18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2021-11-06, 09:04
pazuzu napisał/a:

A teraz rządzi nami Jarek czyli stary pedal hipokryta który nie umie się ubrać, sam nie potrafi zrobić nawet zakupów i nigdy nie wyjechał dalej niż Żoliborz w Warszawie. Faktycznie jest lepiej...


Że pedał to ci chyba nie powinno przeszkadzać, nie?! A że łajza to chyba dobrze. Kogo byś wolał za szefa, wyrachowanego szkopskiego sługusa zatrudnionego do wydrenowania tych co nimi zarządza, czy zwykłą łajze która czasem coś ukradnie?

BękartProboszcza

2021-11-06, 09:47
janlew napisał/a:

Że pedał to ci chyba nie powinno przeszkadzać, nie?! A że łajza to chyba dobrze. Kogo byś wolał za szefa, wyrachowanego szkopskiego sługusa zatrudnionego do wydrenowania tych co nimi zarządza, czy zwykłą łajze która czasem coś ukradnie?



Taa ale pie**olisz , tak jakby pislamiści nie kradli . Dopie**olili max podatków a inflacja wyj***ła w kosmos ale twoim tokiem myślenia jest ok .Działanie pisowców wygląda jak typowe osłabienie Polski ku uciesze Putina . Skłóceni z Unią i Usa jesteśmy słabi jak dzieci a Ruskim to na rękę . Oczywiście silna armia pislamistów uzbrojona w cepy , siekiery i patyki ruszy dumnie w razie konfliktu i będzie bronić Polski . Tak siła w pisie - jak po ch*ju ...


Exclip

2021-11-06, 09:53
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Miejsce tych pisowskich bolszewików jest w kryminale; a ich wyborców poza systemem wyborczym, idiotom powinno zabierać się prawa do glosowan.



Chyba ty jestes bolszewikiem skoro ich metody chcesz stosować... no debil...

Kozłastopa

2021-11-06, 11:05
Aleo napisał/a:

Zapamiętajcie jedno - SEJM JEST ODZWIERCIEDLENIEM NARODU.



W życiu większej głupoty nie słyszałem. Raczysz żartować istoto?

gcze

2021-11-06, 12:21
Gdyby to nie był banknot, to stawiałbym, że chodzi o wał z drukarnią. Użyli tutaj wszelkich możliwych kolorów, żeby druk był możliwie najdroższy. Tylko, że to jest banknot, więc nie ogarniam, może ktoś ich strolował, albo faktycznie są tak głupi i pozbawieni gustu.

xalk

2021-11-06, 12:55
Mocz napisał/a:

Ja bym chętnie widziałem Pana Kaczyńskiego na banknocie 500zł.
Dobry pomysł
Brawo PIS, oby PIS rządził 100 lat


a ja bym chetnie widzial ich w wiezieniu i kazdego wyborce pisu tez

Tr...........ty

2021-11-06, 17:59
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niektóych szczypie już przed
PS
Nie wiem co za debil wybrał ten wzór, bo przecież już mieliśmy gotowe lepsze:



Widzę, że kasa na płatne trollowanie nie zmarnowała się. Wysyp kuców i innych debili jest wyraźny po przyznaniu TVP funduszu 2mld, z którego nie jest rozliczana.

Nyrewesa

2021-11-06, 19:10
bania88 napisał/a:

Powinno być tak, że każdy ma prawo głosu, ale głosy są ważone. Coś w stylu, jak jest we wspólnotach mieszkaniowych, gdzie waga twojego głosu liczona jest od metrażu twojego mieszkania.
Przykładowo na podstawie PITu. Podstawowa waga głosu to 1, ma to każdy. Potem w zależności od tego ile PITu zapłaciłeś przez ostatni (jakiś tam ustalony) okres, liczona jest waga głosu.
Najprościej, zapłaciłeś 1000zł PITu, do "wagi" twojego głosu jest dodawane 1000, czyli waga twojego głosu to 1001.
I tyle - kto ma większy wkład w państwo, ma więcej do gadania przy wyborach.



To juz kiedyś było. Regionalna potęgą która nie miała budżetu na regularną armię, i była na łasce i niełasce magnaterii.(W trzeciej erpe miałeś tego namiastkę w okręgu wyborczym Stokłosy).Skończyło się trzema rozbiorami i zniknięciem Polski z map Europy.

eMCeONe

2021-11-06, 19:24
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Niektóych szczypie już przed
PS
Nie wiem co za debil wybrał ten wzór, bo przecież już mieliśmy gotowe lepsze:



Typowe zachowanie pisowca "my zj***liśmy, ale poprzednicy zj***li jeszcze bardziej" i wkleja jakieś fejkowe gówno xD Zindoktrynowane barany xD

Wiewór

2021-11-06, 20:49
A każdej dyktaturze banknoty są zawsze takie same. "Ojciec narodu" patrzący na zachód słońca.
Banknot bezwartosciowy. Dupy nim nawet nie wytrzesz bo za twardy i się poranisz i za śliski bo rozetrzesz po plecach.

Mez

2021-11-06, 21:29
Mocz napisał/a:

Ja bym chętnie widziałem Pana Kaczyńskiego na banknocie 500zł.
Dobry pomysł
Brawo PIS, oby PIS rządził 100 lat



Spoko fajny pomysł tyle że już trzeba myśleć czy nie lepiej na banknocie 5 000 000 :P

Rangraf

2021-11-07, 00:54
się k***a uruchomili wszyscy....

PieronJasnySzlag

2021-11-07, 11:20
BękartProboszcza napisał/a:

Taa ale pie**olisz , tak jakby pislamiści nie kradli . Dopie**olili max podatków a inflacja wyj***ła w kosmos ale twoim tokiem myślenia jest ok .Działanie pisowców wygląda jak typowe osłabienie Polski ku uciesze Putina . Skłóceni z Unią i Usa jesteśmy słabi jak dzieci a Ruskim to na rękę . Oczywiście silna armia pislamistów uzbrojona w cepy , siekiery i patyki ruszy dumnie w razie konfliktu i będzie bronić Polski . Tak siła w pisie - jak po ch*ju ...


To właśnie ty pie**olisz. Nadajesz Kaczorowi jakąś moc sprawczą gdy faktycznie to o naszym położeniu i gospodarce decyduje wiele zewnętrznych czynników takich jak wojna usa-chrl czy dążenie niemiec do całkowitej dominacji na starym kontynecie.
Ale dla plebsu intelektualnego zawsze łatwiej krzyknąć:
to wina kaczora.

koolowsky

2021-11-07, 19:38
Aleo napisał/a:

Zapamiętajcie jedno - SEJM JEST ODZWIERCIEDLENIEM NARODU.



Dokładnie. Jaki naród taki rząd. A jako, że naród jest dziadowski to i rządy mamy dziadowskie.

Hrabia Drapula

2021-11-07, 22:36
pamiętam jak kiedyś się śmiali że na nowym banknocie z jednej strony będzie Kuroń z k***ami, a na drugiej ludzie z torbami
historia zatacza krąg, tylko postać się zmieniła