18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagrywasz..? To patrz

Pantilion • 2018-09-30, 21:11
Patrz i się ucz od sportowca...


ja...........ax

2018-10-01, 14:00
gdyby nie komentarze to nie zwróciłbym uwagi ani na kolczyki ani na to jakie ma gacie, sory ale coś z wami nie tak

lysout

2018-10-01, 21:37
Wyżej ch*ja nie podskoczysz.

wpr

2018-10-01, 23:10
Abraxus napisał/a:


Bo normalny facet nie ma czasu, żeby stać przed lustrem podcinać sobie włoski na pipce, formować hipsterską brodę, siedzieć na zalando, szukać jajogniotów od ch*jmaniego czy klapeczek srakoste za 1000 zł.
Jak mam wolny czas to czyszczę swoją kolekcję broni, jadę na strzelnicę z kolegami albo poświęcam czas rodzinie.

Śmiejąc się z danej marki ubrań pokazujesz, że jesteś miętką pipą a nie facetem.
Facet nie patrzy na metkę tylko czy ciuch pasuje do jego garderoby.
Jebie mnie czy mam bluzę hilfingera czy ch*j wie co. Jak mi się podoba to kupuję. Firma nie ma znaczenia.
Nie piję piwska. To napój dla pariasów.



Ale ty masz silną psychikę...

Wiewór

2018-10-02, 08:52
@up zajebiście silną. Kurła.

100Burned

2018-10-02, 16:29
conderus napisał/a:



Masz rację cys23 , tak było w moim przypadku, i niestety taka jest smutna prawda.



HAHA peeeedau! :mrgreen:


Garota nie tłumacz się, nie tłumacz, tylko winny się tłumaczy. :krejzi:

Adae

2018-10-03, 00:22
Hahahaha "wygladaja na zadbanych facetow", tak, to o to chodzi.

Pseudopedalami jestescie wy cioty, ktore nie widzicie sfeminizowanego frajera na filmiku. To jest ten sam typ, dla ktorego zartem jest wsadzenie koledze ku*asa do buzi jak spi. Atencyjne, narcystyczne p*zdy. Co w tym skoku jest imponujacego? Nic.

Ta p*zda, jest tak oczarowany sam soba, ze karze swojej szmuli (ktora wie ze jest p*zda i od poczatku mu mowi, ze nie da rady, tak samo pewnie mowi mu w sypialni) nagrywac jak probuje przeskoczyc plotek o wysokosci metra. Kazda osoba regularnie cwiczaca jest w stanie to zrobic, ale ten atencyjny, zachodni cipeusz zrobil forme w 3 miesiace i ma zero sily.

Znam to, widzialem to na wlasne oczy, najwieksze karki na zachodzie wyciskaja ledwo 120-130kg, ja przy wadze 95kg wyciskam 170kg.

A wszystko dlatego, ze u nas jak jestes wielki, a jestes p*zda, to jestes p*zda, a nie wielki.