18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Najbardziej poniżające wypowiedzi o POLSCE i POLAKACH

Zakrzaku • 2023-03-22, 20:52
Choć Polska jest krajem z bogatą historią i kulturą oraz wieloma osiągnięciami, to wciąż spotyka się negatywne stereotypy i uprzedzenia wobec Polaków, a te często zakorzenione są wypowiedziach znanych postaci, które nieprzychylne były naszemu narodow


barti442

2023-03-23, 19:44
o małpie i zegarku mówił Churchill,
raczej nie dowodził Piłsudski a,rozpieprzał Polską Armię.
Dyletant na stanowisku wodza naczelnego,wojnę prowadzili:
gen . Rozwadowski i Haller.
poźniej mi się nie chciało oglądać kogoś kto gestykuluje ja ci od hiphopu

xv89

2023-03-25, 14:27
Stereotypy i przekonania. Z niczego się wzięły i Bolaki znów uciskane niesprawiedliwie są.
Bolacy sami siebie poniżają. Cały majestat tego parchatego narodu, to zaj***ć coś "somsiadowi" a następnie uwalić zamroczony tanią prytą łeb w pijackim, plugawym barłogu. Takich złamanych parchów bez cienia ambicji w życiu jest wg GUS 1/4 i statystyka będzie tylko gorsza pod tym względem.

Dla mnie ten złodziejski, skrzywiony "naród" nie istnieje. To po prostu zbieranina idiotów przypadkowo egzystująca na tym terenie, gdzie jeden parch tylko patrzy i kombinuje jak tu przyżerować na innym - coś mu zaj***ć, albo go radośnie podpie**olić. Coś takiego jak solidarność, wspólne narodowe dobro, społeczeństwo obywatelskie to puste frazesy mające pudrować tego trupa. Na zachodzie trendy podobne.

ququa

2023-03-26, 16:59
xv89 napisał/a:

Stereotypy i przekonania. Z niczego się wzięły i Bolaki znów uciskane niesprawiedliwie są.
Bolacy sami siebie poniżają. Cały majestat tego parchatego narodu, to zaj***ć coś "somsiadowi" a następnie uwalić zamroczony tanią prytą łeb w pijackim, plugawym barłogu. Takich złamanych parchów bez cienia ambicji w życiu jest wg GUS 1/4 i statystyka będzie tylko gorsza pod tym względem.
Dla mnie ten złodziejski, skrzywiony "naród" nie istnieje. To po prostu zbieranina idiotów przypadkowo egzystująca na tym terenie, gdzie jeden parch tylko patrzy i kombinuje jak tu przyżerować na innym - coś mu zaj***ć, albo go radośnie podpie**olić. Coś takiego jak solidarność, wspólne narodowe dobro, społeczeństwo obywatelskie to puste frazesy mające pudrować tego trupa. Na zachodzie trendy podobne.




oj BOLAKU piecze dupa ??

Takafura

2023-03-26, 23:34
“Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń, miotanych przeciwko niej; — i rzec mogę, — wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół. Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Ilekroć zdarzyło mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów i metoda okazała się niezawodną” – Gilbert Keith Chesterton

Wiewór

2023-03-27, 19:05
Najbardziej poniżają siebie sami Polacy którzy tolerują rządy sk***ysynow i nieustannego j***nia w dupe.

Fl...........na

2023-03-31, 00:24
xv89 napisał/a:

Stereotypy i przekonania. Z niczego się wzięły i Bolaki znów uciskane niesprawiedliwie są.
Bolacy sami siebie poniżają. Cały majestat tego parchatego narodu, to zaj***ć coś "somsiadowi" a następnie uwalić zamroczony tanią prytą łeb w pijackim, plugawym barłogu. Takich złamanych parchów bez cienia ambicji w życiu jest wg GUS 1/4 i statystyka będzie tylko gorsza pod tym względem.
Dla mnie ten złodziejski, skrzywiony "naród" nie istnieje. To po prostu zbieranina idiotów przypadkowo egzystująca na tym terenie, gdzie jeden parch tylko patrzy i kombinuje jak tu przyżerować na innym - coś mu zaj***ć, albo go radośnie podpie**olić. Coś takiego jak solidarność, wspólne narodowe dobro, społeczeństwo obywatelskie to puste frazesy mające pudrować tego trupa. Na zachodzie trendy podobne.



Won k***o