18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najebaniec

~Angel • 2020-03-19, 13:00
Głupota jednak boli


roman970227

2020-03-19, 13:34
To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze :-o

outsidethebox86

2020-03-19, 14:08
Dobrze, że głupota nie jest zaraźliwa

PsikutaBezS

2020-03-19, 14:20
Anglik nawet w czasie kwarantanny może dobrze się bawić.

Rogrog

2020-03-19, 14:37
roman970227 napisał/a:

To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze



Byłeś kiedyś tak naj***ny że nie poczułeś bólu? 97 rocznik i wszystko wyjaśnia...

koras24

2020-03-19, 15:15
roman970227 napisał/a:

To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze



Rano wstanie to poczuje.

kosmozordtje

2020-03-19, 16:26
przyslowie "uderz w stol, a nozyce sie odezwa" tu nie działa

minetek

2020-03-19, 16:44
Rogrog napisał/a:

Byłeś kiedyś tak naj***ny że nie poczułeś bólu? 97 rocznik i wszystko wyjaśnia...



Tylko się człowiek następnego dnia zastanawiał nad tym co musiał odj***ć ze tak ryj boli

Prof._Kot_Budd

2020-03-19, 17:02
Don_Beck napisał/a:

Rozchodzi to


Pewnie, że rozchodzi, zwłaszcza, że zaczął "rozchadzać' niezwłocznie :D

manta91

2020-03-19, 17:17
God damn no Jesus..

mesjans

2020-03-19, 17:19
minetek napisał/a:

Tylko się człowiek następnego dnia zastanawiał nad tym co musiał odj***ć ze tak ryj boli



Kiedyś po melanżu w pubie budzę się w domu z lekko obolałym zawiasem żuchwy myślałem że źle spałem. Wieczorem znowu do tego pubu, usiadłem za barem, kupiłem piwo i gaworze do barmanki. Ta nic się nie odzywa tylko piwo nalała. Myślę gadka coś się nie klei, mówie jej że źle spałem i mnie zawias żuchwy czegoś boli. Ona wyjmuje z za baru rękę w gipsie i mówi "bo wczoraj ci przyj***łam w ryj bo mnie obraziłeś i połamałam rękę" ale miałem bekę.

hugo283

2020-03-19, 17:57
mesjans napisał/a:

Kiedyś po melanżu w pubie budzę się w domu z lekko obolałym zawiasem żuchwy myślałem że źle spałem. Wieczorem znowu do tego pubu, usiadłem za barem, kupiłem piwo i gaworze do barmanki. Ta nic się nie odzywa tylko piwo nalała. Myślę gadka coś się nie klei, mówie jej że źle spałem i mnie zawias żuchwy czegoś boli. Ona wyjmuje z za baru rękę w gipsie i mówi "bo wczoraj ci przyj***łam w ryj bo mnie obraziłeś i połamałam rękę" ale miałem bekę.



Za "melanż" i "bekę" już cię nie lubię gimbusiarzu.

koras24

2020-03-19, 18:41
mesjans napisał/a:

Kiedyś po melanżu w pubie budzę się w domu z lekko obolałym zawiasem żuchwy myślałem że źle spałem. Wieczorem znowu do tego pubu, usiadłem za barem, kupiłem piwo i gaworze do barmanki. Ta nic się nie odzywa tylko piwo nalała. Myślę gadka coś się nie klei, mówie jej że źle spałem i mnie zawias żuchwy czegoś boli. Ona wyjmuje z za baru rękę w gipsie i mówi "bo wczoraj ci przyj***łam w ryj bo mnie obraziłeś i połamałam rękę" ale miałem bekę.



Tak tak złamała rękę na twoim ryju a na drugi dzień była w w pracy z gipsem. Jak bym nie był z polski to bym może uwierzył że nie poszła na miesiąc na l4. Nie pie**ol pan panie brzechwa.

Wiewór

2020-03-19, 20:23
roman970227 napisał/a:

To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze



Człowieku dłoń złamałem po pijoku i nic nie poczułem.

Dla mnie to filmik roku. Obejrzałem chyba 100 razy i za każdym śmieje się tak samo.