18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nagranie z kamery z wypadku w Elżbietowie

error3 • 2021-06-29, 22:57
Dzisiejszy głośny wypadek o którym trąbią we wszystkich gazetach i telewizjach :-)
5 osób :dead: dwie kobiety i trójka dzieci
Pani tak szybko jechała, że nie zauważyła skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem i wbiła się w ciężarówkę.




swampman

2021-06-29, 23:48
jak zwykle wysyp specjalistow od przepisow i samochodow k***a...

zamknijcie ze te japy kogo obchodza wasze interpretacje? wiadomo kto zj***l i nie zalezy to od plci

warka

2021-06-29, 23:50
Jakby zamiast auta ciezarowego , motocykl jechal, bylo by ze motop*zda :mrgreen:

Wichu

2021-06-29, 23:56
Koleś na chodniku może zagrać w Lotto... tym razem pewnie tylko zmiana pieluchy. A mogło być 6 trupów.

korkyspolsky

2021-06-30, 00:01
Najgorsze że teraz pewnie kiero z dużego będzie targany po sądach bo np kilka dni temu przegiął tacho,albo jechał ciut za szybko. Jak znam polskie prawo i sądy to na bank będą chcieli znaleźć winnego,a że winna już zdążyła się przekręcić to padnie na zwodowca. Smutne

mariusz3pl

2021-06-30, 00:04
marcino_zly napisał/a:

Wnioskuję że taka p*zda jesteś ty i że, jeśli w ogóle masz prawo jazdy, to jesteś królem szos. Tak, szos.
Wiesz co to zasada ograniczonego zaufania?
Jebnij się więc w łeb.
PS: od zawsze mnie wk***ial twój nick czy jakto tam.
Lecz wnioskuję iż masz po rodzinie, że szkop twój pan.
r*chał twoja stara a teraz ciebie wali pewnie



Co Ty tam pie**olisz?!

Ograniczone zaufanie i co dalej? zwolnić ? do ilu? a może się zatrzymać jeśli widoczność ograniczona i wyjrzeć czy nie jedzie jakiś imbecyl?


Thennomad

2021-06-30, 00:05
Czytalem wczoraj o tym i tak sobie myślę, a nóż widelec bdz na sadolu filmik. A tu niespodzianka. :mrgreen: Piwko leci.

dżonyłojlker

2021-06-30, 00:16
NiemiecWaszPan napisał/a:

Nie pie**ol głupot. Jak jedziesz przez skrzyżowanie i masz pierszeństwo, to nie zwalniasz, tylko jedziesz z maksymalną dozwoloną prędkością i tyle. Wina tępego babska, że się nie zatrzymała i ch*j!



mariusz3pl napisał/a:

Co Ty tam pie**olisz?!
Ograniczone zaufanie i co dalej? zwolnić ? do ilu? a może się zatrzymać jeśli widoczność ograniczona i wyjrzeć czy nie jedzie jakiś imbecyl?



Dajcie spokój, on jest w jakimś stopniu upośledzony. Wejdźcie sobie w jego profil i zobaczcie co mi odpisał wczoraj o 0:54 :rofl:

marcino_zly

2021-06-30, 00:30
mariusz3pl napisał/a:

Co Ty tam pie**olisz?!
Ograniczone zaufanie i co dalej? zwolnić ? do ilu? a może się zatrzymać jeśli widoczność ograniczona i wyjrzeć czy nie jedzie jakiś imbecyl?



Chłopcze, idź wyliż muszelkę swej mamie/tacie.
Dotarło?
Jakbym cię spotkał to bym cię rozj***ł dosłownie.
Fajnie, że na sadolku można szczekać.
Po to jest.
Lecz czy szczekał byś tak w rzeczywistości?
Przy pierwszej próbie byś się powietrzem zadusił.

Bourbonable

2021-06-30, 00:32
Budrys2000 napisał/a:

Baba sama w sobie jest śmiertelnym zagrożeniem, a co dopiero w rozpędzonym samochodzie...
Żal tych dzieciaków, śmierć na początku wakacji....



nooo całe wakacje w domu spędzą :(

Wiewór

2021-06-30, 00:58
marcino_zly napisał/a:

Cytuj



Mam dziwne wrażenie że ty nie masz pojęcia co znaczy zasada ograniczonego zaufania

tazmandu

2021-06-30, 01:42

marcino_zly napisał/a:

Chłopcze, idź wyliż muszelkę swej mamie/tacie.
Dotarło?
Jakbym cię spotkał to bym cię rozj***ł dosłownie.
Fajnie, że na sadolku można szczekać.
Po to jest.
Lecz czy szczekał byś tak w rzeczywistości?
Przy pierwszej próbie byś się powietrzem zadusił.



Poeta się trafił.

Pralpunkt

2021-06-30, 01:50
Powiem jedno laska zapie**ala za szybko jak na taką drogę.

NiemiecWaszPan

2021-06-30, 02:01
porczmanki napisał/a:

Dajcie spokój, on jest w jakimś stopniu upośledzony. Wejdźcie sobie w jego profil i zobaczcie co mi odpisał wczoraj o 0:54



Zgadza się. Ten kolo to jakiś j***ny niedorozwój.

skoorviel

2021-06-30, 02:31
Tylko o tym usłyszałem i już wiedziałem że zaraz będzie tu o tym materiał, nie zawodzicie sadole :D