18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagły atak córeczki tatusia

~Velture • 2019-09-29, 13:35
Całkowicie losowa sytuacja na niedzielę :krejzi:


TłustyManat

2019-09-29, 15:58
B2.Kn napisał/a:

[...] Dla tych, którzy czerpią radość z ich śmierci (czyli dla umysłowych sp***olin) polecam zapoznać się z historią europy i do czego doprowadziło ich wybijanie na polecenie idioty, grzegorza ix.



TB303 napisał/a:

Nie sraj żarem, p*zdo



panta_rhei napisał/a:

j***ć koty, a tym którzy tak nie sądzą (czyli dla umysłowych sp***olin) ch*j w dupę!



TB303 napisał/a:

Jaką trzeba być sp***oliną umysłową, by się spiąć, bo ktoś nie lubi kotów. No tak, trzeba być kocim zoof... znaczy kociarzem(czyt. niedorozwojem umysłowym).






~Velture

2019-09-29, 16:43
Komentarze jak zwykle lepsze od filmiku. :kawa:

eruaknem

2019-09-29, 16:53
Kotu nic się nie stało - przetoczył się na 4 łapy (potwierdzone info).

dantee

2019-09-29, 16:55
TB303 napisał/a:

Nie sraj żarem, p*zdo



on ma rację. p*zdo.

dżonyłojlker

2019-09-29, 17:36
Kotku się nic nie stało, małpiatce się nic nie stało. A i tak wyszło zajebiście :rofl:

Empa666

2019-09-29, 17:46
Osobiscie potraktowal bym młoda tak jak ona kota no niech wie jak to jest...

silwerbalk

2019-09-29, 18:58
Empa666 napisał/a:

Osobiscie potraktowal bym młoda tak jak ona kota no niech wie jak to jest...


To po ch*j pchlarz wj***ł się pod koła.... Jakby się nie wj***ł to by wypadku nie było a ty byś nie miał purchla na jajach z tego powodu....


:roll:

Empa666

2019-09-29, 19:38
silwerbalk napisał/a:

To po ch*j pchlarz wj***ł się pod koła.... Jakby się nie wj***ł to by wypadku nie było a ty byś nie miał purchla na jajach z tego powodu....



Ja poprostu lubie jak małym k***iom dzieje sie krzywda.

:lol:

Rasael

2019-09-29, 19:40
Liczyłem na prawdziwy... ;(

TB303

2019-09-29, 21:02
dantee napisał/a:

on ma rację. p*zdo.


Gówno ma, a nie rację. Ja mam rację - jak zawsze :amused:

Dzisiaj

2019-09-29, 22:23
koty sa poj***ne :

1 - sk***iele potrafia przyniesc wlascicielowi rozjabanego ptaka lub inny badziew i sie w ch*j z tego dumne. Oczywiscie moga przywlec rowniez jakies chorobsko.
2 - sk***iele potrafia oszpecic wlasciciela na cale zycie - tak bez powodu. Masz k***a pazurem w ryj - bo tak mi sie zachcialo
3 - gnoje j***ne wypuszczane sa przez wlascicieli i ida w p*zdu nasrac czlowiekowi do ogrodka, potem wracaja do domciu by pancia poglaskala kotka.

Ogolnie koty mnie wk***iaja ale jak ktos lubi - jego sprawa, niech ma... ale powinien placic za takiego kota jakas symboliczna kwote. Dlaczego - bo j***ne siersciuchy wysraja Ci sie np. w ogrodku i kto to bedzie sprzatal?
ps. wlasciciele psow, ktorzy nie sprzataja po psach to jescze wieksze k***y niz srajace koty, bo WIEDZA, ze po pieskach powinno sie sprzatac...

~Velture

2019-09-29, 22:33
Dzisiaj napisał/a:

koty sa poj***ne :
1 - sk***iele potrafia przyniesc wlascicielowi rozjabanego ptaka lub inny badziew i sie w ch*j z tego dumne. Oczywiscie moga przywlec rowniez jakies chorobsko.
2 - sk***iele potrafia oszpecic wlasciciela na cale zycie - tak bez powodu. Masz k***a pazurem w ryj - bo tak mi sie zachcialo
3 - gnoje j***ne wypuszczane sa przez wlascicieli i ida w p*zdu nasrac czlowiekowi do ogrodka, potem wracaja do domciu by pancia poglaskala kotka.
Ogolnie koty mnie wk***iaja ale jak ktos lubi - jego sprawa, niech ma... ale powinien placic za takiego kota jakas symboliczna kwote. Dlaczego - bo j***ne siersciuchy wysraja Ci sie np. w ogrodku i kto to bedzie sprzatal?
ps. wlasciciele psow, ktorzy nie sprzataja po psach to jescze wieksze k***y niz srajace koty, bo WIEDZA, ze po pieskach powinno sie sprzatac...



Czyli właściciele kotów NIE WIEDZĄ, że jak puszczają zjeba w samopas i wypuszczają z domu to należy posprzątać?
Mi kot sąsiadów kiedyś srał do ogródka bo go puszczali i żadne rozmowy nie pomagały bo kot to k***a kot i ch*j bo on musi wyjść z domu k***a bla bla bla. No to sobie wyszedł i tyle go widziano później skoro rozmowa z debilnymi właścicielami nic nie dawała a później płacz i niedowierzanie, że kotek nie wrócił pewnego dnia tylko sobie leżał w rowie taki sztywny dziwnie.

Andrzejas

2019-09-29, 22:34
B2.Kn napisał/a:

(...) Dla tych, którzy czerpią radość z ich śmierci (czyli dla umysłowych sp***olin) polecam zapoznać się z historią europy i do czego doprowadziło ich wybijanie na polecenie idioty, grzegorza ix.



Głupcze! Epidemia dżumy, którą masz na myśli była spowodowana roznoszeniem jej wirusa przez pchły żerujące na szczurach, których przybyło, jak wytępiono większość kotów! Nie pomagał też wszędobylski brak higieny i mizerna wiedza medyczna tamtych czasów.
To tylko dowód na to, że koty są tak samo zj***ne jak szczury, pchły, ciemnota i brud. Gdyby papa Grześek o tym wtedy wiedział, to byś k***a dzisiaj tu nie pisał.
;-)

dżonyłojlker

2019-09-29, 23:03
Velture napisał/a:

No to sobie wyszedł i tyle go widziano później skoro rozmowa z debilnymi właścicielami nic nie dawała a później płacz i niedowierzanie, że kotek nie wrócił pewnego dnia tylko sobie leżał w rowie taki sztywny dziwnie.



Masz coś na sumieniu? Albo inaczej - bo lisy nie mają sumienia. Maczałeś w tym łapki?