18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nadgryziony pierożek

~Sunday • 2018-08-29, 09:27


Jak tak można?! :gniew:

Argeusz

2018-08-29, 13:45
Chciałbym tak kiedyś pogryźć komuś p*zdę. @Maja83 chętna? Mogę cie wyleczyć z tego femino-nazistowskiego poj***nia.

Sa...........hi

2018-08-29, 13:46
Maja83 napisał/a:

Łechtaczka jest wrażliwsza od jaj (mimo skamlenia chłopców, nie znają prawdziwego bólu krocza), jak tam trafiła to puchar dla niej.


Facet nie życzył by kopa w jaja nawet wrogowi, ale jak widać kobieta kobiecie kobietą. :amused:

Kelmans

2018-08-29, 13:48
Maja83 napisał/a:

Łechtaczka jest wrażliwsza od jaj (mimo skamlenia chłopców, nie znają prawdziwego bólu krocza), jak tam trafiła to puchar dla niej.



Ach ta kobieca logika, kawałek skóry, ma być bardziej wrażliwszy od męskich narządów, które są na zewnątrz ciała. :facepalm:

Taszar92

2018-08-29, 13:54
Najbardziej mnie ciekawi jak udało się stwierdzić to co boli bardziej.. Raczej trudno żeby kobieta powiedziała że kop w jaja boli bardziej niż w c*pkę..

licho_nie_spi

2018-08-29, 13:59
a gdyby jej tak odgryzła warę jak Tyson ucho :D

Taszar92 napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi jak udało się stwierdzić to co boli bardziej.. Raczej trudno żeby kobieta powiedziała że kop w jaja boli bardziej niż w c*pkę..



Na to jest bardzo szybkie wytłumaczenie, mówisz: a gdybym ja Cb kopnął w jajniki!?.... przecież wiadomo ,jądra to ograny wewnętrzne na zewnątrz :> tak więc MUSI to boleć najbardziej na świecie...ch*j z rodzeniem...my mamy jądra na zewnątrz... ;) :D

Sa...........hi

2018-08-29, 14:03
Taszar92 napisał/a:

Najbardziej mnie ciekawi jak udało się stwierdzić to co boli bardziej.. Raczej trudno żeby kobieta powiedziała że kop w jaja boli bardziej niż w c*pkę..


Bardziej boli to co jest mocniej unerwione...

gre.g

2018-08-29, 14:32
Niesportowe zachowanie.

Mom and Death

2018-08-29, 14:59
Erutlev napisał/a:

Potem się będą z tego jeszcze śmiały :amused:



To to na bank, taka pamiątka w internecie do konca zycia :D

ProVVe

2018-08-29, 16:26
Maja83 napisał/a:

Łechtaczka jest wrażliwsza od jaj (mimo skamlenia chłopców, nie znają prawdziwego bólu krocza), jak tam trafiła to puchar dla niej.




Ale Ty jesteś przytrzymana... Jeśli do Ciebie nie dociera anatomia to spróbujemy przekazem np kop w jaja może byc śmiertelny... W Polsce było parę takich przypadków (zielona góra rok temu np) nie mówiąc o świecie. Także wsadz sobie te brednie między bajki i marsz na sabat

TB303

2018-08-29, 16:38
Nie wiem w ogóle po co komentujecie denne żale tej feministki. Widać, że niedor*chane to to jest.

Essent

2018-08-29, 18:02
@maja83 Jeszcze Ci mało po wczorajszej porażce ? :homer:

tigerqaz

2018-08-29, 18:14
Ja tu widzę kilkusekundową grę wstępną, minetkę i szybki orgazm :D
Kobiet nie zrozumiesz. Drze się jak jej miło, drze jak nie miło, drze jak ją boli, drze jak się boi... A chłop się drze jak trzeba :D

edek.bajzel

2018-08-29, 21:14
tak wyglądają równe prawa dla płci,
/ obstawiam że ta napie**alający, ma faję /
ale k***iszony i tak nie pojmują

TB303 napisał/a:

A ja głupi zawsze myślałem, że robienie minetki polega na lizaniu.


facetom owszem,
pewnie rzadko masz kobiety