18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najgłupsze stworzenia na świecie...

Halman • 2021-02-16, 17:48

tak, z całą pewnością zdążyła na pociąg...

Sraj1

2021-02-16, 20:54
Typowy mózg kobiety, czyli widzi tylko na 3m i tylko do przodu.

UrlichUrwich

2021-02-16, 21:21
Nie wierzę w to, że nie da się tak ułożyć rozkładów jazdy, by uniknąć spotkań pociągów towarowych z osobowymi akurat na stacjach akurat jak jedzie drugi pociąg osobowy na dobę. 24h po 60minut i nie da się tego zrobić inaczej.... Nie wierzę.

pawel296

2021-02-16, 21:38
UrlichUrwich napisał/a:

Nie wierzę w to, że nie da się tak ułożyć rozkładów jazdy, by uniknąć spotkań pociągów towarowych z osobowymi akurat na stacjach akurat jak jedzie drugi pociąg osobowy na dobę. 24h po 60minut i nie da się tego zrobić inaczej.... Nie wierzę.



To uwierz. Nie da się.

sa...........el

2021-02-16, 23:04
Po wprowadzeniu nowych przepisów, zaraz będą tak fruwać nad zebrą. Bo można przecież wleźć pod koła zza krzaka, czy budynku, samochód wyhamuje, bo "ja mam pierwszeństwo".

trufel71

2021-02-16, 23:40
Hollow_Man napisał/a:

co to w ogóle za przejście, jakąś kładka miedzy torami? poziom bezpieczeństwa, poziom Hard.



Jak czytam tego typu komentarze to mnie krew zalewa. Potrzebna specjalna kładka jeszcze trzeba dodać 2 wysepki i kolorowe światełka i postawić strażnika bo jest niebezpiecznie. Wszystkie te rzeczy są zbędne i tylko są wodą na młyn dla urzędników i służbistów. Chyba ewidentnie widać kto jest tu winien i co zawiniło. Przykro że ktoś umarł ( miał życie i jes stracił głupio ) Co ma wisieć nie utonie. Jak nie zabrał by jej ten pociąg to i tak wpadła by pod auto. Tym komentarzem usprawiedliwiasz głupotę tej kobiety zwalając na brak jakieś infrastruktury która miała by ją ocalić . Nic ale to nic nie uratuje nas przed głupotą i pośpiechem.

Smokw

2021-02-17, 08:42
Sandvinik napisał/a:

psa wytresujesz



Ko

satariel napisał/a:

Po wprowadzeniu nowych przepisów, zaraz będą tak fruwać nad zebrą. Bo można przecież wleźć pod koła zza krzaka, czy budynku, samochód wyhamuje, bo "ja mam pierwszeństwo".



Co Ty za przepisy wymyślasz kierowco za dychę.

janlew

2021-02-17, 10:06
Sandvinik napisał/a:

psa wytresujesz


kobietę też i to dużo lepiej, ale jakaś banda lewackich zjebów dała im prawa wyborcze i sp***oliła świat. Normalni ludzie na lewackich zjebów nie głosują to dają prawa wyborcze babom, imigrantom, murzynom i ch*j wie komu jeszcze. Psom nie długo zaczną rozdawać...