topic

~Halman

2020-08-01, 17:55
Polnischefuhrer napisał/a:

Najbardziej techniczna walka uliczna jaką widziałeś

ale clickbait to ci się udał, prawie sie nabrałem...

Polnischefuhrer

2020-08-01, 17:58
Halman napisał/a:

ale clickbait to ci się udał, prawie sie nabrałem...

no to pokaż walkę ULICZNĄ gdzie przeciwko sobie walczy dwóch gości o wyższych umiejętnościach

Pralpunkt

2020-08-01, 18:03
Walka dobra, kolesie coś tam potrafią, chociaż ta walka nogami bardzo słaba nisko bez efektu

~Halman

2020-08-01, 18:06

no to pokaż walkę ULICZNĄ gdzie przeciwko sobie walczy dwóch gości o wyższych umiejętnościach

co to znaczy pokaż? co to kurna koncert życzeń? ale masz;

Polnischefuhrer

2020-08-01, 18:10
Pralpunkt napisał/a:

kolesie coś tam potrafią, chociaż ta walka nogami bardzo słaba nisko bez efektu

Uwielbiam takich ekspertów :lol: w dupie byłeś i gówno się znasz. Kopnięcia były jak najbardziej poprawne, jednak adrenalina, umiejętność poruszania się i kategorie wagowe obydwu tych gości sprawiły, że nie były one powalające jednak jestem pewien, że po walce taka noga wygląda jak jeden wielki fioletowy siniak. Spójrz na kopnięcie w 1:06 i się zastanów czy walka nogami była słaba. Wykonywanie highkicków na ulicy to głupota zwłaszcza gdy wiesz, że rywal też posiada pewne umiejętności i szybko cię skończy jak się przewrócisz.

Halman napisał/a:

co to znaczy pokaż? co to kurna koncert życzeń? ale masz top 5;

Co to ma być? Wszystkie wasze imprezy rodzinne z udziałem twojego starego?

:lol:

~Halman

2020-08-01, 18:16
Polnischefuhrer, ty śmieszku, ty... 8-)

Dzejson

2020-08-01, 18:17
To się szanuje

Cenzurator2000

2020-08-01, 18:18
poziom i tak wyższy niż te polskie ksw i fame mma :D

piquant

2020-08-01, 18:23
Brak koszulki +10 do skilla

Rannhide

2020-08-01, 18:32
piquant napisał/a:

Brak koszulki +10 do skilla

Brak koszulki równa się tyle że nikt cię za szmate nie złapie i nie naciagnie na głowę.

CbK

2020-08-01, 19:22
Walka zajebista, ale ktoś ch*jowo kompresorem dźwięk podkłada.

wertuqq

2020-08-01, 19:27
Tyś widział techniczną walkę :kawa:

:kawa:

Pralpunkt

2020-08-01, 19:33

Uwielbiam takich ekspertów w dupie byłeś i gówno się znasz. Kopnięcia były jak najbardziej poprawne, jednak adrenalina, umiejętność poruszania się i kategorie wagowe obydwu tych gości sprawiły, że nie były one powalające jednak jestem pewien, że po walce taka noga wygląda jak jeden wielki fioletowy siniak. Spójrz na kopnięcie w 1:06 i się zastanów czy walka nogami była słaba. Wykonywanie highkicków na ulicy to głupota zwłaszcza gdy wiesz, że rywal też posiada pewne umiejętności i szybko cię skończy jak się przewrócisz.
Co to ma być? Wszystkie wasze imprezy rodzinne z udziałem twojego starego?

Pajacu tu jest strona dla sadoli liczymy ze ktoś sprzeda strzała i będzie KO, walki to sobie idź oglądać gdzie indziej
Dla mnie to wogole byla walka kolesi co się znają i bardziej taka pokazówka a nie realne naparzanie

Polnischefuhrer

2020-08-01, 20:24
Pralpunkt napisał/a:

my ze ktoś sprzeda strzała i będzie KO, walki to sobie idź oglądać gdzie indziej
Dla mnie to wogole byla walka kolesi co się znają i bardziej taka pokazówka a nie realne naparzanie

Chcesz pajaca zobaczyć to spójrz w lustro, jeden i drugi tą "pokazówką" robi ciebie w 5 sekund. Osobę która trenuje jest trudniej znokautować, choćby przez to, że organizm przyzwyczajony do uderzeń większą ma tolerancję, gdzie taki stachu po jednym liściu piach z kostki zlizuje.