18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nagrywasz..? To patrz

Pantilion • 2018-09-30, 21:11
Patrz i się ucz od sportowca...


Szwajcenegier

2018-09-30, 21:23
Jak bym mniał takie muskuły to bym ją uderzył za to

garota

2018-09-30, 21:29
Widzę typa myślę "albo jest narcyzem albo straszny pedał". Poszedł do kamery i nie mam więcej pytań, dwa kolczyki i usta jak u starego lachociąga plus mięśnie sterydowe...pedał i do tego narcyz. Takich nienawidzę najbardziej.

cys23

2018-09-30, 22:34
@garota

Jesteś idealnym przykładem pseodohomofoba który skrycie czeka aż mu ktoś przepchnie rury i nie mam więcej pytań. Chce sobie ćwiczyć - niech sobie ćwiczy, niech aj ma kolczyk na piździe, a ty w 20-sekundowym filmiku w którym głównie chodzi o to, że typek jebnął tak że go jakieś blond ścierwo wyśmiało, obserwujesz jego kolczyki, usta i mięśnie. Pedał i do tego z kompleksami.

Karbit83

2018-09-30, 22:35
@garota
Po co się typowi przyglądasz? Chodzi o to ze śmiesznie jebnął i tyle.

pazuzu

2018-09-30, 23:23
Mówcie co chcecie ale koleś ćwiczący w majtach to trochę zalatuje gejozą

saves

2018-09-30, 23:45
Pewnie się podnieca na swój widok w lustrze.

~Velture

2018-10-01, 06:49
garota napisał/a:

Widzę typa myślę "albo jest narcyzem albo straszny pedał". Poszedł do kamery i nie mam więcej pytań, dwa kolczyki i usta jak u starego lachociąga plus mięśnie sterydowe...pedał i do tego narcyz. Takich nienawidzę najbardziej.


ja pie**ole... No sylwetke zauważyłem, jak pewnie każdy... Ale kolczyków nie a tym bardziej nie patrzylem mu na usta.

Zaskakujące, że na sadolu sa eksperci od ust starych lachociągów :amused:

garota

2018-10-01, 06:57
cys23 napisał/a:

@garota

Jesteś idealnym przykładem pseodohomofoba który skrycie czeka aż mu ktoś przepchnie rury i nie mam więcej pytań. Chce sobie ćwiczyć - niech sobie ćwiczy, niech aj ma kolczyk na piździe, a ty w 20-sekundowym filmiku w którym głównie chodzi o to, że typek jebnął tak że go jakieś blond ścierwo wyśmiało, obserwujesz jego kolczyki, usta i mięśnie. Pedał i do tego z kompleksami.



k***a mać, no to mnie rozgryzłeś. Fakt że w tym 20 sekundowym filmiku widać tylko gościa w majtach i z kolczykami może spowodować że dlatego go widzę ? I dlatego o nim piszę ? A to że lubisz gości z kolczykami w piździe, albo chociaż to że oni ci nie przeszkadzają, sugeruje tylko że często takie kolczyki obserwujesz na żywo dlatego ty i pewna grupa pedałków nie jest zniesmaczona.

Poza tym nie złość się na mnie. Możesz latać sobie nawet bez gaci i kręcić spedalone filmiki. A twoja mama jest niezłym kamerzystą.

[quote="Velture"

Zaskakujące, że na sadolu sa eksperci od ust starych lachociągów :amused: [/quote]

Może jeszcze kiedyś por*chasz, może nawet tego gościa.

Wiewór

2018-10-01, 07:39
Garota ma rację. Po samych szortach widać, że to turbo ciota. Żaden normalny facet nie włoży takich jajogniotów.

Majozen

2018-10-01, 11:05
Abraxus napisał/a:

Garota ma rację. Po samych szortach widać, że to turbo ciota. Żaden normalny facet nie włoży takich jajogniotów.



No k***a, pewnie, że tak. Prawdziwy samiec alfa nosi tylko białe majtasy z pasem startowym z tyłu. :roll:

AN...........or

2018-10-01, 11:47
cys23 napisał/a:

@garota

Jesteś idealnym przykładem pseodohomofoba który skrycie czeka aż mu ktoś przepchnie rury i nie mam więcej pytań. Chce sobie ćwiczyć - niech sobie ćwiczy, niech aj ma kolczyk na piździe, a ty w 20-sekundowym filmiku w którym głównie chodzi o to, że typek jebnął tak że go jakieś blond ścierwo wyśmiało, obserwujesz jego kolczyki, usta i mięśnie. Pedał i do tego z kompleksami.



Masz rację cys23 , tak było w moim przypadku, i niestety taka jest smutna prawda.

JiggyPete

2018-10-01, 11:56
rozpie**alanie mnie to co raz częstsze wyzywanie normalnych facetów od pedałow bo co? bo wyglądają na zadbanych facetów? no ale według wiekszosci sadolowych pryszczatych grubasow prawdziwy facet (samiec alfa) to tylko i wylacznie taki z bojlerem, piwskiem, w jeansach rodem z 2003 roku i bluzie z kapturem marki Everlast albo TapOut XD

xyz6969

2018-10-01, 13:29
haha, jakie spiny :D ja nosze kolczyki i jestem troszkę "popisany" na łapach i żaden z takich klawiaturowych hejterów nigdy mi nic nie powiedział, co więcej tacy którzy nazywają to pedalstwem zapewne skrywają to sami w sobie i tak zajebiście bardzo nie chcą się do tego przyznać, że hejtują każdego z osobna xd prawda jest taka, że balibyście się zostawić żonkę/dziewczynę samą na 15min z takim kolesiem xd

Wiewór

2018-10-01, 13:37
JiggyPete napisał/a:

rozpie**alanie mnie to co raz częstsze wyzywanie normalnych facetów od pedałow bo co? bo wyglądają na zadbanych facetów? no ale według wiekszosci sadolowych pryszczatych grubasow prawdziwy facet (samiec alfa) to tylko i wylacznie taki z bojlerem, piwskiem, w jeansach rodem z 2003 roku i bluzie z kapturem marki Everlast albo TapOut XD


Bo normalny facet nie ma czasu, żeby stać przed lustrem podcinać sobie włoski na pipce, formować hipsterską brodę, siedzieć na zalando, szukać jajogniotów od ch*jmaniego czy klapeczek srakoste za 1000 zł.
Jak mam wolny czas to czyszczę swoją kolekcję broni, jadę na strzelnicę z kolegami albo poświęcam czas rodzinie.

Śmiejąc się z danej marki ubrań pokazujesz, że jesteś miętką pipą a nie facetem.
Facet nie patrzy na metkę tylko czy ciuch pasuje do jego garderoby.
Jebie mnie czy mam bluzę hilfingera czy ch*j wie co. Jak mi się podoba to kupuję. Firma nie ma znaczenia.
Nie piję piwska. To napój dla pariasów.