18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagranie włamania

TT4 • 2018-02-28, 17:31
Gdzieś od 1:20 ch*jka dopada sprawiedliwość.


prozal

2018-02-28, 19:38
Aż dziwne, że nikt nie poruszył koloru skóry włamywacza.... przecież tylko czarni kradną....

mygyry

2018-02-28, 19:46
andyq napisał/a:



Ale dlaczego nie publikować? Policjant zachował się prawidłowo. Złodziej trzymał w ręku niebezpieczne narzędzie.
Dlaczego wszyscy uważają że skoro angielska policja nie nosi broni to jest tylko do pouczania? Oczywiście są bardziej "ludzcy" od naszej policji ale mają też inne przepisy. Jeżeli masz w ręku niebezpieczne narzędzie to bez grzecznego pie**olenia Cię obezwładniają tak byś nie zdążył im zaszkodzić. W ich kraju inaczej postrzegane jest domniemanie niewinności. Jeżeli zauważą u Ciebie nóż itp. nawet lekko wystający z kieszeni mają prawo a nawet obowiązek zatrzymania Cię na 48h i sprawa może zakończyć się bardzo boleśnie. W najlepszym wypadku zakończy się na pouczeniu a w skrajnych wypadkach odsiadką nawet z paragrafem usiłowania zabójstwa (i to nie żart). Podobnie ma się sprawa posiadania przy sobie jakiejkolwiek formy sprzętu do otwierania zamków (wytrychy, łamaki itp.). W przeciwieństwie do Polskiego prawa w UK wolno Ci kupować, produkować i posiadać w domu każdy sprzęt do otwierania zamków na użytek własny jako hobby. Ale jeśli zostaniesz zatrzymany na ulicy z choćby malutkim wytrychem to masz sprawę za usiłowanie włamania.


Gdyby ten złodziej być ciemny etnicznie to gwarantuje ci, że po tym nagraniu była by gównoburza na tydzień o agresji i rasizmowi wśród policjantów

Dr0mg

2018-02-28, 19:50
@Mors_Nigra amator, ja bym grzał największy garnek jaki mam z olejem lub smołą gość się trochę pie**olił więc myślę że dałoby radę zagotować ów niespodziankę

krępousty

2018-02-28, 21:49

Perhydrol

2018-02-28, 22:31
takamahi napisał/a:

Aż się prosiło żeby wylać mu na łeb pełen czajnik wrzątku.


Biorąc pod uwagę jak się do tego zabierał to zdążyłbyś cały gar zagotować.

seriusz.white

2018-02-28, 23:14
Miałem nadzieję że właściciel w międzyczasie gotuje gar wody a tu tylko pałką po plecach, ehhh

lm65

2018-02-28, 23:28
Fajnie, że na Sadisticu wszyscy podobnie myślą :) garnek, wrzątek, gorący olej albo jakiś głaz.

MadDave

2018-03-01, 00:51
Cytat:

takamahi napisał/a:
Aż się prosiło żeby wylać mu na łeb pełen czajnik wrzątku.



Albo oleju. Ale znając życie taka k***a poleciała by do szpitala tam gdzie by go jeszcze opatrzyli i leczyli za kasę z podatków.
Myślę że lepiej było by w niego pie**olnąć jakimś hantlem lub innym obiektem który mógłby w pewien sposób pozbawić go pewnych funkcji życiowych.
Złodziejskie ścierwo nie powinno mieć żadnych praw. Upie**alać łapy przeprowadzać lobotomię i instalować mopa/szufle/ prosty chwytak w miejsce kikutów tak hodować serwitorów do najbardziej podłych prac.

takamahi

2018-03-01, 03:17
czeczen-00 napisał/a:


Biorąc pod uwagę jak się do tego zabierał to zdążyłbyś cały gar zagotować.



Tja, tylko gar wrzątku to broń oburęczna, a czajnikiem wrzątku można przeprowadzić skuteczny, celny atak i jednocześnie nagrywać efekt :)

Siberian_Meat_Grinder

2018-03-01, 07:58
andyq napisał/a:



Ale dlaczego nie publikować? Policjant zachował się prawidłowo. Złodziej trzymał w ręku niebezpieczne narzędzie .



zgodnie z ustawą masz obowiązek wezwania do zachowania zgodnego z prawem i uprzedzić, że jeżeli osoba nie zastosuje się do Twoich poleceń, to zostaną użyte w stosunku do niej środki przymusu bezpośredniego. Możesz od wezwania odstąpić, jeżeli sytuacja jest dynamiczna i chłop atakuję Cię tym niebezpiecznym narzędziem. W tym przypadku nie atakował. W Polsce policjant miałby problem.

Cytat:

Art. 34. 1. Środków przymusu bezpośredniego można użyć po uprzednim bezskutecznym wezwaniu osoby do
zachowania się zgodnego z prawem oraz po uprzedzeniu jej o zamiarze użycia tych środków.


takamahi

2018-03-01, 14:14
Nie ma to jak szastać artykułami kodeksów w odniesieniu do realiów innego kraju.

andyq

2018-03-03, 13:38
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



zgodnie z ustawą masz obowiązek wezwania do zachowania zgodnego z prawem i uprzedzić, że jeżeli osoba nie zastosuje się do Twoich poleceń, to zostaną użyte w stosunku do niej środki przymusu bezpośredniego. Możesz od wezwania odstąpić, jeżeli sytuacja jest dynamiczna i chłop atakuję Cię tym niebezpiecznym narzędziem. W tym przypadku nie atakował. W Polsce policjant miałby problem.



Widzę że kolega ma światopogląd godny Korei Północnej i wmówiono mu że wszędzie na świecie jest tak jak u niego w kraju. Weź przestań oglądać PiSowskie TVP. Od kiedy to polska ustawa o środkach przymusu bezpośredniego obowiązuje w UK?
Podążając twoim tokiem myślenia jutro powieszę na furtce "private property trespassers will be shot" odstrzelę listonosza i odwołam się do prawa stanu Teksas.