18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagły odwrót dżihadystów

Salieri16000 • 2019-06-19, 08:41
Do pewnego momentu wszystko było OK:


_P...........me

2019-06-19, 09:06
Ciąg dalszy nastąpi. ..
To dostał tą kulką w łeb czy nie dostał?

~Velture

2019-06-19, 10:02
Przej***ne w sumie być takim kozozjebem z kolejnego pokolenia kazirodczego gdzie od małego są uczeni do zabijania za pedofila i w sumie sami nie wiedzą o co walczą i z kim ale trzeba zabijać bo tak robił ojciec, szwagier, teść i wujek. I poza nim jeszcze reszta wioski tak robiła.

Cieszę się, że moim jedynym problemem w tym zaściankowym kraju jest użeranie się z debilami i wk***ianie się na nieoczekiwane wydatki a nie myślenie czy jak wyjdę z jaskini na pustynię aby zabić kogoś w imię allaha to usłyszę jak ktoś drze ryja za allaha i mnie zapie**oli pierwszy.

krasnal_hałabała

2019-06-19, 11:26
~Velture napisał/a:

Przej***ne w sumie być takim kozozjebem z kolejnego pokolenia kazirodczego gdzie od małego są uczeni do zabijania za pedofila i w sumie sami nie wiedzą o co walczą i z kim ale trzeba zabijać bo tak robił ojciec, szwagier, teść i wujek. I poza nim jeszcze reszta wioski tak robiła.
Cieszę się, że moim jedynym problemem w tym zaściankowym kraju jest użeranie się z debilami i wk***ianie się na nieoczekiwane wydatki a nie myślenie czy jak wyjdę z jaskini na pustynię aby zabić kogoś w imię allaha to usłyszę jak ktoś drze ryja za allaha i mnie zapie**oli pierwszy.



Jak brakuje ci wrażeń to przeprowadź się w określone miejsca, są miasta w Polsce gdzie jak wyjdziesz po 20:00 na ulicę to z pewnością obskoczysz wpie**ol i to ostry a i możliwe że patusy będą skakały ci po głowie aż umrzesz. Tak jak są miejsca "Gdzie Diabeł mówi "Dobranoc"" tak są miejsca "Gdzie Seba mówi "Zaj***ć ci gonga, lamusie, konfidencie j***ny, co się, k***a, patrzysz, psem jesteś zj***ny jebańcu?!!!""

r061071

2019-06-19, 14:14
up rudemu szkodza upały bredzi od tygodni

mewfrix

2019-06-19, 15:40
Jestem pod wrazeniem! :)

Budrys2000 napisał/a:

Ruszy to na 8 GB ramu?



na 16 tez kiepsko ;/

yebut

2019-06-19, 16:00
mewfrix napisał/a:

Jestem pod wrazeniem!
na 16 tez kiepsko ;/



ogólnie najlepiej 16 gb ramu, a gra to squad, polecam, sam filmik wygląda jak żywcem z gry wyjęty xd

TheAndyboy888

2019-06-20, 14:47
yebut napisał/a:

ogólnie najlepiej 16 gb ramu, a gra to squad, polecam, sam filmik wygląda jak żywcem z gry wyjęty xd



Ta, w szczególności ci, co grę kupili, komputer mają zajebisty, ale o najtańszym i najpotrzebniejszym przedmiocie do tej gry - mikrofonie już zapomnieli...