18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgorsza Klątwa XXl w

OpenStreetMaps • 2019-12-04, 19:21
Ten tekst pokazujący w krzywym zwierciadle kwestię nadwrażliwości zakłamanego świata na rzekomy antysemityzm na YouTube znika w ciągu 2 sekund po opublikowaniu jako komentarz nawet na bardzo prawicowych kanałach
tak jakby automatycznie był usuwany przez algorytmy YouTuba.
Dlatego pod obrazkiem jest też w formie tekstu aby można było samemu sprawdzić jak cenzura podstępnie sobie działa. Dodajesz komentarz odświeżasz stronę i nie ma po nim śladu . Albo będziesz pokorny albo nie istniejesz
a wolność słowa to fikcja.


Antysemityzm to takie coś że wszyscy się tego boją i rywalizują w podlizywaniu się żydom
aby nie mieć przypiętej łatki antysemity co żydów jeszcze bardziej rozzuchwala.
Koniec z tym trzeba klątwę antysemityzmu unieszkodliwić mówiąc głośno dumnie z podniesionym czołem:
TAK JESTEM ANTYSEMITĄ W STOSUNKU DO TYCH CO NA POLSKĘ PLUJĄ.
A ty żydku uważaj abym nie nazwał cię anytypalestyńczykiem bo będziesz skończony
we współczesnym świecie z łatką
antypalestyńczyka nikt cię nie będzie lubił.
Każdy przejaw anypalestynizmu będzie ścigany z urzędu a negowanie holokaustu który
dokonuje się na biednym okupowanym narodzie Palestyńskim zostanie uznane za zbrodnie!
Wynoś się ty antypalestyńczyku ksenofobiczny nienawistny faszysto
jak możesz łamać zakaz nielubienia Palestyńczyków Wstydź się!

OpenStreetMaps

2019-12-06, 23:18
Oto kolejny przykład tekstu który znika z YouTuba natychmiast po wysłaniu . A takie ucinanie dyskusji jest nawet gorsze niż ścieranie się odmiennych światopoglądów. Kreowanie jednej jedynej słusznej narracji w czasach nadchodzącej depopulacji.

Przeglądając czasem harda już dawno odkryłem że gejowych na tym portalu nie brakuje. No to niech wiedzą co myślą o nich heteroseksualne tolerancyjne ch*je :mrgreen: W końcu to jest Sadol a nie przytulisko

Miles87

2019-12-06, 23:47
Nie należy obrażać prawicowców i wyzywać od ludzi ograniczinych.
Powinno się ich tolerować akceptować ale też doprecyzować gdy się o nich mówi.
W celu tabu przełamania.
Mówiąc o nich używamy pełen nazwy OGRANICZONY ZE WZGLĘDU NA POZIOM INTELEKTUALNY
Gdyż pie**oli głupoty.
A kto pie**oli głupoty ten zawsze jest obarczony niskim poziomem intelektualnym.
Ogólnie myślenie jest wymagające i często osoby z wyższym poziomem intelektualnym popełniają błędy(prawicowcy nie są intelektualistami)
Ze względu na normy polityczne powinniśmy wpierać prawicowców i pomagać im rozwijać się intelektualnie.
Dlatego wypowiadając słowa (pisowiec, ONR-owiec, zwolennik koriwna, konfederacji ) można śmiało powiedzieć - ograniczony umysłowo zjeb.
Mam nadzieję że wyjaśniłem jak nie to prawdopodobne jest że członkostwo w onr jest dla ciebie.

donkapusta

2019-12-07, 00:16
Ale o co się rozchodzi?

OpenStreetMaps

2019-12-07, 00:30
Miles87 napisał/a:


Mówiąc o nich używamy pełen nazwy OGRANICZONY ZE WZGLĘDU NA POZIOM INTELEKTUALNY
Gdyż pie**oli głupoty.
A kto pie**oli głupoty ten zawsze jest obarczony niskim poziomem intelektualnym.
Ogólnie myślenie jest wymagające i często osoby z wyższym poziomem intelektualnym popełniają błędy(prawicowcy nie są intelektualistami)
Ze względu na normy polityczne powinniśmy wpierać prawicowców i pomagać im rozwijać się intelektualnie.
Dlatego wypowiadając słowa (pisowiec, ONR-owiec, zwolennik koriwna, konfederacji ) można śmiało powiedzieć - ograniczony umysłowo zjeb.
Mam nadzieję że wyjaśniłem jak nie to prawdopodobne jest że członkostwo w onr jest dla ciebie.





Oto intelektualna odpowiedź z braku jakichkolwiek merytorycznych argumentów i logiki kipiąca nienawiścią zbieranina wyzwisk obelg i insynuacji oby tylko przypiąć jakąś łatkę rozmówcy i go zdyskredytować . Spława to po mnie jak woda po kaczce nie wysilaj się bo tylko się ośmieszasz.
Byle żałosny lewak nie jest wstanie mnie obrazić . Raz jeden ci odpisałem nędzarzu szukający atencji i na tym koniec !



Lewicowość i Komunizm to najbardziej podstępna cyniczna ideologia zerująca na głupocie mas które naiwnie jak malutkie dziecko wierzą że można zjeść cukierka i mieć cukierka. Złożone mechanizmy ekonomiczne nie są rozumiane przez większość zwykłych obywateli. Komunistyczny lukratywny przekaz o socjalu pomocy i opiekuńczości państwa a co najważniejsze o równości zawsze będzie zyskiwał zwolenników których myślenie jest proste jak budowa cepa. I ci cyniczni komunistyczni bandyci jak zandberg ( celowo z małej) dobrze o tym wiedzą głosząc swą populistyczną utopię co im daje bycie przy korycie.

PieronJasnySzlag

2019-12-07, 05:30
Miles87 napisał/a:


prawicowcy nie są intelektualistami.


Szeroko rozumiana prawica w zdecydowanej większości w swojej naturze intelektualna.

Lewica zaś już z natury z intelektualizmem nie ma nic wspólnego ponieważ stawia równość kosztem wolności. Więc dla lewicy osiedlowy przygłup jest tak samo cenny jak doktor, inżynier czy przedsiębiorca. Dlatego na lewicy z jednej strony mamy taką Spurek, Szumilewicza a zdrugiej mamy żydów Hartmana czy Michnika - inteligentnych żydów dobrze wiedzących że jak się zrówna doktora z przygłupią feministką to w społeczeństwie powstanie luka dla żyda który będzie tym wszystkim mógł kierować i czerpać pieniądze. Dlatego tak taż żydzi bardzo polubili lewice, komunizm, marksizm...