ma broń w łapie, nie wiadomo kiedy się odwinie. wyj***ć cały magazynek i dzwonić po śmieciarke.

DoubleBorger napisał/a:

Murzynek jaki pewny siebie "masz pakuj hajs biedaku, rozejrzę się co masz na sklepie"



prawda? piękna lekcja. Pewnie na co dzień woził się po swojej brudnej ulicy wśród swoich niestabilnych emocjonalnie homo habilis i za nic miał poszanowanie człowieka. Był taki na moim osiedlu jak byłem jeszcze w podstawówce, sk***ysyn jeszcze młodszy ode mnie, ale miał brata starszego ok 17-18 lat, który już miał bogatą kartotekę więc sam czuł się jak król życia na swoich blokach. szedł z koleżką a ja ze swoim. Generalnie byliśmy na "cześć" bo w sumie nie miałem specjalnego powodu mu nie odpowiadać, ale tym razem, chciał się popisać i stwierdził że fajnie będzie podczas mijania mnie uderzyć mnie z otwartej. Ja oczywiście nie zareagowałem. Może ciotowato. Ale miałem w głowie nie potyczkę ze szczylem tylko z jego starszym braciszkiem i jego gangusami. Pewnie teraz wszyscy siedzą albo mieszają beton łokciem u Afroanglików.

Niech im dupa ciasną będzie. Żeby ich z większą ochotą cwe*ili.

Tr...........ty

2019-09-01, 14:12
Velture napisał/a:

Podoba mi się jak zrobił pauzę po 5 strzałach a później sobie pomyślał "a j***ć to" i dopie**olił w niego jeszcze 11 kolejnych



Zrobił pauzę, bo mu drukarka cel zasłoniła.

in...........ei

2019-09-01, 15:50
Czym on rzucił?

eMJay8086

2019-09-01, 20:39
Dlaczego rozj***ł sobie drukarkę? Bo była czarna...?

Nattttsjel

2019-09-01, 20:44
up@ profilaktycznie. Strzelał we wszystko co czarne w zasięgu wzroku :D