18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Nagie zdjęcia

crossdressphyxia • 2018-04-15, 11:40
Przez pomyłkę wysłałem swoje nagie zdjęcia wszystkim znajomym. Nie dość, że wstyd, to jeszcze kupa kasy za znaczki pocztowe.

Halman

2018-04-15, 11:40
nie widzę i nie chcę widzieć...

Moby_Dick

2018-04-15, 11:53
Pewnie tylko listonosz do nich zwali.

mygyry

2018-04-15, 11:54
Nikt się nie dał nabrać, nie masz znajomych...

MakKfacz

2018-04-15, 12:41
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Dziś takie ludzkie ścierwo, co wysyła ludziom nagie fotki ma Internet. Minus dla ścierwa - widzą je nie tylko znajomi i są ich miliony. Ale kto by się przejmował takim ścierwem?

Jak ktoś wysyła ludziom nagie fotki, to ma zj***ny kręgosłup moralny i ani nie będzie dobrą żoną, a ni matką, ani mężem ani ojcem - będzie ścierwem i nic poza tym.



W wtedy wchodzisz ty, cały na biało.

Mors_Nigra

2018-04-15, 16:34
@Rebeliant_ZPF współczuję Ci tego bólu który masz w sobie. Mam nadzieję, że pewnego dnia odnajdziesz drogę, która pozwoli Ci się od niego uwolnić... powodzenia.

vFork

2018-04-15, 17:13
Kiedyś pie**olnąłem dwie gafy, raz przez pomylke napisalem smsa a w tresci ze wracam do Polski bo mam dosyc swojego szefa zjeba debila itd ze jest k***a uposledzony i wyslalem do niego, nie wiem czy sobie to przetlumaczyl czy nie bo tak faktycznie zrobilem wiec nie musial mnie zwalniac a druga... to zamiast wyslac zdjecie swojego penta do dziewczyny to wyslalem do brata, dobrze ze do brata a nie do matki bo skonczylo sie na bece a nie wstydzie do konca zycia.