18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nagranie z kamery z wypadku w Elżbietowie

error3 • 2021-06-29, 22:57
Dzisiejszy głośny wypadek o którym trąbią we wszystkich gazetach i telewizjach :-)
5 osób :dead: dwie kobiety i trójka dzieci
Pani tak szybko jechała, że nie zauważyła skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem i wbiła się w ciężarówkę.




Jagang

2021-06-30, 02:33
mariusz3pl napisał/a:

? a może się zatrzymać jeśli widoczność ograniczona i wyjrzeć czy nie jedzie jakiś imbecyl?



Oddaj prawko kretynie (i reszta tobie podobnych tutaj). Oprócz stosowania się do ograniczeń prędkości trzeba też myśleć, gdy prowadzisz samochód. Zasada ograniczonego zaufania to właśnie przejaw myślenia za kółkiem, które jest tak niepojęte dla takich jełopów. Tak wiem, myśleć trudno, ale dzięki myśleniu jesteś w stanie uniknąć wypadków. Uniknięcie kasacji samochodu i swojej śmierci/inwalidztwa ma niewielką cenę - ograniczenie prędkości przed np. skrzyżowaniem, ale dla królów szos ta cena jest zbyt duża. To, że miałeś pierwszeństwo nie będzie miało znaczenia kretynie, wtedy gdy rodzina będzie wybierała dla ciebie trumnę. Tak samo jak w przypadku pieszych, którzy wpie**alają się na pasy bez rozglądania się, bo mają pierwszeństwo.

Piorun1973

2021-06-30, 02:33
Ale Auto Casco pewnie miała :-)

Xenon

2021-06-30, 02:35
Gdzie żałoba narodowa ? Czyżby pis żałobę narodowe tylko dla swoich robił

Ci...........la

2021-06-30, 05:19
Widocznie uznała że 500 zł na każde dziecko to za mało i postanowiła soba skończyć

Justynka99

2021-06-30, 05:37
NiemiecWaszPan napisał/a:

Nie pie**ol głupot. Jak jedziesz przez skrzyżowanie i masz pierszeństwo, to nie zwalniasz, tylko jedziesz z maksymalną dozwoloną prędkością i tyle. Wina tępego babska, że się nie zatrzymała i ch*j!
Jeśli już szukasz na siłę winowajcy, to są nim p*zdy siedzące za biurkami odpowiedzialne za infrastrukturę, które źle oznakowały to skrzyżowanie. Na takim skrzyżowaniu powinny stac światła, a nie same znaki, to by może tępe ślepe babsko za kierownicą zauważyło, że musi się zatrzymać!



Jak tylko chcesz być jednym z tych na cmentarzu, co mieli pierwszeństwo to rób tak dalej. :D Przeciętny kierowca to taki, który popełnia stosunkowo mało błędów. Dobry kierowca to taki, który potrafi też przewidzieć błędy innych i nie dopuścić do wypadku.

notak

2021-06-30, 06:33
up
zgadza się, ale tego nie dało się przewidzieć, że tępa baba będzie tak zapie**alać,
pojawiła się dość nagle na skrzyżowaniu, kierowca ciężarowki nie miał czasu zareagować

a propo wyobraźni i czasu reakcji, najgorsze combo to kilka bab kierowców na ulicy

Juzwa

2021-06-30, 07:48
mygyry napisał/a:

Jak k***a można ani ciut nie zwolnić dojeżdżając do skrzyżowania w dodatku no nie ma k***a opcji, że tira nie widziała..



Może ją szlag trafił i straciła świadomość? jakiś skurcz, atak padaczki, serca? Jakaś potężna kłótnia w samochodzie, albo po prostu samobójstwo.

jacek82r

2021-06-30, 07:54
Jak wy tak możecie ! Tragedia a wy sobie ( ha ha , hi hi )

mabrothrax

2021-06-30, 08:27
Dobrze, że sezon na autoszmaty trwa cały rok.

PryszczatyJeż

2021-06-30, 09:01
korkyspolsky napisał/a:

Najgorsze że teraz pewnie kiero z dużego będzie targany po sądach bo np kilka dni temu przegiął tacho,albo jechał ciut za szybko. Jak znam polskie prawo i sądy to na bank będą chcieli znaleźć winnego,a że winna już zdążyła się przekręcić to padnie na zwodowca. Smutne


Dzisiaj sprawę ma kierowca tira z wypadku z Miedzianej Góry 2018r. Też głupia p*zda wj***la się pod tira, zabiła swoje siostry i dziecko. A prokurator, chce wszystko przerzucić na kierowcę.

Dkusz

2021-06-30, 09:20
Nic tak nei cieszy jak śmierć durnego k***iska i jej purchlakow. Tylko latajace motop*zdeczki sa lepsze

warka

2021-06-30, 09:31
Pralpunkt napisał/a:

Powiem jedno laska zapie**ala za szybko jak na taką drogę.


Albo i za wolno .Jadac tylko deko szybciej uniknęla by kolizji .


tepad.no

2021-06-30, 09:55
Prawie Gouranga. Przyjechałem sobie na wakacje, tyle zapie**alaczy już dawno nie widziałem. Za przekraczanie prędkości dostaje się jakieś punkty na kartę Biedronki? Na czym to polega ten fenomen bo nie jestem w temacie?

beeveer

2021-06-30, 09:56
głupia p*zda głupia p*zdą. kiedyś przed takim skrzyżowaniem strzelił mi przewód hamulcowy - mimo zaciągnięcia ręcznego i zamknięcia obrotomierza przy redukcji i tak wjechałem na skrzyżowanie 40km/h. oczywiście melioracja przy drodze wykonana w taki sposób, że żadnej możliwości ucieczki w pole.